• pegas

    nevite zda se daj nejak sehnat clanky ze staryho bikefora nebo aspon recenze..

    0 0
    •  

      Bylo by to docela dobrý, byli tam docela kraviny, ale i spousta užitečných rad, které by se měli někde archyvovat

      0 0
    • lubos  

      Bohuzel to neni uz ani v cache google. Nebo je, jenom se toho neumim dopatrat :(

      0 0
    • BiSon  

      Tak ja se teda priznam. mam stazenej archiv bikefora k 28.06.03 Neni to presna kopie toho jak to bylo na bikeforum.cz, ale da se tam v poho vsechno najit :-)

      0 0
      • RomanH  

        A tim myslis technicek okenko, recenze, nebo oboje ? A od kdy ? Od Adama (tusim rok 2000) ? Pripadne nechces to dat nekam na web ke stazeni, nebo se dohodnout s adminem na tomto foru ?

        0 0
        • BiSon  

          vsechno. chtel jsem hl technicky okenko, ale spatne jsem nastavil teleport, tak mam vsechno :-) Adama zadnyho neznam, ten s tim nema nic spolecnyho. Vystavit bych to snad mohl, ale max na ustavni web. jinak je to rar archiv lehce pres 30MB. jenom nevim, jak by se na to dival sprevce puvodnio bf.

          0 0
          • BiSon  

            Aaaa. uz jsem pochopil. od zacatku po 26.08.03 :-)

            0 0
          • RomanH  

            Ad spravce puvodniho BF : Ackoliv jsem Trendla osobne neznal, tak jsem si ho vzdy vazil. Ale uprimne nechapu, proc vubec nereagoval na maily od ucastniku, kteri mu nabizeli pomoc, jak programatorskou, tak materialovou (hardware), tak treba i financni (kdyz si stezoval, ze kazdy rok plati domenu ze sveho, tak spoustu lidi rikalo, ze je ochotno drobnou castkou prispet). Nakonec se objevil i zde a kdyz se ho tusim nacelnik ptal, co s puvodnim BF, neodpovedel. Tak nevim, ale myslim si, ze to klidne muzes zverejnit.

            0 0
      • vtt  

        ja si taky myslim ze by si to mohl poslat adminovi, on uz si s tim nejak poradi nebo nam da alespon vedet jestli to dokaze zakomponovat do tohohle webu.

        0 0
        • BiSon  

          klidne. at se mi ozve a nejak se domluvime :-)

          0 0
        • admin  

          Na tento web se me to nechce bez souhlasu adminu stareho bikefora davat. Prijde me to jako kradez :)

          jelikoz je to stahnuto pres teleport tak nainplementovat do soucasne database by to byl asi problem.

          0 0
          • BiSon  

            To chapu, taky se mi do toho dvakrat nechce. Jak moc myslis ze by vadilo uverejneni toho archivu na webu? BTW pro admina – da se nejak rozumne tady listovat historii dal nez o 200 odkazu?

            0 0
          • RomanH  

            S tou kradezi je to relativni – jde o texty uverejnene uzivateli. Jako kradez by dalo castecne posuzovat i zpusob ovladani tohoto fora. Jinak si taky myslim, ze by ten import byl docela slozity (jako programator taky „miluju“ importy s cizich systemu do naseho :o))

            0 0
            • BiSon  

              Taky to tak citim, ale prece jenom. Vite co? kaslu na to. tady to je: " stary bikeforum ":http://www.ure.cas.cz/…um260803.rar

              jenom nevim, jak dlouho to tam vydrzi, pres vikend snad jo.

              0 0
              • BiSon  

                no, vytvoreni odkazu mi nejak nezafungovalo… skoda. jenom jsem chtel dodat – ma to cca 32 MB, takze asi nic pro dial-up.

                0 0
              • RomanH  

                Diky, uz to stahuju. Taky bych mel lepsi pocit, kdyby se k tomu Tredl vyjadril. Vzdycky jsem ho obhajoval, protozo to delal ve svem volne case a jen pro radost a nadseni. Uprimne nechapu to odmitnuti komunikace s ostatnimi. Proc ??? Kdyby rekl, uz me to nebavi, balim to, nebo urazena jesitnost…

                0 0
              • Gumicuk  

                Ja jsem asi nejakej hloupej, ale nejak mi to nejde stahnout… Tu adresu zkopiruju a odentruju. Pak mi to napise „The URL is not valid and cannot be loaded“ a OK Jak na to? Diky moc!

                0 0
                • BiSon  

                  no, me to normalne funguje a na disku to porad je. Ja nevim, zkusim adresu jeste jednou: http://www.ure.cas.cz/…um260803.rar mozna jestli jsi tam nepridal nejaky znak navic?

                  0 0
                  • Gumicuk  

                    Ja vim ze je to se mnou docela tezky, uz se mi to podarilo ale je to nejaky divny :-)) Otevrelo mam to normalne napsany v prohlizeci a neulozilo se mi to jako nejaka slozka nebo soubor a nehlede na to ze je to nejake zakodovane, takze se tam neda precist ani ň :-)) Ja se v pocitacich moc nevyznam, tak mi prosim nekamenujte…

                    0 0
                    • blue  

                      kdyz se ti to otevre v prohlizeci jako zmet ruznejch znaku, tak to jen znamena, ze prohlizec nejak nerozpoznal typ souboru… staci dat Save Page As (nebo tak nejak) a ulozit s priponou RAR, pak uz to z disku normalne rozbalis

                      0 0
                    • BiSon  

                      tak to zkus jinak: otevri http://www.ure.cas.cz/~hradil a na bikeforum klikni pravym mysitkem a dej ulozit cil jak/save target as. to by snad zafungovat mohlo

                      0 0
                      • Gumicuk  

                        Dobry diky! Uz se mi to podarilo stahnout na disk! :-)) Diky!!!

                        0 0
            • admin  

              Kazdopadne me to neprijde moc fer vuci staremu foru takze to delat nechci. :)

              ono vubec hrabat se v cizich systemech je radost :)

              0 0
              • Máca  

                Souhlas, ale vzhledem k tomu, že jsou tam i moje příspěvky a já to použiju pouze pro moji osobní potřebu, a pokud Trendl na maily nereaguje, tak mi to jako velká svatokrádž nepřipadne. Košér to není, to uznávám a tímto se za sevé podlé chování omlouvám, ale chci to!

                0 0
                • BiSon  

                  Vidim to stejne. premyslel jsem a nevim, kdo vlastni autorsky prava na prispevky ve foru. je to autor fora, jehoz prispevky tam vubec nemusi byt? Je to kolektiv „autoru“ kteri tam prispivali? Fakt netusim. Kazdopadne doufam, ze me za to nikdo nebude moc nadavat, delal jsem to nejdrive pro osobni potrebu a nyni v dobrem umyslu abych aspon nejak pomohl ostatnim.

                  0 0
                  • Gumicuk  

                    Ja teda nevim, ale myslim ze to nebude az tak horky. Videli jste tam nekde napsano ze to nesmi bejt nikam kopirovano a ze na to ma urcitej clovek autorska prava? Ja ne. A pokud jsem tam neco psal tak tak se vzdavam svejch autorskejch prav a myslim ze by to udelala vetsina lidi co tam prispivala. Nehlede na to ze to tam nebyla napsane za komercnim ucelem. Tak nejak bych to videl ja.

                    0 0
                    • blue  

                      asi tak… myslim, ze resite zbytecny veci… lendl muze mit podle me autorsky prava maximalne tak na system bikefora… krome toho, drtiva vetsina prispevku mam anonymni autory (i kdyz s nejakym nickem)… kdo dokaze, ze prispevky podepsany „blue“ jsem tam napsal vsechny jen ja?

                      0 0
          • lubos  

            Neni to kradez. Pokud stahnes a preparsujes texty do nejake vizaze … jde jenom o texty uzivatelu, knikoliv dusevni majetek nejake osoby.

            0 0
            • lubos  

              btw, jestli to chcete upravit do nejake rozmune podoby … muzu se na to podivat.

              0 0
              • RomanH  

                Ja si myslim, ze je to celkem zbytecne. Po rozbaleni otevres soubor …www.bikeforum­.cztecho_super­.phtml-show=all.htm tam pak pres upravz / najit na teto strance vyhledavas.

                0 0
                • lubos  

                  To ano, ale chceme to preci na webu, ne ? :)

                  0 0
                • kvbik  

                  myslim, ze takova databazicka z toho udelana s funkcnim vyhledavanim v prispevcich by neskodila..

                  0 0
                  • lubos  

                    Presne tak. Treba ja jsem to stahnul, ale stejne se do toho nepodivam, pac jsem linej jak ves :(

                    0 0
            • uluf  

              Suhlas. A k tomu by pre cistotu svedomia stacilo niekde v nazve prispevku uviest poznamku napr. „prevzate zo stareho BF“.

              0 0
    • vtt  

      ja myslim ze BISon je hodnej kluk ze nam to poskytl. co vy na to

      0 0
      • BiSon  

        Dik :-)

        0 0
        • Boris  

          Každopádně jsi udělal dobrej počin. Staženo za 3min 40s. Dík.

          0 0
          • enjoy  

            provokujes schvalne?:-)

            0 0
          • M@rtin  

            Kolikrát jsi to stahoval, že ti to trvalo skoro 4 minuty?

            0 0
          • Meesha  

            Odhadovany cas 1hod 53min… Me to nevadi na takovy informace si klidne a rad pockam! Jenom se moc netesim, az rodicum pride ucet za telefon…

            0 0
            • Boris  

              Já nemyslím, že by byl důležitý za jak dlouho, ale hlavně co člověk stahuje. Každopádně mě těch 31MB stálo za to. Rodiče to přežijou… Řekni jim, že tě to baví :-))

              0 0
              • Roman  

                Rodiče ocení, že je to stálo pár desetikorun a že kluk jezdí na kole, místo toho, aby rval tisícikoruny do perníku a vymetal techno, nebo podobné kulturní akce…

                0 0
                • enjoy  

                  to se nevylucuje.teda mozna az na ten pernik:-)

                  0 0
                • Boris  

                  Tak jim třeba ještě řekni, že když nefetuješ, tak tím ušetříš tak tři litry měsíčně a že bys potřeboval třeba nový kliky :-)) To zabere…

                  0 0
            • enjoy  

              tak jim rekni o ten novej pausal mimo spicku.nebo utratite mesicne za net min nez 600,–? ja teda ne,doted to delalo skoro dva litry:-)

              0 0
              • biker007  

                a co Data Nonstop od eurotelu? mas to za 790 s dph a hlavne neomezene. rychlost stejna jako na dial-up.

                0 0
                • enjoy  

                  ja nejak nemam rad eurotel,nelibej se mi jeho praktiky,ale to by se dalo prezit,ale ta rychlost co vim je maximalne takova jako dial-up,takze spis nizsi a to treba az polovicni a taky smlouva na ted nevim jak dlouho a snad to nebude platit uz moc dlouho?ale to nevim jiste.planuju notebook,tak do toho asi stejne pujdu,ale ted se mi do toho nechce.

                  0 0
                  • fousac  

                    a co data unlimited od t-mobilu ??? sice litr bez dane ale asi 5krat lepsi nez nejakej eurotel… rychlost az 10kBps a pohoda.. :)))

                    0 0
                    • enjoy  

                      stejne toho z mobilu s GPRS nevytriskam vic nez nejakych 50kbps,takze nevim.jo a pockej,10kbps?

                      0 0
                      • Pavlos  

                        No zalezi i na telefonu

                        0 0
                        • enjoy  

                          vim,chci ale nejakej rozumnej,asi t610 ten ma 4+1.priznam se ze nevim o zadnym prijatelnym co ma GPRS rychlejsi.

                          0 0
                          • fousac  

                            dneska uz je 4+1 minimum a hodne telefonu uz ma i 4+2, ale zalezi taky jak rychlej modem ma ten telefon… treba sem mel driv siemens mt50 a ten ma vestavenej modem 56k a ted mam m55 a ten uz ma 115k modem… rychlost t-mo linky je az 85,6kbps, coz je teoreticky 10,7kBps.. a v praxi to tak kupodivu opravdu beha… :)))

                            0 0
                            • enjoy  

                              jestli se nepletu tak ty 2 jsou na upload a to mi muze byt jedno,ne?

                              0 0
                              • biker007  

                                ja sem vcera odesilal 2MB mail a ten 1 slot (mam 4+1) na uploadu byl celkem znat ;-(

                                0 0
                  • biker007  

                    rychlost – je pravda ze sou casovy useky (max. hodka, dve) qdy to moc nejede, max. treba 2KB/s. ale 99% casu stahuju 4,5 – 5,5 KB/s, taqze jako dial-up.

                    smlouva – pokud mas telefon s GPRS taq se jim nemusis upisovat. aktivace Data Nnnstop je zdarma a odhlasit se to da taky qdykoliv. pokud mas treba GO-kartu taq ji de prevest na tarif Individual a do konce cervna budes mit navic 100 minut mesicne gratis ( cos mi ten Data Nonstop skoro zaplati..).

                    ja sem s DN spokojenej, ale od cervence maj zdrazit na 1200/ mesic ( a navic zrusit ty minuty zdarma) a to je uz moc. cili paq pudu do kabelu nebo Wi-fi.

                    0 0
              • Boris  

                A co nějaká mikrovlnka? to by se nevyplatilo? Teda jestli tam u vás je nějakej slušnej provider…

                0 0
                • enjoy  

                  tady u nas v Praze asi neco bude,no:-) ale tech penez:-) to radsi dam do kola:-)

                  0 0
                  • Roman  

                    Tady v Brně máme nějakej „Netbox“ 128kbs za 499,–kč. Optika(prý) k paneláku a po stupačkách 8žílák…

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Jakejch penez? Kdyz vidim, co cpete telecomu nebo eurotelu za uplny hovno… Koukni co jaky mame ceny u nas na vesnici: http://www.oceany.cz/index.php?… Spis zalezi na pokryti. Ja jsem se dlouhou dobu potykal s tim jestli drazsiho providera s primou viditelnosti nebo zadnyho. Stinil mi tam panelak :(

                    0 0
                    • enjoy  

                      jestli je tady na zizkove wi-fi pouzitelny netusim,pokusim se zjistit,ale i tak mi to neprijde supervyhodny.dat 2000–4000 tisice se mi nechce.tech sest stovek co platim ted neni spatny.jako uplny hovno mi to neprijde,tem co pises nacpu za skoro to samy stejne.

                      0 0
                        • enjoy  

                          v praze!:-)

                          0 0
                          • Pavlos  

                            vim ze to chces v praze Ja se jenom chlubim:)

                            0 0
                            • enjoy  

                              moc se nechlub:-) neco sem tady v praze nesel a jen me to utvrdilo v tom ze 802.11b je na hovno:-) jinak to tady stoji doost penez.

                              0 0
                              • Pavlos  

                                no ja sem taky daval za matros 6500kc

                                0 0
                                • enjoy  

                                  a dalsi poplatky? tady chtej za nepomalejsi asi 1200,– mesicne.

                                  0 0
                                  • Pavlos  

                                    no mesicne 366kc

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      hm,tady rejzujou:-)

                                      0 0
                                      • Pá-dlista1  

                                        ? No me neprijde vyhodny mit omezeny pristup teoretickou 56kou za 600,– mesicne. To radsi budu platit 90Kc za 300MB (pochybuju, ze pres telecom toho tolik naserfujes) nebo treba 190Kc za 800MB a to staci i me (ale hudbu a filmy musim tahat jinudy:) Jo a je to az 512kou v nejhorsim je garantovana 102,4. A aktivacni poplatek? Zadny platit nemusim, protoze v panelaku se 4 lidi sejdou jako prd a pak to mas zadarmo. A kdyz ne, tak za 7 mesicu se ti vrati jako nic. To uz je na kazdym jestli chce mizerne sluzby a dotovat telecom nebo…

                                        0 0
                                        • enjoy  

                                          ty to furt nechapes.tady to stoji dost penez,nevim proc?ta 512ka tu stoji asi 5 tisic.a 300MB naserfuju za nekolik dni.

                                          0 0
      • bikerGT  

        Musím jen souhlasit. Byl to velmi dobrý počin. Náramně jsem si početl a v některých případech i pobavil (viz Jarin) :o))

        0 0
        • BiSon  

          To verim :-) Stejne si ale myslim, ze tenhle krok mel udelat spis trendl a ne ja. ale to uz se tady resilo.

          0 0
      • lubos  

        Tak jest.

        0 0
    • Yann  

      Hele, napadl me nazev noveho filmu: Hleda se Trendl :-)

      0 0
    • PietroUL  

      http://web.archive.org/web/*/www.bikeforum.cz

      V tomhle archivu fungujou jenom recenze, ale aspoň něco.

      0 0
    • Thapsus  

      Zdravím.Stáhl jsem si starý bikeforum z výše uvedené adresy(3hodiny přes dial-up),rozbalil ve winraru a dostal složku bikeforum a soubor bikeforum.tpp Bohužel ani počítač ani já neví v čem to otevřít,můžete mi prosím poradit?Díky

      0 0
    • Roman  

      Navrhuji ocenit hráče „BISon“ na řád zlaté vařečky, protože zachránit a poskytnout k dispozici 4 letou práci, rad, pokynů a návodů, to je víc než chválihodné…

      0 0
    • kamtcho  

      Myslim ze Vas aspon trochu zbavim starosti.

      http://web.archive.org/…ikeforum.cz/

      http://web.archive.org/web/*hh_/www.bike­forum.cz/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.