• RomanH

    Jen jsem se chtěl zeptat, zda Vám nyní jede staré BF. Nějak mi blbnul počítač, tak jsem částečně přeinstalovával a BF mi nejede. Díky.

    0 0
    • skoca  

      Prave ted mi nejede, takze to asi nebude v tvym kompu.

      0 0
      • RomanH  

        Díky moc, už mě to datu 13-týho začínalo strašit :o))

        0 0
        • Gumicuk  

          Polovinu dne opravdu nefunguje, tak nevim co za tim vezi. Snad to nepotrva zase nejakej ten paek jako minule. Zacinam mit abstak…

          0 0
          •  

            tak cti a pis na toto forum a nebudes mit abstak :)

            0 0
            • marhi  

              A to se stane když člověk shání nějaké informace.

              0 0
    • Meesha  

      Taky me to ted nejak rozhodilo. Obycejne to je prvni stranka kam kazdej den du.

      0 0
    • Meesha  

      A jde vam MTBS.CZ??? me ne… ?!

      0 0
    • Bohus  

      Ciastocne som aj rad, ze nejde stare BF. Aspon si viac ludi zvykne chodit sem. Stare BF moze prakticky zaniknut a moze sluzit len ako archiv. Takto musim kontrolovat dve stranky miesto jednej. Najlepsie by ale bolo, keby sa dala cela diskusia aj s recenziami premigrovat sem.

      0 0
      • polo  

        Taky myslim, ze vlastne neni duvod vracet se na stare BF, ktere ma vypadky a obcas je tercem ruznych „vtipku“ vysinutych jedincu.

        0 0
        • Staenly  

          Mas recht ze obcas se tam vyskytuji pekny kraviny od lidi, kteri na kole treba vubec nejezdi, ale nemyslim si ze by byl dobrej napad stary BF zrusit. Jednak se da v jeho historii najit plno uzitecnych poznatku, ktere tady zatim nejsou a jednak proto, ze sem nechodi vsichni ti, co chodili na stare BF (i kdyz vetsina pisicich asi jo…)

          0 0
          • RomanH  

            No, podle cetnosti prispevku mi to, bohuzel, nepripada. Je ale kazdopadne dobre, ze zde je toto funkcni forum, o ktere se chce (alespon zatim) jeho tvurce starat. Za to mu patri diky, ale stare forum ma silu v rozsahu databaze a castecne i ve sve jednoduchosti – tam na prvni pohled v praci nebylo videt, zda clovek programuje nebo serfuje :o)) Jinak toto forum je dost povedene.

            0 0
          • BoB  

            Tady neni pádlista, takže to tu nemá š?ávu

            0 0
      • kovar  

        Ja zase budu rad , az pojede stare, nebot toto pomlckove bikeforum mi pripada takove ukradene, opsane, okopirovane, malo akcni, a hlavne malo zabavne az nudne.

        0 0
        • RomanH  

          Ja taky budu rad, az pojede stare BF, protoze v jednoduchosti je sila. Kazdopadne ale tohle BF vzniklo proto, ze se tvurci/spravci stareho tomu moc nevenovali. Tim nemyslim spravu prispevku (cenzuru), ale technickou stranku – provoz serveru, placeni domeny. Vim, ze to neni jejich vydelecna cinnost a dotovali to ze sveho, ale i tak – nekolik lidi jim nabizelo pomoc. A ze je toto forum okopirovane – protoze to lidem vyhovovalo, tak to tvurce noveho udelal presne tak. Zato bych se na nej nezlobil.

          0 0
          • Vojtíšek  

            Mně se tohle forum líbí. Osobně bych byl nejraději, kdyby se mohli majitele obou bikefor domluvit a do tohoto, myslím, že velmi dobře vytvořeného fora naplnit obsah toho starého, tak by to byl přínos pro všechny. Když staré forum hledá nový server, tak je to ideální příležitost něco udělat i s formou prezentace.

            0 0
        • Vilém  

          Moje rec.Neni nad stary BF.I kdyz me to nekdy sralo, ted mi schazi.Jak tu nekdo rikal ze na starem BF byl bordel ap., mohu ho ujistit, ze tady bude casem taky,vzhledm k navstevnosti totoho fora to zatim asi nehrozi.

          0 0
          • rasto  

            kazdopadne na starem BF je skryta reklama na toto B-F (viz „Omlouváme se všem příznivcům Bikefora bez pomlčky“). coz je jen dobre.

            0 0
        • Vóca  

          Mě se to tada taky docela líbí. Asi to bude tím, že toto bikeforum se značně inspirovalo tím starým. Tedy žádné třídění apod.

          0 0
    • blue  

      ja myslim, ze jak u BF, tak MTBS jde jako kazdorocne o obvykle problemy spojene s uhradou poplatku za domenu a za chvilku to zas bude fungovat :-)

      0 0
      •  

        u streho BF o to urcite nejde, tento problem byl nedavno, a domena je zaplacena do 10.10.2004

        0 0
    • M@rtin  

      Ještě chvíli to nepůjde a přestane mne to bavit. Tutáč je to zase něco s nezaplacenou domenou a pod.

      0 0
    • pegal  

      .. me taky nejede .. :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.