• J.A.V.

    Zima klepe na dveře, venku je v 5 tma, ideální období trochu posílit mé hůlkovité ručky a nožky. Tak jsem se chtěl zeptat, kam chodíte v Liberci do posilovny, já vím akorát o bazéně. Máte někdo nějakej další tip? Spíš takovou nějakou co tam choděj i normální lidi, ne jen samej kulturista.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Jen chod hezky do bazenu. Budu se ti smat z vyrivky :)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Hodila by se ti nejaka ta skola smyku tento vikend?

        0 0
        • J.A.V.  

          Dobrej napad, kdy a kde? Predem upozornuju, ze tu lavku co z ni Andy daval no-hand, jsem ochotnej tak maximalne slanovat :-)

          0 0
          • J.A.V.  

            Ted me tak doslo, ze spis v nedeli, jak v sobotu. Mam tam uz nejaky pobihani..

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Taky by se mi to hodilo spis v nedeli. V sobotu chci zajet na nejaky pro me novy dirty. Ozvu se ti founem. Nebo chce jet jeste nekdo? Bysme se dohodli nejak na pevno.

              0 0
              • Beeda  

                Nejedes smer Bedrichov, bych se koukl na BIG HOPy, pripadne nafotil :-)) B.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Kdy? V sobotu? To jedu nekam za Mladou Boleslav, ale v nedeli mozna pojedem tim smerem. Ale nemusis na me cekat. Kazdy den tam jezdi spousta lokalu co jezdej lip nez.

                  0 0
              • J.A.V.  

                Zatim o nikom nevim, takze ten foun bude stacit.

                0 0
    • davidak  

      Já kdyžuž(a to není vůbec často) zajdu do nějaký menší, třeba do tý v rochlicích za kolejema, je to tam levnější, soukromější a žádný kulturisti, kromě těch na stěnách, tam nejsou.

      0 0
      • J.A.V.  

        Kde za kolejema? Někde tam jak je hospoda U Chobota? To bych měl z domova celkem kousek.

        0 0
        • davidak  

          Když pojedeš z Rochlic směrem k LVZ, tak je to velikej růžovej barák hned za kolejema, nemůžeš to přehlídnout..

          0 0
          • J.A.V.  

            Ježiš, jak si může někdo dát na barák růžovou fasádu, fak nechápu… A nebo chápu, ale pak bych zase měl skoro strach do toho baráku vlízt :-) Nic proti, ale nic pro mě…

            0 0
            • davidak  

              Cha cha..V tom baráku je asi tak 20 firem a nepředpokládám, že by tam všichni byli nějaký úchyláci.. Je to normální posilovna. Jo, možná je ten barák spíš do bíla, nějak ci to 100% nepamatuju..:)

              0 0
              • J.A.V.  

                Já se tam zajdu mrknout, to já si taky nemyslím že každej kdo má úchylnou barvu na fasádě je úchyl. Co by pak muselo sídlit v tom fialovém domku na Miladě Horákové, to raději ani nedomýšlet :))

                To byl spíš takovej esteticko architektonickej povzdech. Šeď paneláků je jeden extrém, ovšem růžové a fialové fasády zase druhej..

                0 0
                • davidak  

                  No tak to já si povzdechávám, každej den když stojim před školou…Kde v Rochlicích bydlíš? Někde nad Chobotem? Tam ta architektura není zrovna , ehm, noblesní..

                  0 0
                  • J.A.V.  

                    Já bydlím vlastně v Zeleném údolí, jak jsou teď ty nové barevné paneláky. Naštěstí máme žlutou fasádu tak to se eště dá. Ale jinak se tam taky s barvičkama nějakej maniak vyřádil, však se taky ta naše ulice menuje Pastelová :)

                    Noblesní architekturu je v Liberci třeba hleda jinde, takovej Perštýn okolo náměstí Pod Branou to je paráda, o vilách v lidovejch sadech nemluvě, natož pak o takovejch profláklostech jako jsou radnice, muzeum atd.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Kdyz jsem jezdil do Liberce jenom na zavody k prehrade, tak jsem si myslel, ze celej Liberec jsou jen stary luxusni vily. To byla krasna iluze.

                      0 0
                      • Beeda  

                        Nastesti byl Liberec jakymsi nepratelkym mestem u nasich soudruhu, proto byl pomerne usetren prestavbe. Za prvni republiky byl mestem drsnych kontrastu, silene chudinske ctvrti (textilky) a nadherne vily. B.

                        0 0
                        • J.A.V.  

                          To asi jo, ale právě to okolí Perštýna, známé jako Liebigovo městečko bylo budovaný jako dělnická kolonie. Což není až tak šílená čtvt?. Ale jinak bych samozřejmě chtěl být raději Liebigem než nezaměstnaným textilákem :)

                          0 0
                      • davidak  

                        Když jsem jako tře?ák nastoupil na zš husova, mzslel jsem si to samý. Cejtil jsem se jako v „třetí říši“ divů:). Já mám teda nejradši okolí zoo a botanky, optimálníé místo k bydlení- pěkný prostředí, relativní klid, blízko do centra(nemusim z hospody dlouho pěšky:)).

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.