• mediak

    Dajú sa použi? XTR Dual control na diskové brzdy XT /4 piestikové/?Prí­padne treba nejakú redukciu?

    0 0
    • miki  

      jo normálně to spojíš odvzdušníš,seřídíš a jedeš

      0 0
    • radek z BF  

      pokud jsou ty XTR Dualy na hydry, tak snad… :-)))

      0 0
    • TinkTink  

      Tot otazka…ono todle bude hodne teoreticky.

      Spojit to neni problem…sam ted budu spojovat trmen XTR a XT paky prave na tydle 4 pistkove trmeny (kde jsi je sehnal, za kolik atd? Rad bych je mel…pac s nema to bude chodit na 100%…)…ony ty 4 pistky maj myslim jiny objem tlaceny kapaliny jinou silou nez (myslim = uz to mam prakticky i potvrzeny)…takze by to nemuselo fungovat dobre – paky by mohly jit az na trmen…

      Hod link, kde jsi ty trmeny sehnatl…

      Byt na tvym miste, tak dam trmeny XTR…lidi s posledni serii maj dobry zkusenosti :)

      0 0
      • mediak  

        Skúsil som sa informova? v servise,tiež hovorili,že s tým bude problém.Pojdem asi do kompletného XTR…Inak tie štvorpiestiky som kúpil spolu s bikom,majú najazdené cca 800km.Ak máš záujem,ozvi sa na: psedlak@orangemail.sk Okrem bŸd predám aj XT páčky a XTR prehadzovač-neinverzný,pred­chádzajúci model.Na druhom biku mám dual control XTR a dos? to pletie,keď ich striedam,asi je lepšie to ma? jednotné.

        0 0
        • Cipan  

          s těma pákama se to tu už řešilo, a vísledek byl že staré páky XT na 4-píst jsou stejné jako na deore (2-píst). Ale deore má větší průměr pístů ve třmenu, takže plocha bude asi stejná jako u XT. Mám XT 04 DC a základem je páka XT 03. Takže jědiný problém bude v propojení třmenu a páky (nevím jestli ti budou pasovat závity), ale to už tady taky někde šlo.

          0 0
          • TinkTink  

            Muzes trosku rozvest todle: „Mám XT 04 DC a základem je páka XT 03“? …by me to zajimalo, protoze zrovna DC uz nema ani tu ergonomii tak dobrou…coz je proste krok vzad :).

            0 0
            • Cipan  

              sorry, špetně jsem to napsal. Stejné je tělo páky ve kterém je pístek, ne samotná páka.

              0 0
      • Pá-dlista1  

        Zalezi jen na pomeru velikosti pistku. Teda presneji na pomeru plochy vsech pistku na trmeni, jeste presneji te plochy na kterou tlaci olej (kapalina), respektive jejiho prumetu na rovinu kolmou ke smeru pohybu pistku vuci plose (stejna definice :) vsech pistku na pace (obvykle jeden:). No a jeste na vzdalenosti cepu otaceni paky od tohoto pistku, pripadne nejake prepakovani.

        Jo a chtel jsi napsat, ze paky by mohly jit az na riditka, asi. No pak by to melo, ale fajnovou ucinnost. Mozna :)

        0 0
        • TinkTink  

          Ja si ani nevsim, ze jsem to napsal spatne, protoze jsem se mu ozval na mail a zadny problem nebyl :o)))…

          Ja jsem kazdopadne zvedavy, jak dopadnou moje brzdy…paky XT 04 uz tu cekaj, hadice mi tu tez uz lezi…takze uz jenom trmeny…a podle toho, co rikaj lidi by ty XTR mohly byt dostatecne :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.