• markus

    Co tak ,kdyby každý povině přidal alespoň jednu rezenzi,a? se to trochu zaplní,ne?

    0 0
    • Mamutt  

      Eh, to zní jako práce..

      0 0
    • davidak  

      souhlasim

      0 0
    •  

      ja už tam mam haddrivy :) takže úvazek splněn

      0 0
    • TinkTink  

      Ze zasady jsem proti jakekoli povinnosti.

      0 0
      • markus  

        uděláš dobrou věc pro dobro druhých

        0 0
        • TinkTink  

          Povinne? :o))

          Navic…na co mam psat recenzi? Kdyz jsem mel chut recenzi napsat, tak jsem se dostal do asi 15 minutove rozvahy o tom, o cem to mam psat.

          Obcas se dostavam do takovych situaci, ze mam nektery veci tyden, mesic…stridam to pomerne casto…umis si predstavit, kolik tech recenzi bych musel napsat, abych pokryl aspon jeden rok bajku? :o)

          0 0
          • markus  

            tak napiš nějakou s kterou si byl nejvíce spokojen

            0 0
            • TinkTink  

              No ale to pak bude reklama :o)))

              0 0
              • Lister  

                Nejlíp se podle mě píše o pláštích. Vystřídáš jich dost abys mohl srovnávat. Jednu takovou jsem napsal takže závazek mám splněn.

                0 0
                • Pekáček  

                  Raději a? píšou jen ti, co chtěj. Než se pak brouzdat článkama napsanýma jen proto, že lidi museli.

                  0 0
                  • Lister  

                    Ja ji nenapsal, proto že jsem musel, ale proto že jsem chtěl. :-) Jinak máš asi pravdu.

                    0 0
                • Smazaný účet  

                  No, nebo se stane to co mně. Chtěl jsem napsat recenzi a zjistil jsem (a velmi mě to zklamalo) že už se nedělaj…

                  0 0
                  • Pekáček  

                    A o jaké pláště jde?

                    0 0
                  • rock  

                    Co bys napsal o Black Sharku ? Já ji mám na předku, ale nemám moc s čím srovnávat (dvakrát po sobě ⇒ už jsem zapomněl, jak se chová něco jiného)… mám z ní skvělý pocit na tvrdém a rychlém povrchu, ale zdá se mi, že na blátě mne moc nedrží – ale to je možná tím, že už je zase docela sjetá …

                    0 0
    • Pekáček  

      Admine, co třeba rubrika „prima nápad“? V jistém časáku už jsem jí dlouho neviděl a nápady máme všichni. A přiložit k popisu obrázek.

      0 0
    • riku  

      Já bych recenzi klidně přidal, ale asi by nebyla objektivní. Letos jsem koupil po 12 letech kolo a samozřejmě se mi zdá super – nemám s čím porovnávat!

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.