• Radek Broz

    Admine, navrhuji pridat do recenzidalsi (mozna povinna) pole pododbne jako na mtbr.com:

    • podobne vyzkousene produkty
    • bike setup
    • doba testovani (intervaly)

    (podle me to dost vypovi o tom, zda je onen komponent skutecne dobry, nebo je dobry proto, ze recenzent zatim nic lepsiho v ruce nemel;-)

    • kde. kdy a za kolik to dotycny koupil se taky muze hodit
    0 0
    • MlokCZ  

      To je dobrý nápad, akorát ten bike setup je zbytečný, když mám kola v profilu.

      0 0
      • Radek Broz  

        No budiz, ale to se muze menit od data napsani recenze. Proste kdyz nekdo hodnoti brzdy, tak chci vedet alespon, jestli je ma treba na sjezdaku nebo na krosovce.

        0 0
        • MlokCZ  

          Tak stručně by to tam být mohlo, s tou změnou v profilu máš pravdu, já jen abych pak nebylo nutný vyplňovat zbytečně znova celé osazení kola do každé recenze.

          0 0
          • Radek Broz  

            Jane, ze ne – ja bych treba pri recenzi sedlovky hodil jako bike treba „RB Monster EN/ Marzocchi DOII '04“

            0 0
    • Radek Broz  

      BTW: Az to bude, tak napisu recenze. Uvidime, jestli Milan napise taky.

      0 0
    • navikin  

      To by bylo dobré, ale když se podíváš na počty recenzí a jejich častou letitost, tak stejně asi zabrousíš spíše na mtbr. Tam je přece jen větší počet názorů ze kterých si můžeš udělat závěr.

      0 0
    • black.horse  

      jsem pro, hnedka by tam psalo určitě víc lidí:-) ale vážně, dobrej nápad…

      0 0
    • Thidney  

      podepisuju – umozni mi to nemeditovat nad tim, jak tyto informace rozume zapracovat do recenze, coz me zatim odradzovalo…taky moje lenost .-)) trochu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.