• pos3k

    Zdar. Nejak mi nesedi prumer u sedlovky 30,9mm.Ja mel za to, ze ze to jede po sudych ciselch.Napr. na koloshopu ma Easton prave tento prumer. Ja teda shanim 30,8mm. tak me to docela udivuje. Je nejake vysvetleni?? Dik moc.Zdar bajk

    0 0
    • Pavlos  

      Zeby pereklep?? Ale ruku do ohne za to nedam!!!

      0 0
    • Nego  

      30,9 mm dela Specialized … je to nejakej jejich factory default ;) asi maj blbe nakalibrovany soustruhy ;)

      0 0
    • libik  

      Ja bych potreboval sehnat sedlovku 29,2. Nebo nevite nekdo aspon kde redukci na 27,2 ?

      0 0
    • Clodman  

      Já mam na starý silničce průměr sedlovky 25.8 a taky bych potřeboval novou, úpně se na to bojim někde zeptat, aby na mě nečuměli jak na ******, sám sem z toho byl vedle, když sem na to hodil šupleru.

      0 0
    • Lister  

      Obnova tématu:

      neví někdo o sedlovce s tímto průměrem, ideálně z karbonu a musí to být hokejka????

      Případně redukce z tohoto rozměru na 27,2??

      Jsem hledal ale zatím marně :(

      Myslíte že použítí 30,8 by mohl být problém ?????

      0 0
      • filipes  

        Mam nazbyt lehounce jetou 30.9 Thomson, zahnutou. Delka tusim 37, vnitrne zeslabovana hlina. Kvuli geo jsem musel menit za rovnou. Kdyz tak se ozvi.

        0 0
        • Lister  

          zatím zkoumám terén, ale kdyby bylo potřeba, tak na tebe myslím :o) 37 mi stačí bohatě – klidně i 25 cm :o)

          0 0
      • Lister  

        Tak zatím jsem našel Easton EA 70, ale 2,5 tis se mi dát zrovna nechce…neví někdo o něčem jiném ????

        0 0
        • kubad  

          Dej redukci USE stojí kolem 250 kč z 30,9 na 27,2 a můžeš si vybrat sedlovku jakou chceš a ještě ušetříš.

          0 0
          • Lister  

            tohle jsem potřeboval vědět že ta redukce existuje :o)

            nemáš odkaz nebo nevíš kde by mohla být????

            0 0
            • tomfree  

              www.maxcursor.cz

              0 0
              • Lister  

                jo jo kdybych nebyl lýný a hledal že :o)

                Jsem se díval že ale nepíšou ty průměry z kterých se redukuje pouze výsledný průměr – nebo je to, tak že jedna redukce je nějak univerzální pro víc průměrů????

                Sry za blbý dotaz

                0 0
                • Lister  

                  já se fakt stydím za tu hrubku :-D

                  0 0
                • kubad  

                  mají všchny možné a nemožné průměry Zrovna tu 30,9 – 27,2 mám na Duratecu a je to lepší než s originál sedlovkou 30,9 která mě zajížděla

                  0 0
                  • Lister  

                    tak díky za info, to by bylo úplně nejlepší řešení, protože svoji sedlovku mám rád :o)

                    0 0
                  • Jimmy137  

                    ale ty jsi pokud si pamatuju nemel 30,9 ale 30,8 :)))) takze se nediv, ze ti zajizdela :)

                    0 0
                    • kubad  

                      šuplera hlásila 30,87mm tak nevím jestly byla 30,8 nebo 30,9 Thomson dělá obě míry

                      Ale měla nápis 30,9mm tož asi tak :-)

                      0 0
                • Pebe  

                  www.use1.com/…im_range.php stačí mailem napsat do Maxcursoru kód redukce, adresu a telefon a oni to pošlou, mě to přišlo PPLkem…

                  0 0
          • tomfree  

            Jo a sedlovku USE raději vynech.

            0 0
        • Attila  

          Specialized za 1350kč. Hokejka a 350mm

          0 0
        • Vlado Jekyll  

          kúp si sedlovku specialized, sú lacnejšie, cca 1800 Sk

          0 0
      • tomfree  

        Kamarád má na santovi sedlovku easton ec 70 30,9mm.

        0 0
    • jipík  

      U Gianta klasický rozměr u všech MTB kol. www.progresscycle.cz/giant/firma.asp?…

      0 0
    • Raydowe  

      30.9 je urcite beznejsi rozmer ako 30.8. Tiez som zhanal 30.8 ale nikto to uz nerobi, aspon sa mi to nepodarilo u nikoho zohnat. Tak som zobral 30.9. zmestilo,. Islo to tahsie ale voslo.

      0 0
    • Blackbiker  

      zdar boys využiju tento thread.Potřebuji sedovku právě průměr jen 30.9 a minimálně 400mm dlouhou-nevíte kde ji koupit?.Nechci Thomsona za 3 litry-prostě něco levnějšího.Rád bych koupil Ritchey Pro-nevíte kde???

      díky Blackbiker

      Ps:s 350mm se mi krátí šlachy:-)

      0 0
    • Volf  

      Dej do vyhledávače sedlovka 30,9 a ono ti jich pár vyjede…

      0 0
      • Blackbiker  

        no právě že jich moc není-není to standart dle mne-normál je asi 30,8-těžko říct

        0 0
    • Blackbiker  

      no tak dnes jsem prozřel-úplnou náhodou jsem changnul s jedním borcem svýho eastona 30,9 350 za Shamana 30,9 ale 400.

      Vůbec mě nenapadlo že Shaman Racing v tomhle rozměru dělá sedlovky:-)a ten Shaman 400mm není vůbec tak drahý jako 400vé Thomson, Easton a Ritchey.

      Takže kdo hledá v tomto rozměru,tak Shaman Racing:-)maj dalších x rozměrů.Jdu se kuknout na jejich výrobní program jestli by se ještě něco nedalo:-)

      zdar B.

      0 0
      • Blackbiker  

        Prosím nechci zakládat nový thread. Ta nová sedlovka je tak akorát-kolik cm musí být zastrčená v rámu Gianta Reigna? Vychází mi to tak na 8–9cm.Stačí to.Lepší by se mi jelo s těmi 8 vevnitř:-)Tzn. 32 cm ven-to je masakr!!!!

        Dík za názor!

        B.

        Připadá mi jako bych měl 6 metrů:-)

        Tohle je ten Shaman 30.9 400mm www.koloshop.cz/index.php?…

        Potřeboval bych to tak asi centimetr pod jejich poslední rysku co je na té sedlovce

        0 0
        • Lister  

          vždyť je to tam nakreslený jak má být nejvíc vysunutá ne??

          Jinak ta ryska by měly být v rámu, ideálně ve výšce horního sváru sedlovky s horní rámovkou, ale jelikož reign má samostatnou výstuhu sedlovky, tak pro tebe bude ideální mít ji na úrovni té výstuhy

          0 0
          • Blackbiker  

            já vím že by to mělo být dle toho jak je to „nakreslený“.Na HT vozím taky min. 1cm nad tu rysku:-)Nejde jinak.

            Já vím co by mělo být ideální-spíš se mi jedná o to jestli tomu rámu nemůžu tím že to chci zvednout tak vysoko něco udělat?:-)

            Ono je to těžko pochopitelné,ale mně pak dost bolí šlachy když skoro zcela nepropínám nohy při šlapání.

            Ps:jsem moc velkej biker-marný

            0 0
            • Pavlos  

              sedlovku musis mit u reigna zastrcenou min. 9cm teda aspon u toho mojeho byvaleho to tak bylo

              0 0
    • Smazaný účet  

      Přidám to sem:

      Hledám karbonovou sedlovku 30,9/350, ofset 20, nejlépe ve stylu na obr.

      Dík

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.