CARBONOVÁ SEDLOVKA 31,8 / 400mm

37 nepřečtených
  • ojoj

    nemate tip?

    0 0
    • RomanH  

      Woodman

      0 0
    • kandik psi zub  

      USE? drahy ale hodne lehky

      maxcursor.cz

      0 0
      • Gumicuk  

        Nebo spis lehky a hodne drahy? :-))

        0 0
      • ojoj  

        USE je pekny cena by usla ale ma malo zahnutej zamek a nedelaj 31,8 ale zjistuju ze to skoro nikdo

        0 0
        • Cejlon  

          Bohužel,dělá je snad jedině WOOdman.Na jaké kolo to potřebuješ-smím-li se optat:-)

          0 0
          • ojoj  

            RB

            0 0
            • Cejlon  

              Pokud ti mohu poradit,tak se vykašli na průměr 31,8mm,kup si redukci na 27,2 nebo 27,0mm a vyber si nějakou karbonovou sedlovku v tomto průměru.Můžu tě ujistit,že Karbonová sedlovka v tomto průměru(31,8) a na RBčku bude mít téměř nulovou schopnost tlumení nárazů.

              0 0
              • RomanH  

                Ruku na srdce – sedlovka toho utlumi nejmene z trojice plaste, sedlo, sedlovka. Ja mam taky RB a redukci nechci – je to zdroj moznych problemu. Navic nechci ani tu karbonovou sedlovku, protoze mam strasnej zlozvyk – dotahovat vse na krev silou zemedelce. Mam jiz treti tyden objednany ten Woodman, ale hlinik – Carbon jsem mohl mit okamzite, hlinikove by meli prijit snad pristi tyden.

                0 0
                • Gumicuk  

                  ja mam Woodman Post SL 2004 a musim rict ze vypada opravdu moc pekne, ma takove vroubkovani a je cerne eloxovana, takze vypada jako Thomson az na to zakriveni, to nema. Ten napis Woodmam je taky pekne zpracovanej, je vyrytej, takze nic jako Pells na ty jsem minulej rok koukal a fakt vypadali desne..

                  0 0
                • emkaa  

                  Bohuzel musim souhlasit, je to zdroj problemu. Taky jsem se rozhodl pro 27.2/400mm a redukci, muj prumer v potrebne delce nebyl. Bohuzel to nefungovalo. Samozrejme jsem dal objimku na imbus, pak dal lepsi objimku na imbus, aby to slo poradne utahnout, ale porad to zalejzalo. Taky jsem zkusil jinou redukci, nepomohlo to. Vysledkem bylo, ze se sedlovka v miste utazeni porad vic odirala. Takze me ani moc neprekvapilo, kdyz pri maratonu v Laznich Belohrad sedlovka rupla. http://saalbach2005.host.sk/IMG_7215.JPG http://saalbach2005.host.sk/IMG_7216.JPG Samozrejme mi ted nekdo namitne, ze to byla moje blbost, spatna redukce, moc utazeny atd. Ale ja uz bych to podruhy neriskoval, je s tim zbytecny srani a navic co se tyka komfortu tak me to zas tak moc neokouzlilo. Mozna, kdyz bude dostupnej potrebnej prumer, tak to nekdy zkusim, ale s redukci uz rozhodne ne.

                  0 0
          • Cejlon  

            Ja ji mám taky na RBčku.Přesněji WOOdman Carbo s rovným zámkem.V celku solidní sedlovka,je jí dost:-)

            0 0
            • rb  

              Kdo prodává Woodman přes net???

              0 0
            • ojoj  

              ono to asi tak dopadne ze dam 27,2 s redukci nejde mi ani o to aby tlumila ale aby zo pekne vypadalo :-))

              0 0
              • Cejlon  

                Ja jsem si ji taky koupil proto,aby to pěkně vypadalo.Ted bych si koupil takovou sedlovku,která by pěkně vypadala a zároven aby fungovala!!Důležitá je funkce.RBčko je docela tvrdé kolo.

                0 0
                • ojoj  

                  me vubec nevadi ze to bude tvrdy, spis naopak , chci ten karbon kvuli vzhledu a ten woodman se mi moc nelibi , jeste mi napadlo ze se kouknu na syncros prej ma neco prijit a na vystave v brne meli sedlovky i carbonový myslim

                  0 0
                  • Cejlon  

                    Uvažuji výhledově o kaufu titanové sedlovky od Morati,namísto karbonu.Titan pracuje nesrovnatelně lépe oproti karbonu.Bude to sice stát nějakou tu kačku,ale půjdu do toho:-)

                    0 0
    • Meesha  

      jj, taky se priklanim k Woodmanu. Mam hokejku 31,6/400 a sem naprosto spokojenej.

      Na webu maj jeste design 04 – ja mam od srpna model 05.

      0 0
    • Lister  

      Tak stejný problém. Musí to být hokejka. Našel jsem jen Woodmana a Pells. Pokud by se dal sehnat ten Woodman v letošním designu tak ten by se mi líbíl – dá se to objednat přímo přes výrobce, případně sehnat někde v Praze na krámě? Koukal jsem na Bikezone, ale tam mají na fotkách loňský a ten se mi moc nelíbí. Pak jsem našel ještě tyhle od pells: http://pcshop.pells.cz/…/default.asp?… http://pcshop.pells.cz/…/default.asp?…

      Ta druhá už je pro mě moc drahá(sorry že není foto) takže připadá v úvahu akorát ta první. Neví někdo ještě o něčem jiném. Redukci nechci.

      0 0
      • Lister  

        PS: mě stačí 350mm dlouhá :o) sem si nějak nevšiml, že v nadpisu je čtyřstovka

        0 0
    • Smazaný účet  

      PELLS CR 2 vozí moje žena.po cca 2000 km je v háji ten zámek!Prostě necelých 50 kg je na tu sedlovku asi moc!

      0 0
    • nachti  

      Jak napsal „Cejlon“ dej tam redukci. Mám průměr sedlové trubky 30.9 a řešil jsem to taky. Nakonec jsem koupil USE karbonovou sedlovku 27.2 a redukci taky od USE. Je za tvrdého plastu (v čemž si myslím že je ten fígl) a sedlovka zatím ani nehla. Navíc nehrozí, že se ta sedlovka bude dřít o konec kovové sedlové trubky. A vypadá to líp než tlustá sedlovka – můj názor.

      0 0
      • Cejlon  

        Titanku si už teda nekoupím,protože jsem si na to už zvykl,a netřeba.Sedlo taky něco pobere,neříkám,že moc ale něco přece.Ale ten WOOdman je fakt dobrý,sedlovka mi nezalézá,protože jsem provedl takové úpravy,za které by mě kde kdo mohl i zábít:-)

        0 0
    • jakub  

      si sem hodim taky dotaz… mam karbonku 31,6 resp. muzu ji mit za good cenu, ale muj ram je na prumer 31,8, sli by jste do toho nebo by jste neriskli zniceni ramu????

      0 0
      • Cejlon  

        Sice jsou to dvě desetiny,ale bych to neriskoval.Dalo by se to to obložit plíškem z plechovky od piva.

        0 0
      • MARIN  

        Do toho bych nesel ani zadarmo

        0 0
      • náčelník  

        Dvě desetiny jsou strašně moc, takže jedině s redukcí. Já mám redukci na sedlovku 26,8 mm do rámu 27,0 mm právě z pivního plechu. Sedlovka je ale Al a zalézala, takže jsem ji zdrsnil šmirglpapírem a už drží. Asi je ten pivní plech příliš hladký. Ale co to udělá v kombinaci s karbonem nevím.

        0 0
    • Marry  

      31,8 dela Pells :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.