• dekel

    Mam v-brzdy su trochu vyklepane ale brzdia super aj ked su mokre ale ked su mokre strasne ale strasne pískaju ked je sucho tak čušia?? Poradte čo mam stimi kravami urobit!!!!

    0 0
    • Daf  

      Maximalne zkus jine spalky, ale jestli ty stavajici brzdej dobre i za mokra tak bych to nedelal. To ze brzdy za mokra piskaji je vcelku normalni.

      0 0
    • rock  

      Přejít na jiné špalky …

      0 0
      • dekel  

        mozno to je normalne ale ked prejdem cez potok a totom idem cez niaku dedinu a trochu pribrzdim tak…

        0 0
    • Robo  

      Zkus špalky seřídit do tvaru šipky ve směru jízdy.

      0 0
      • dekel  

        aj to som skusal ale potom musim stlacat brzdove packy viac k riaditkam aby som zabrzdil a hlavne za chvilu sa to vybeha zas do rovna!!!

        0 0
    • náčelník  

      Pokud máš brzdy s paralelogramem, tak bývá pískání způsobeno m.j. i jeho vůlí. Vůli v paralelogramu (a tím i pískání) jsem odstranil trvalou deformací příslušného dílu pomocí svěráku.

      0 0
      • dekel  

        dobre ze si mi to povedal a to som si chcel kupit LX brzdy oplati sa mi kupit deorecka bez paleogramu te stare su uz dost vyklepane a je na nich strhnutý zavit!!!

        0 0
        • Daf  

          Deore jsou dobre, ale chce to k nim rovnou koupit nove spalky nejlepe s botickama. Ty original jsou hrozne.

          0 0
        • Mamut  

          LX-iek sa neboj. Mam ich tri roky a ani nepipnu. Vaklik maly, nepodstatny. Mas 5 moznosti co spravis s brzdami:

          obrusis gumicky = docasne nastavis do sipky = podla mna postacujuce, podla teba docasne vymenis gumicky vymenis rafiky (piskanie brzd byva sposobene vhodnou kombinaciu s rafikmi) zvyknes si

          0 0
          • McBlacky  

            mě to teda píská protože se mi zasere ráfek, nejčastějc od oleje…

            0 0
      • fousek  

        no tak to je vostry, nebo sundat brzdy, protoze kdo brzdi prohrava

        0 0
        • dekel  

          ten zavit je strhnuty na srobiku ktorim sa nastavuje sila brzd tak bud to mam nastavene na stlabo ze mi ani nevracia packu alebo moc silno!!!

          0 0
          • náčelník  

            Já vás nechtěl odradit od paralelogramu, mám úplně první XT véčka s paralelogramem z roku 1996 a ten svěrák jsem použil jen jednou. Přední brzda má už sice větší vakl na čepech vidlice, ale nepíská a pro můj styl jízdy to brzdí dostatečně.

            0 0
            • rb  

              Na jaře sem koupil xtr,ani nepíply.V okamžiku kdy sem vyměnil špalky to bylo v hajzlu,ale nakonec se podařilo doštelovat :-)

              0 0
        • dekel  

          .

          0 0
        • dekel  

          .

          0 0
          • Air  

            copak bys jeste potreboval vedet? :-) jestli chces, tak zkus jeste na tema piskani pohledat v historii (pouzij vyhledavac), resilo se to tu dost s piskanim brzd XT03. Predevsim bych ale zkusil jine spaliky a nastavit to do sipu (to leckdy pomahalo).

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.