• Matts.

    Ja osobne som vrazil prachy na zimné oblečenie + adidas dioptr. brýle, nové tretry a pedále. Kua, ako tak počítam, 15.350,–- SKK.

    0 0
    • zirecek  

      ja jsem vrazil cca 12k vyhradne do techniky. Musim uznat, ze neco uz bylo moc, takze jsem to trochu prepiskl. Ale aspon jsem hodne jezdil… . :-|

      0 0
    • rock  

      Nevynucená byla koupě rámu. Ale držel jsem se při zemi, takže Ravo Racing XC + zakázkový lak …

      0 0
    • peg  

      Zbrusu novou rokovou mašinu Tsunami disc za 30 000,– Nestěžuju si.

      0 0
    • MF  

      Zadny naboj Acera, retaz, 7 kolecko SRAM, 3/4, tachometer, nohavice a KONA Kikapu DeLuxe. Radsej to nebudem spocitavat.

      0 0
    • SunBiker  

      …som kupil komplet bike XC mission so Suntourkou, tretry Shimano, prilbu Cratoni, isovindové oblečenie, dáke postrácané príslušenstvo… no za dákych 40 litrov sa toho nazbieralo…

      …sa nezdá, ale taka mašinka ide poriadne do peňazi, keď sa to tak spočíta…

      neklesajte na duchu priatelia – žena je stále DRAHŠIA!!!

      0 0
    • mastihuba  

      patku na přehazku, bovdeny, lanka, 4 pláště, 5 duší 6řetězů, XT smyk, ráfekX222, 32×černý DT, pumpičku na vidlicu, batoh s vakem, kr.kalhoty, dres,návleky na kolena, XT kazetu, nějaký karbošneky, gutary, mazání na řetěz,....... na víc si nevzpomenu, ale určitě bych něco našel. Kdyby to někoho zajímalo účty mám doma.

      0 0
    • fousac  

      silnicku… 17k a nejaky drobnosti tak za 12k… a ted pres zimu me ceka nutny provozni upgrade tak za 15k… ach jo.. :(

      0 0
    • Třé?a  

      Novej rám Spyder, vidli Suntour, přestavec Uno Lite, přesmykač Alivio, sedlovka Pells, sedlovka Kalloy, hlavový slo. Token, helma Bell, brejle, CST pláš?, kalhoty G, ze skáče trykot. Taky nějaký drobnosti jako duše řetěz, pár lanek, bovdeny, mazání. Prostě sem systematicky vrazil pár státních podpor a z gruntu překopal bike.Peněz moc nebylo. Ale musim říct že to stálo zato. Alespoň geometryí to je XC.

      0 0
    • McBlacky  

      takže v první etapě leden – únor: kola rolf, kliky icon, tretry, páky+řazení deore, brzdy mrázek, řidítka, rohy, vidle rst omega březen až říjen: barazovku Cube, páky lx, zadní kolo 221+deore, nějaký pláště, řidítka, nášlapy 505, vidle 2× SR, šaltr deore, tacháč cat, rohy, představec 2×…a pak nějaký metry bovdenu a nějaký lanka, kra?asy a návleky, řetězy.

      0 0
      • mastihuba  

        na kolik tě přišly ty rolfy? ty musely stát hříšnej balík. ZÁVIDÍM :))

        0 0
        • McBlacky  

          nemáš co, protože jsem si je moc neužil někdo mi na jaře bika ukradl :-( a náhodou jsem je měl super levně za 1500kč satellite už jetý…

          0 0
          • mastihuba  

            nějak se mi nedaří najít kdo je k nám dováží.

            0 0
            • McBlacky  

              no dřív je dávali na Treky a odtud taky pocházely údajně ty co jsem koupil. Mám ale pocit že teď je k nám nikdo nedováží. Je to dost drahá sranda a zapletených kol se tady zas tolik neprodá, max tak mavic…

              0 0
              • mastihuba  

                jednomu kamarádovi právě zbyly keramický z nějakýho treku(celopero xtr, karbonová zadní stavba?) a v porovnání s crossmaxy jsou nádherný. Dyž bych pořizoval drahý kolo tak asi zrovna s těmito koly.

                0 0
                • McBlacky  

                  já je teda měl na konusech ale vyšší modely se dělají na průmyslech (dolomite, propel)… jsou moc krásný a hlavně vydržej i velký prdy

                  0 0
                  • mastihuba  

                    to mužu potvrdit. V létě jsme to pustily z H. míseček po červené TZ a zadním kolem něco vymetl tak že mu praskla zadní stavba a kolo to přežilo bez škrábance.

                    0 0
                  • Meesha  

                    Ja na moje Dolomity taky pomalu este nesah. Vymenil sem drat a este sem je necentroval.

                    0 0
    • vlk  

      duke xc u-turn, pedály sh 520, tretry specialized sport,přehazka xt inverzní, duše schwalbe xxlight, pastorky,ráfek mach1 team race, řetěz, návleky na nohy a nějaké ty prkotiny takže asi 15 000Kč.A to mě ještě čekají zimní čapáky, zimní čepka pod přilbu, neoprénové návleky na tretry, nové rohy

      0 0
    • Lister  

      Dlouhé čapáky, teplé ponožky, měrku na řetěz, přední blikačku. A to je všechno.

      0 0
    • blue  

      v podstate jsem letos snad nic ani kupovat nepotreboval :-) tak jsem si krome novych sortek aspon udelal radost navlekama na ruce od Primal Wear :-)

      0 0
    • wroum  

      novyho bika (viz BIKES), integralu, predstavec a rodla na Xc, nejaky plaste na XC, rukavice, chranice a par drobnosti.

      podtrzeno secteno – cca 65 000. este ze kupuju za velkoobchodni ceny, pripadne platim protisluzbou.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Nechci se chlubit.

      0 0
    • ddd - andy  

      Jednou jsem si sednul a zkusil si spocitat co rocne vrazim do kola.. v polovine scitani sem toho rasi nechal… :-) a letos bych to jeste okorenil koupi sjezdaka – neee dekuji tohle nemuzu.. :-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja to nepocitam, ale letos nam s pritulkou pribyly 4 kola a dve ubyly. Jeste jedno planuju na jaro a pak by mel byt zas na rok pokoj. Jen bezna vymena komponentu :)

        0 0
    • ToBo  

      nakolko som sa rozhodol skladat, tak zatial len ram GT Zaskar PRO, ale chystam sa na hlavu, predstavec, rajdy, sedlovku a kluky… zvysok buduci rok.. .;-))

      0 0
    • slavekRM  

      2× nový ořech 2× řetěz PC69 kalhoty Axis termotričko Lasting baterky do comp. VDO nový střed Deore přehazka xt představec Pells řídítka Easton EA70 podsedlová brašna Pells helma Max force nová kabeláž no raději už ani nepočítám co stojí další drobnosti a věci na které si už nevzpomenu

      0 0
      • ToBo  

        kde si kupil tie rajdy?

        0 0
      • slavekRM  

        TY jo teď jsem si ještě vzpomněl, na sedlo Rx Pells, rohy Pells, brzdové destičky fibrax, pumpička sks cybor, velká pumpa Author, rukavice a dál už to ani nepočítám protože na mě jdpou mrákoty. No, ale jak se dívám proti některým z vás jsem sprostý břídil.

        0 0
    • MARIN  

      capaky Axon s membranou,riditka Easton EA70,bryle RudyProject Skey+dioptr.a­dapter+dioptr­.skla,gripy Specialized,kufry SH52,rafek Mavic 517Ceramic+novy vyplet DT Comp.,velka pumpa Beto,stred XTR,kladky prehazky BBB,satek BeeWear,rukavice EtapeSpring,Geb­hardt adapter na 2 prevodniky +prevodnik 44z,prevodnik 2XM 29z,fleesovou bundu na kolo,2m bovdenu,nekolik lanek,5 retezu,2 ka­zety,stredni prevodnik XTR, 4duse,4plaste,hro­madu Carbosnaku a tablet GT, prihodim k tomu startovny a zatim je to letos nejakych 23587,– :) s tim se doma chlubit nebudu

      0 0
      • pitelboy  

        sem asi cvok, ale do kola sem nacpal vsecko co sem vydelal pres zimni a letni prazdniny..

        vetsina veci je z 2. ruky nebo z e-shopu

        DEORE M525 predni+zadni kotouce
        Bovden 150cm
        LX kliky 2002
        LX kliky 2003 + LX osa
        XT osa
        SR suntour sf-xc-pro-e-ta vidlice
        MONGOOSE triomphe rám + tlumič FOX float R
        řetěz Sram
        XR1 PELLs sedlovka
        XT smyk FD-760
        šlapky hardware + kufry vyhodne za 250kc
        FSA ORBIT 1 hlavove slozeni
        flaska 1 l
        MANITOU minute ONE
        představec amoeba scud
        řidítka POINT 710mm
        desticky

        a prodal sem:

        Kliky LX 2001
        osa Ultegra
        sedlovka RS odpruzena
        Predni magura clara hydro.kotouc.
        RS Juddy 2001 vidle
        SR suntour sf-xc-pro-e-ta vidlice
        XT smyk FD-M751
        Kliky LX 2001 s XT 22 a 32z
        zadni magu clara

        0 0
    • TinkTink  

      Tak se tez pridam do stada…

      U me je to ale trosku slozitejsi…ja si to nepamatuju :o))…

      Jenom tak zbezne teda – cokoli co zde bude uvedeno uz davno nemusim mit… :o))

      • 4 riditka – ty posledni dnes :o)
      • 3 pary rohu – posledni taky dnes :o)
      • 5 ramu
      • 5 vidlic
      • nekolik paru kotoucu (minimalne 2, ale ja uz fakt nevim…plus jsem dva pary testoval…ale to jsem si neporidil a uz je nemam :o) )
      • 3 presmyky
      • 1 prehazku (proste Sram netreba kupovat mockrat za rok :o)
      • 3 hlavy
      • 1 bryle
      • neco velmi malo obleceni (neco jsem si ani nekupoval…diky sponzori :) )
      • 3 predstavce
      • 3 sedla
      • bovdeny nevim, lanka taky ne, pamatuju si 100ks. koncovek na lanka, ale ty uz dosly…rok je proste moc dlouhej…
      • gripshifta jednoho..
      • naky komputer :)))
      • par brzdovych pak
      • par celych kol…ale uz nevim jak to tam bylo…pamatuju si akorat ty zapleteny bontragery…ty jsem mel celej tejden…
      • plaste nevim
      • napinak urcite jeden…mozna vic…
      • sedlovky asi 3 + letos 2 redukce na Pointa :o))
      • co si pamatuju dobre, je nalepka od TlD…tu mam na hlave na meride…mam ji rad :)
      • dvoje pedaly…ani jedny SPD…
      • bryle..
      • kabelaz na comp…
      • rychloupinaky Shimano…
      • brzdy – normal vecka
      • rafky…asi 3 jenom letos…

      Z toho celkove mam ted dva bajky… :o)))…zbytek veci, jak je mou klasickou vlastnosti, jsem prodal :o)

      Asi toho bylo vic, ale ja uz stejne pulku z toho nemam, tak kdo si to ma pamatovat :o)

      0 0
      • Meesha  

        to je celkem peknej seznamek! :-)

        0 0
      • Jogador  

        A to vše pro svou vlastní potřebu? No musíš mít teda občas dobrej hlad…

        0 0
        • TinkTink  

          Samozrejme…veci co jsem kupoval ciste na bazar tam prece psat nebudu…jednak si je ani vsechny nepamatuju a jednak bych to tady docela nechutne prodlouzil :o)

          0 0
    • Eila  

      helmu, tretry na silnici, spoustu obleceni, retez, stred, nekolik plastu, pripravky na udrzbu, sedlo, a urcite jeste spoustu dalsniho:(

      0 0
    • Vrci  

      Tretry Nike Poggio II Pulsmetr ciclosport CP 29 Karbonovou vidli Mizuno Fiandre Sedlo arion Pedály Keo

      a pak spotřebák pláště, duše a fusekle

      0 0
    • Pekáček  

      Rám MAX 1, tlumič, vidle MX Comp ETA, pedály SPD, kliky Truvativ Stylo, osa na ně, zadní náboj Deore, 2× X7 šaltr, tretry za pět a půl, sedlovka, kazeta, 5 řetězů, přesmyk 5.0 dokud je, 6 pláš?ů… No ještě mě čekaj druhý kliky 180mm (FSA)…

      0 0
    • Maxižvík  

      svoje první lepší kolo MERIDA MATTS SPORT 500 – 5 let sem jezdil na 10 let sterým kole, půjčeným od syna. Jo a helmu – ta byla podmínkou při stertu na maratonu v Jedovnicích.

      0 0
    • rhuman  

      2× vidlice: shiver(prodano), junior.t ram: rb dragster dh naby: onyx 20mm, deore rafky: mavic 321+521 kliky: dmr pohon: lx sltr, zbytek alivko riditka: funn brzdy: xt(prodano), 525, saint sedlovka a zbytek spotrebaku

      0 0
    • Manas  

      Letos sem byl hodne levnej :-) Komplet bowdeny stredovou osu CMP PowerPro ( uz ma taky vakl ) retez tachac NoName MX brejle SMITH naka ta Moira a pristi tyden orteza MALLEOLOC od Sanomed na kotnicek a zrejme to zatim vypada na ortezku na kolinko :-/

      0 0
    • RomanH  

      1× Brzdove desticky, 1× brzdove spalky, 3× plast, 4× duse, 2× retez, drobnosti jako olej, bovdeny, lanka

      Protoze chci pres zimu stavet novy bike, tak jsem si koupil jeste kliky XT04, prehazku XT03 a kazetu XT04

      Letos jeste musim koupit navleky na tretry, behem zimy/jara pak jeste rafek + zadni nabu + kotoucovku AVID CPS a hlavne novy ram.

      Ze se radeji nevenuji sachum nebo kulecniku – ta hospoda by mi prisla levneji :o)

      0 0
    • dded  

      Kolo..

      0 0
      • enjoy  

        taky taky. pak jeste pocitac atd… no a pak denne jidlo a piti,bez toho to zatim nejak nejde.

        0 0
    • goofy  

      hafo moc veci, ale raci to nebudu pocitat, pac bych asi padnul…

      0 0
    • Jogador  

      Já si koupil Skareba, a křeček mi pak umřel hlady:) Pak nějaký ten řetěz, návleky, ba?oh, tuhle nějaký skripta, asi i boty, tuším i destičky, pár set rohlíků, patery piškoty, třicet karamelových lízátek, několik kompotů:), diskmena, a teď mě nemine koupě nového pláště. Ale na věčinu věcí jsem zapomněl:)

      0 0
    • crazyape  

      ram point 17" vidle sr suntour xc pro sl vidle marzocchi z5 vidle manitou black elite riditka scoot strike comp predstavec zoom sedlofku zoom sedlofku dabomb prevodnik UXA 38zubu napinak DMR kliky truvativ firex kliky shimano deore hollowtech plast maxxis swampting 2,5 duse author 2× duse maxxis 2,35–2,70 rafek alexrims DM24 bowdeny kewlar 3m lanka teflon-hodne koncofky riditek exu gripy amoeba sedlo soffati sedlo dabomb podlsedlova objimka point pedaly author neopren na na ram speedstuff zadni kot. brzda shimano M475 kotouc hayes aligator 203mm kotouc avid 180mm¨ redukce na 203mm kotouc 2× jezek samolepky TLD

      integralka uvex integralka odyssey chranice holeni+kolen diadora chranice holeni+kolen fox ventilator rukavice answer team 3

      No to je asi vsechno no.

      0 0
    • Darkson  

      docela dost věcí: celopéro rám, kazetu, přehazovačku, přesmyk, kotoučovky, sedlovku ,ráfek, 3 pláště, 3 řetězy, střed, bovdeny, dráty, x duší + helmu, kra?asy a nějaký nářadí…

      0 0
    • Staenly  

      Pedaly Shimano M540, tretry diadora aspid, dres, spalky, rezervoar a zajezd do dolomit…:)

      0 0
    • Azagthoth  

      kolko ta stali tie okuliare Adidas?Ja som ich videl v jednom sporte,ale nevsimol som si cenu,asi su to tie.

      0 0
    • Azagthoth  

      A co som kupil? Marzocchi Drop Off Triple RB Bandit FR Alex Supra D Naboj XSIV Vyplet DT 2 mm Prednu Hope Mono M4 Predstavec Tioga Task Force Rajdy Shaman Racing Pilu Gebhardt 2 rockringy Gebhardt Giro Mad Max II SixSixOne Pressure Suit Pedale Azonic A-frame Sedlovku BBB

      Nestazujem si :-)

      0 0
      • Jogador  

        Eště aby sis s tímto stěžoval:)

        0 0
        • enjoy  

          a to ja bych si stezoval hodne.vzdyt bych se s tim do kopce utrapil:-)

          0 0
          • Jogador  

            Myslíš že on stímto kolem bude jetdit do kopce? To má nad postýlkou, aby si ho neušpinuil:)

            0 0
    • senožrout  

      Taky se přidám. A budu lovit v paměti.

      • rám RB CRX Sid Blue XL
      • hlavový Cane Creek
      • přehazku XTR
      • přesmyk XT
      • sedlo Spešl BG2 sport ale je na mně měkké..
      • sedlovku Cane Creek Thundbuster
      • kliky XT 04
      • řazení XT Rapid-fire
      • kazetu Sram 990
      • řetěz PC 59 3×
      • dres
      • brýle BBB Challenge
      • computer Sigma 1600
      • předstevec Pells XCN, čekám na Race Face Deus
      • řádítka Rytchey Comp, čekám na RF..
      • něco klíčů a stahováků do dílničky
      • spotřební mat. (lanka, bovdeny, mazadla…)
      • pračku na řetěz
      • ještě budou tretry Specializes Comp 05
      • a taky gripy Cane Creek

      … ještě na něco jsem určitě zapoměl ale mám z toho letos dobrej pocit :-)

      0 0
    • robero  

      no, ja s konecnou platnosti presedlal ze silnice do terenu, takze Gary Fisher HooKooEKoo rohy tretry helmu dlouhy capaky a pak uz jen nejaky ty beznosti (spalky, duse, obyc. pedaly…) a mozna by se k tomu daly pripocitat nejaky prasule za benzim pri doprave za lepsim terenem, vypity pivka, zbasteny gulase atp. :-) celkem minimalne 35 tis.

      0 0
    • Porthos  

      Svitava je řeka řek!

      0 0
    • CzechJoker  

      Revolver Smith&Wesson 64 s 3" hlavní, ale na kolo je velký a těžký.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.