Jaky koupit byklocomputer s kadenci - poradte prosim

25 nepřečtených
  • quassar

    Chtel bych si koupit pristi rok nejaky cyklocomputer s kadenci, ale jedinej kterej znam je Cateye Astrale… jake dalsi znacky a modely jsou u nas na trhu?

    0 0
    • TinkTink  

      Treba Sigma Sport nebo Ciclosport…

      0 0
    • Daf  

      Co treba Echowell ECHO-F2? www.echowell.cz zobrazovat 3 udaje na displeji.

      0 0
      • vlk  

        nedoporučoval bych.Kdysi jsem echo měl.problém byl v tom že při přerušení káblu k čidlo to už nešlo spravit.čidlo bylo navíc zalité v umělé hmotě asi tam byla nějaká cívka a kabel byl jakýsi divný ty jednotlivé vlásky vodivého vedení vedly prou jenom jakoby u středu v průřezu,Takže slotování nepomohlo.

        0 0
        • TinkTink  

          V tomdle je dobra prave ta nova sigma – da se to pekne rozebrat.. (vlastni praxe)

          0 0
          • vlk  

            cateye co mám je na tom taky tak.Dá se to lehce opravit.

            0 0
        • Bulda  

          to je zajimavy, me se ty puvodni senzory taky moc nelibily, hlavne proto, ze se nedaly pridelat oba na zadni stavbu, tam dosah jen kabel od kadence. Pripajel sem tam v poho ty od Cateye Astrale, ktery me od zacatku stvalo, casto sem podle nej slapal a nejel nebo naopak, v desti pravidelne samy nuly, az to odeslo nafurt. Echo W2 ma kontakty pekne schovany, ukazuje i v prutrzi a kadenci mas furt na displeji (3 radky) muzu jen doporucit a za tu cenu

          0 0
      • tk  

        ja bych zase echowell doporucil.

        model bez kadence mam cca 8 let. a za celou dobu sem nemel problem. vsem kamosum v ruznych slejvacich odchazeli daleko „lepsi“ jen ten muj vydrzel. ted v lete prakl zip pasek u cidla. budu muset koupit novy kabel.

        model s kadenci mam cca 3 roky taky bez problemu a zatim bez vymeny baterie (tu ale provedu preventivne ted s novym rokem) minuly rok sem ale v zime pri padu ulomil objimku na riditka. nejdriv sem ji zalepil sekudnovym lepidlem. ale nakonec sem v lete koupil novou kabelaz. to vyslo na pulku ceny tachometru.

        0 0
    • Siddha  

      ja sem rok jezdil se sigmou 1400 moc fajn, ale pak sem si poridil oversize rodla, tak mi jen tak lezi doma, kdybys mel zajem tak se ozvi.

      0 0
      • Vrci  

        Já mám sigmu 1200 BC na oversize beranech bez problémů. Strhnul jsem to starý lepidlo, nahradil jiným a drží nozmálně. Ti tam nešla, si to nezkoušel nebo to bylo jen alibi abys moh pořídit něco lepšího.

        0 0
    • Sojče  

      Já mám ECHOWELL a jsem s ním maximálně spokojenej. Má 12 fcí. Mám ho 5 let a bez problému. Je to typ F 12, ale teď se dělá pod ozn myslím W2.

      0 0
    • Homer  

      Loni jsem si koupil BC1600 od Sigmy. Kabelaz na sledovani kadence jsem si taky prikoupil. Funguje to dobre, instalace je otazkou par minut. Ale loni na podzim jsem to sundal, na horskym kole pro me kadence nemela vyznam, a ani jsem ji nesledoval (maximalne pri jizde na silnici, kdyz jsem se nudil :)) Jeste mam magnet na levy klice..

      0 0
    • MartinXC  

      CicloMaster CM434 a nechej si vyměnit bezdrát za drátové připojení.

      0 0
    • Mamut  

      Naco?

      raz cas si stopnut otacky za 10s a vynasobit zvladnes a do 2–3 mesiacov to mas v nohach, takze uz nepotrebujes nic merat. Ja ti viem povedat vlastnu kadenciu ±3–4 otacky len podla toho ak oto citim. Jazdim si svoju 100-ku a nepotrebujem to merat. Kup si co chces, len prave toto mi pride ako vec, ktoru po par mesiacoch uz nebudes potrebovat a da sa dovtedy provizorne nahradit.

      0 0
      • lubos  

        Tiez som si to myslel, ale po tohtorocnej priprave si to nemyslim ;) Ak jazdis pravidelne tak ok. staci vypadok 2mesiace a mas po kadencii.

        0 0
    • coeboy  

      Myslím si, že sledování frekvence šlapání je užitečná věc , zejména v přípravném období. Osobně bych se přimlouval za Sigmu 1600, taky ji jezdím a k naprosté spokojenosti. Měl jsem před tím i 1200 a ta měla dle mě lepší – pevnější přidělání kabeláže kadence ke komputeru. Ale asn s 1600 nejsou velký potíže v tomto smyslu.

      0 0
      • Mamutt  

        Na BC1200 se dá namontovat měření kadence? Na kolik to vyjde?

        0 0
        • Mamutt  

          Musím si odpovědět, že nejde :-( Pasuje jen na BC1600.

          0 0
        • martt  

          BC1200 ma moznost namontovania kadencie. Potrebujes podstavec co ma styri kontakty. Mam to tak na cestaku. Mozno ale existuje viac druhov BC1200, ta moja je dost stara. Kukni sa na tu svoju zdola a ak ma styri kontakty, meria aj kadenciu. Ak ma len dva, tak len rychlost.

          0 0
    • Lada1  

      Nechces treba cyklokomputer + tepak ? Podivej se na Polar

      0 0
    • -jon-  

      Je to sice praxi neproverene, ale vypada to lakave. VD2005 – rada C1-C3(DS) http://www.progresscycle.cz/firma.asp?…

      0 0
    • jonas  

      Mam ten zminovany echowell (tusim F12) nekolik let a funkcne je bez problemu. Krome okamzite kadence umi ukazat take prumernou a maximalni, coz muze byt plus pokud podle toho chces opravdu jezdit (to sigma 1600 neumi). Taky zobrazuje na displeji najednou tri udaje. Jako minus bych videl jedine to ze po vyndani baterky neumi nastavit celkove ujete kilometry.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.