• davidak

    Ahoj, dnes jsem měl první pořádnou zkušenost s Marcoškou, proto se chci zeptat, jestli je normální, že při stlačení v ní ten olej jakoby chrochtá. Řek bych, že to je olejovou lázní, ale nevim. Byla to MXC 2002.dík.

    0 0
    •  

      jo je to naprosto normální

      0 0
    • ananas  

      můžu jenom potvrdit opravdu to v ní čvachtá, jinak funkčně super, mám ji 2 roky

      0 0
    • speedy gonzales  

      ten zvuk miluju…

      0 0
    • Mamutt  

      Každá značka má to svoje, že jo? Marzošky chrochtaj, RockShoxy cinkaj a klepou.. ;)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Jarine vylez!!! Jestli se budes furt schovavat za jiny nicky tak s tebou nehraju!

      0 0
      • davidak  

        NEJSEM JARIN! no možná to zní jako sranda, ale to je seriozní dotaz! ne, fakt mě to zajímalo, viděl jsem zatim jen samý rs, sr a man, ten zvuk byl divnej a na fóru zvuky vidlí nejsou:)

        0 0
        • bafuna  

          No to se Medvěde nemůžeš divit, tady se přece marcošky jenom chválej ;-). Pudeš do ní?

          0 0
          • Pekáček  

            A nechceš tu mojí? Je to učebnicovej příklad výjimky, která potvrzuje pravidlo, totiž že jsou to nejlepčí vidle a mají nejlepčí servis!

            0 0
            • davidak  

              máš nějaký vážně špatný zkušenosti? na tom tvym duratecovi vypadá pěkně a mě by se taky hodila ke kolu..:)

              0 0
              • Pekáček  

                Vyhledej si: zvuky z vidle Šrábanec na noze Marzocchi Marzocchi – reklamace

                0 0
                • davidak  

                  ty jo no to je fakt drsný, podle toho, co tady ctu, jes asi tak jeden z milionu! clovek si koupi faj vidli a pak aby mu porad lezela nekde v servisu..to te docela lituju

                  0 0
          • davidak  

            no chci sehnat asi nějakou bazarovou, levnou, v pohodě(takže mám asi smůlu:)) Na tý jettce už se to fakt nedá, fakt se pořád kroutí a většinu jízdy, i při šlapání chodí skoro na doraz(mám 80kg) a to ji mám nastavenou na nejtvrdši..:)

            0 0
        • Pekáček  

          Jsou!

          0 0
    • fousac  

      me sploucha olej v suntource mg-92, je to normalni???

      0 0
      • enjoy  

        v suntource?tak to neni normalni

        0 0
        • Pekáček  

          Asi voda, nebo to prehnal se silikonovym olejem :o)

          0 0
          •  

            Vubec tomu nerozumíte, to je totiž domácí Zbraslavská Kultofka by Fousáč, jako to je unikát jeden kus na svědě, vlastoruční olejová tlumící hyper super ultra lázeň

            0 0
            • Thidney  

              ono mu to už tlumí? naposled to jen šplouchalo, ikdyž i tak to stálo zato.

              0 0
              • McBlacky  

                už mu to ani neklepe, je to borec, poslední problém jsou pružiny, v poslední části zdvihu se to pomalu vrací, ale to je to nejmenší :-) snad se pod stromeček dočkáme XC verze se zdvihem 80 opět na bázi SR…

                0 0
                • Thidney  

                  klobouk is příčeskem dolů

                  0 0
                • enjoy  

                  kdyby to dali dohromady s milanem tak by byli asi nejlepsi tuneri u nas.nebo tuzeri?:-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    no mohl by to votuzit nějakejma vinylama a blikátkama, mračítka, hustý zátky (jednu už má, ale vypadá jak stará z juddyn), ale pokud se vrtá jen ve funkci a ta se zlepšuje, tak je to spíš tuning :-)

                    0 0
                  • Thidney  

                    tuneri – jako ze z vidlice udela tuner? to je dobry bastleni

                    0 0
                    • McBlacky  

                      a k čemu jinýmu to myslíš je? těma kolečkama na vrchu nohou ladíš stanice, machři maj dokonce oblíbenou stanici zamknutou páčkou na řidítkách…

                      0 0
            • vlk  

              nejsi jediný na světe já ji měl a Darjan to ještě vozí.jen to byla pěkná piplačka, vybrat ten nejlepší systém tlumení.Darjan to nakonec dotáh do dokonalosti.Udělal si dokonce nastavitelný zpětný útlum.

              0 0
              • fousac  

                ja netvrdim, ze sem jedinej… ;) to rozhodne ne..

                nebyly by nejaky vykresy a obrazky?? ?:)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  pripadne vzorky zdarma :)

                  0 0
                • vlk  

                  Zkus se ozvat Darjanovi.Ten kdysi jakýsi návod v elektronické podobě tvořil-momentálně má ten systém s nastavitelným tlumením.Jinak nejjednodušší systém co opravdu funguje je ten co používá marzoccchi exr.Plunžer jedna díra dole jedna nahoře a udělat těsnení u plunžřu na vrchním konci a mezi plunžrem a vnitřní nohou.

                  0 0
    • georgio  

      Mám Marzocchu dva roky a ten zvuk prostě miluju:- ))) Casem si zvyknes:- )))

      0 0
      • enjoy  

        majitele marzocchi by svym vidlim odpustili i to,kdyby nefungovaly:-)

        0 0
    • davidak  

      myslite, ze bych moh kolem tri tisic sehnat neco slusnyho? Vic vazne nemam. Klidne mi napiste, ze vsechny takhle levny musej bejt shity, ja jen jestli to vubec mam zkouset

      0 0
      • enjoy  

        a ta MXC je ci?

        0 0
        • davidak  

          jednoho kamaráda, kterej by jí moožná prodal, ale ještě nevim. a tak se ptám, jestli jde sehnat něco jinšího.

          0 0
          • enjoy  

            zkus to.ale fakt nevim jestli sezenes neco lepsiho

            0 0
            • davidak  

              Z5 Flylight Air 2000, co tahle? na diskusich se resi vetsinou jen jak ji predelat na coil, ten vzduch delá problémy?

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Nedela, jen je to proste vzduch, nic, mas ho vsude kolem, ale takova pruzina, to uz ma hodnotu, barvu, vahu… :)

                Kvuli citlivosti.

                0 0
    • Darkson  

      to jsem tady opravdu jedinej, komu bomber žádný rušivý zvuky nevydává?!

      0 0
      • Cllaude  

        asi jo… ja mam Z2Atom Race 2001 a dost v ni praska (lepeny brejle a nohy)…uz me to fakt stve C

        0 0
        • Thidney  

          slyšíš to za jízdy? respektivně, kdy to slyšíš? ta moje je zatím zticha /cca 6kkm/

          0 0
      • speedy gonzales  

        jako pri jizde to neslysim.ani nic jineho! to jen kdyz treba poradne zapumpuju na miste.coz ovsem delam taky proto abych to slysel,ze :-)

        0 0
      • speedy gonzales  

        no a urcite bych to nepojmenoval jako „rusivy zvuk“

        0 0
        •  

          chrochtání blahem nad dalším utlumeným úsekem :)

          0 0
      • Pá-dlista1  

        Jestli mas MZ, tak se ani nedivim :)

        0 0
      • lubos  

        No u moji Maratonky 2002 to za jizdy neni slyset. Kdyz jsem na ni zacal jezdit tak mi to vadilo :) Pak po case mi zacalo vadit kdyz jsem se projel ze starou bomberou, ze vydava takove zvuky :) A taky zadni tlumic mi tohle delal, kdyz jsem do nej nalil Castrol (jako Tink). Ted tam uz mam silikon a nedela to. Castrol je nanic olej (nemaze totiz a pravdepodobne dost peni). No nic, za nejaky cas dam ten silikon i do marzosky, uvidime, jestli se neco zmeni (ted je tam ten castrol).

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.