• Coudy

    Mam doma 2 ks tretier Sidi (cca 6 a 3 roky stare) a na oboch sa mi odliepa podrazka. Skusal som to lepit aj nejakym obuvnickym lepidlom, ale po case sa to zase zacalo odliepat. V nejakom Vele som cital, ze by sa to dalo sklincovat dokopy? Skusali ste to niekto? Pripadne mate nejaky iny zaruceny recept? Diky vopred

    0 0
    • kovar  

      nezkoušel, ale hodlám to tak udělat u svých, zatím nepoužitých NW. Přilepenou a ještě navíc přinýtovanou podešev mají některé značky už přímo – třeba LAKE. Ptal jsem se nějakého sportovního obuvníka, a že to v pohodě udělá – vyvrtá skrz díru a dá nýt

      0 0
    • Volf  

      Dej to do opravny obuvi a oni si poradí.

      0 0
      • Coudy  

        Bol som s tym v obuvi a chlap povedal, ze taketo boty nerobia, ze mi moze dat len nejaky lep, ktory mi potom aj tak nepomohol.

        0 0
        • Volf  

          To ten chlap žije přád v osmdesátejch letech ne ?

          0 0
          • Coudy  

            S mojimi tretrami medzi starymi babkami som tam vyzerat ako pako.

            0 0
            • rock  

              A to je ještě dobře, že jsi mu neřekl, co ty tretry stály (odhadem stejně jako celý zbytek jeho provozovny dohromady včetně nájmu na zbytek roku) …

              0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Stalo se mi to u Sidů taky, tak sem to přilepil vteřinovym lepidlem a drželo to dobře. Rozlepili se mi na patě. Teď mi ale napadlo, co na to zkusit „Pattex Superfix“ prodávaj to v tubě jako silikon a lepil sem tim doma prahy. To drží jako nic na světě. Myslim, že by to mohlo pomoct. Nezapomeň to ale nechat na pár hodin zatížený nebo ve sěráku.

      0 0
      • Vrci  

        Lepší než superfix od patexu (na prahy a hlavně lišty) je Neoprenový lepidlo od vlaštovky http://www.denbraven.cz/…kty/0610.htm

        Ale jestli nemáš tvrdou podešev, moc to asi nepomůže, protože tohle lepidlo neni moc pružný.

        0 0
        • Vrci  

          Ten braven pokud potřebuješ doplnit i nějaký chybějící místa (dutiny, něco vydrolenýho nebo vyleptanýho jinýma lepidlama) dost těžko (neni to nemožný) se roztírá na tenkej film. Pokud to máš na těsno tak potom tekutý hřebíky od SIGY

          www.siga.cz/…/default.htm tmely- speciální – SIGA PRO 5000 – tekutý hřebíky.

          V žádným případě nekupuj neopren ani hřebíky od soudalu – nestojí za nic.

          0 0
          • Brouk_Pytlik  

            no heleď vono by to možná šlo slepit i sanitárnim silikonem jak je na vany. Totiž to když ti někde uschne, tak už to nejde ničim dolu a ani seškrábat, nebo jen hodně blbě (třeba z dlaždic). Navíc je to vodě odolný a pružný.Kam se na to hrabe chemopren. Tim silikonem sem taky lepil lišty když nic jinýho nebylo a držej fest.

            0 0
          • Brouk_Pytlik  

            no heleď vono by to možná šlo slepit i sanitárnim silikonem jak je na vany. Totiž to když ti někde uschne, tak už to nejde ničim dolu a ani seškrábat, nebo jen hodně blbě (třeba z dlaždic). Navíc je to vodě odolný a pružný.Kam se na to hrabe chemopren. Tim silikonem sem taky lepil lišty když nic jinýho nebylo a držej fest.

            0 0
    • rock  

      Na boty mi fungoval Chemopren, takový ten nejextrémnější (ony se teď dělají minimálně tři druhy) … a samozřejmě nechat zatížené, případně ve svěráku …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.