Materiál k cyklistické dopravě

8 nepřečtených
  • kolombo

    Přišel mi z CDV od Jardy Martínka ( www.cdv.cz) materiál věnovaný zlepšení podmínek pro cyklistiku, cykloturistiku a cyklistickou dopravu. Pokud by někdo měl zájem, mohu mu jej přeposlat k serioznímu zpřipomínkování. Pokud Vás bude hodně, dám to někam ke stažení.

    0 0
    • kolombo  

      Po vášnivých debatách o cyklostezkách a vedení cyklotras v terénu se neozval vůbec nikdo?

      0 0
      • pitelboy  

        a co bys chtelo zlepsovat ? zrusit krnap,šunap apod. abysme mohli jezdit vsude! rozsirit silnice na 3 pruhy, zlevnit dph na kola na 1% !! super napady, ale to neprojede! bude to porad steje na hovno !

        0 0
        • enjoy  

          cena je vzdy tak vysoka aby ta vec byla jeste se ziskem prodejna,to je cely:-).takze je jenom na nas kolik budeme ochotni platit.zni to hezky:-))

          0 0
      • Thidney  

        pošli mi to prosím do práce. rád se na to juknu. filip tecka kaslik zavinac economia tecka cz děkuji

        0 0
      • McBlacky  

        je to těžký každý chce něco jinýho, kde je prima XC trail by se dalo nastavět pár skočků, jinde zase by se mohli zbořil aby se dalo líp lezdit, nebo v obou případech nasadit asfalt a udělat cyklostezku. samozřejmě zakázat pohyb pěších po lese mimo turistické značky a na nich jen v pruhu pro pěší. Lanovky na každej kopec do roku 2006…

        0 0
    • Cyril  

      eMedved@seznam.cz Jestli teda můžu poprosit. Dosti mě to zajímá protože se pracovně ochomýtám oklolo a CDV je dobrá organizace. Díky.

      0 0
    • kolombo  

      Ty připomínky by měly být do 13.10.2004, takže kdo chce, tak musí hned!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.