Kde sedlo Specialized BG Comfort Saddle?

13 nepřečtených
  • karboflex

    Nevíte někdo kde se dá sehnat tohle sedlo? Na www.specialized.cz jim moc nefungujou stránky a spíš by byl lepší nejaký e-shop. Po tom, co jsem měl možnost hovyzkoušet ho na Specialized epic, tak bych ho ctěl taky na svým kole. http://www.specialized.cz/…oduct_04.php?…

    0 0
    • Pavlos  

      no e shop nevim ale v ostrave je maji 100%

      0 0
      • karboflex  

        No do Ostravy to mám z Litoměřic celkem daleko:-(

        0 0
        • MARIN  

          Z LT to mas jen kousek do UL k Adamkovy do Trisportu nebo do TP do HPM

          0 0
          • karboflex  

            Hm je fakt ze u nas v LTM to kupovat nebudu ikdyby to tam meli. Do usti to zkusim pristi tyden. Myslis ze to budou mit v trisportu? to je ta prodejna u hotlu Vladimir?

            0 0
            • MARIN  

              Tusim ze je to u Vladimira (nejsem takovej znalec UL-je to na te hlavni ulici). Veci od S tam maji dooost tak snad budou mit i to sedlo

              0 0
              • karboflex  

                jo tak moc diky, kdyztak poverim brachu at to koupi, chodi tam na skolu.

                0 0
    • Jogador  

      Zeptej se v 69: Kontakt: Telefon: +420 222230942 E-mail: cyklosport.69@seznam.cz

      0 0
      • karboflex  

        jo ja to zkusim poslat mail do 69 jinak diky moc! snad to sezenu.

        0 0
        • Jogador  

          No, je to ale kamenej krám v Praze, ale mohli by to třeba i poslat, nebo ti poradit.

          0 0
          • karboflex  

            no do Prahy se ted nekdy chystam tak se treba domluvim. jinak asi zadny zkusenosti s tim sedlem?

            0 0
            • Jogador  

              Ne, vozím fizik Nisene, a jsem spokojený, v terénu naprosto v poho, jen mě bolí občas zadek když jedu na silnici dlouho do kopce.

              0 0
              • karboflex  

                taky sem chtel fizika,ale tohle cenou vyjde opravdu dobre a taky sem vahal mezi WTB ale kdyz tohle sezenu myslim ze budu spokojenej. dik

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.