• SavaH

    Ahoj všichni, Dovoluju si hodit do éteru pod samostatné téma to, co tu už několikrát padlo v návrzích na bike vyjížďku, a to sraz bikerů z Prahy a okolí v některé z pražských hospod. Navrhuju se sejít v pátek 8.10.2004 tradičně na Andělu v netradiční hodinu – 19:30. Kdo jste pro? A kdo máte jiný návrh a jaký? Díky. SavaH

    0 0
    • Daf  

      Ja klidne prijedu drzte mi misto! Patky jsou pro me idealni mohl bych i dnes :)

      0 0
    • Beeda  

      Sakrys, taky bych uz zakalil, ale jedu jeste ten NovaFuck, tak az bude repete musim prijit..B :-((

      0 0
    • rich  

      o tyzden neskor alebo dnes :-) a urcite pridem

      0 0
      • SavaH  

        Rich: Neskor = později??? Pokud máte v plánu se sejít dneska, tak klidně, ale beze mě. Už něco mam:( Že by teda 15.10. na témže místě a ve stejnou hodinu? A ten 8.10.zrušíme? Mně je to jedno. Můžeme to nechat na oba dny=;o)

        0 0
        • rich  

          neskor = pozdeji, spravne savo, este tri styri podujatia a konecne mi budes rozumiet :-) ja to vidim 15/10/2004 – 19h30 Andel, mozem rezervovat knajpu Blok Bar – je to pri tom cervenom kostole,v suterene je stena kto by chcel :-) Projekcia z Extreme Channel.Pivko myslim za 25Kc.Varia.Pre Savu – vaří

          0 0
          • SavaH  

            Richi co takhle soukromý hodiny slovenštiny? OK, tak uděláme 2 srazy:

            1. 8.10. to aby se to nemuselo rušit
            2. 15.10. spešl pro Riche a Beedu

            Richi, můžeš to zarezervovat, pls. A mohl bys mi rovnou objednat stejk s hranolkama a mísou salátu=;o)

            0 0
            • rich  

              beedo videl si to?! ak prideme 15/10/2004 dostaneme Spesl, este Sava nenapisala aky model, ale aj tak sa uz tesim… Zarezervujem to buduci (priesti cili pristi) tyzden (tejden voe) na toho 15.10. ak chcete aj na 8.10. dajte mi vediet. Stejk s hranolkami si dievca zlate objednas sama, sojove tam asi nemaju :-)), min jeden salat tam bude – ja :-))

              0 0
            • Beeda  

              Jj 15.10. je super. B.

              0 0
          • McBlacky  

            aj ja bysom išiel do Bloku :-) možem usporiadat preteky o najlepšího horolezca… 15/10 je pre mňa vhodnejšie, možno budem 8/10 v Beskydech

            0 0
            • ddd - andy  

              Takze 15/10 lezecky sebou??

              0 0
            • rich  

              tramtadada okienko slovenskeho jazyciska:

              1. nalepsieho nie najlepsiho (to je moravsko zahoracky)
              2. povedali by sme v Beskydoch, ako vy hovorite do Tater a nie do Tatier :-))

              asi musite menej chrtit, aby ste so mnou stihali chytat slovencinu pri bikovani. pripadne si zlepsite kondicku :-)))

              0 0
              • Smazaný účet  

                kdysi v jednom studentském plátku vycházely malé lekce slovenštiny. fráze typu „a čo ga?ky-prdlačky?“ (česky „není ti horko?“)… :o)

                0 0
              • SavaH  

                Soukromou hodinu si představuju trošičku jinak;) Jo nechtěl si náhodou napsat:„musíte víc chrtit“?

                0 0
                • rich  

                  a ako si predstavujes ty tu hodinu? :-) kazdy mame inu fantaziu :-) nepomylil, myslel som to takto – menej chrtit, aby neboli stale vpredu, ale dostali sa aj k chvostu „pelotonu“ a pokecali. a potom viac trenovat, ked uz chrtia a nedajboze sa mi podari k nim priblizit, aby stihali rozpravat :-)

                  0 0
            • Martin  

              15tého bych se s největší pravděpodobností dostavil též.

              0 0
        • Luka  

          Doprcic, tak ani 15.teho nemuzu… privolavam snih v Krkonosich :((

          0 0
    • jecnak  

      Jasne, proc ne.

      0 0
    • Otaku  

      super, budu tam

      0 0
    • ddd - andy  

      Bych teda mozna taky dorazil.. treba…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Bych možná taky dorazil, ale eště nevím… vlastně 15. asi ne, neb 16. mě čeká 22,5 km xc opárenské okruhy, závěrečný závod sezóny. se to moc nehodí. bych musel jet někdy brzo ráno a to nevim esli jedou vlaky co berou kola…

      0 0
      • McBlacky  

        hod něco do placu o tom XC, třeba byhom se s Ječnákem zastavili, měli bychom slušný handicap po té kalbě :-)

        0 0
        • jecnak  

          http://triatlon.litomerice.cz/index.php?…

          ja rikam ze bych jel … :-)

          0 0
          • McBlacky  

            nějak v tom nemám jasno co znamená handicapové teréní kriterium… jaký je rozdíl oproti normálnímu race?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Je to zvláštní termín, ale spočívá to v tom, že si organizátoři (veteráni) daj náskok, aby je chrti jen tak nedohnali. :o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                A startuje se ve 14:00, od 13:00 prezentace v motorestu Oráč v Opárně (ve vesnici); je to 8 kol po 2,8 km, tj. 22,4 km. Esli se neměnila tra? tak je jeden prudkej výjezd po asfaltu, pak kousek skopce a po rovině po úzký stezce, pak prudkej sjezd, bejvá tam hodně listí a pod nim kameny, ale když se to projede tak to není tak hrozný, pak stezka podle potoka kde bejvá bahýnko. Zkusim něco hodit do mapy, abyste měli představu kde. A nemáte to trochu z ruky?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  http://www.webpark.cz/…n/okruhy.jpg těch čmáranic kolem lovoše si nevšímejte, vzal sem to z mapky výjezdu.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tak prej forbidden :-(

                    0 0
                    • blue  

                      ja to vidim bez problemu

                      0 0
                      • McBlacky  

                        Forbidden You don't have permission to access /pingvin/okruhy.jpg on this server.

                        tak nevim, třeba mam blokovanej nějakej protokol na kterým to jede, firewall jsem vypnul a víc pro to dělat nebudu, nechám se překvapit 16/10 na místě…

                        0 0
                • McBlacky  

                  no… nevím kde je Opárno :-) kolik tak startuje lidí a jak je to náročný? za kolik se tak dá zajet to jedno kolo?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    už jsem to našel cca 85km z Prahy, pohoda…

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    Neni to náročný. Přijde maximálně 50 lidí. Lokální záležitost. Pár chrtů z okolí co jsou dobrý. Jak rychle se to jelo už nevim, ale není to nic brutálně technickýho, i dyž rychlý to taky není, je to spíš vyjet do kopce, kousek po rovině, sjet z kopce, kousek po rovině. koukám že asi 50–60 m převýšení na jedno kolo může bejt. Vítěz tak hodinu bych tipnul.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      a pak je nějaký kulturní vyžití nebo se to rozejde do domovů? abysme se tam netáhli zbytečně :-)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        No tak kancelář závodu je motelu, motel = hospoda. Kulturní vyžití = ? čekáš koncert? :o) Jelikož se bude už brzo stmívat, tak asi nemá cenu eště potom razit někam okolo (jako na Lovoš třeba – tam je taky hospoda). Další hospa je dole v údolí, kolem tý se bude jezdit, ta je velmi příjemná. Dyž přijedete, já rád posedim. Tedy do té míry abych odjel.

                        0 0
    • jonas  

      Ja bych se taky zastavil. Ze zdejsich bikeru jsem videl zatim vetsinou jen zada :). To tradicni misto je kde ?

      0 0
    • Jogador  

      Jáý bych mohl, ale až toho 15. A opravdu nevim kde je vaše oblíbené místo, ale ani stěně se nevyhýbám, jen bych si musel pučit lezečky, vlastní momentálně nemám.

      0 0
      • Thidney  

        lezečky ti klidně pujčím, alespoň mi je někdo vytáhne. Pokud 15 dorazím ted jsem si vzpoměl, že tam botky pujčujou zkusím ukecat bratra – a? nás tam někdo ztrhá, pak mu to vrátíme na kole ;-))

        0 0
    • McBlacky  

      Tak tradiční místo je na rohu před Albertem na Andělu. A je to venku :-)

      0 0
    • Jogador  

      Co takhle přinýst ssebou návrhy těch dresů sebou do té hospody, a tam se dohodnout?

      0 0
      • McBlacky  

        jestli to chcete až takhle hrotit, tak grafici mohou přinést návrh loga B-F… jak už to tady proběhlo. doufám že se účastní i Admin :-)

        0 0
        • lempl  

          co jaky navrhy? dresy? musi to bejt v barve sfinx:)) sraz 15.10.?s kolem? zeby city terarista? prubeh: hospoda?
          hospoda?
          debata o dresech?
          koloooooooooo­oooooooo:)) jen doufam ze tam maj velky zasoby mattonky:)

          0 0
        • admin  

          bohuzel nejsem v praze BTW pripravujem tricka bike-forum.cz bohuzel vznikl zde mensi problem, ktery resime s dodavatelem.

          0 0
      • Mamutt  

        Hlavně nezapomeňte, že musí být bezpodmínečně MODROBÍLÉ!!! , abych ladil ;) Vám to ještě asi přijdu připomenout ;)

        0 0
        • Jogador  

          A co v barvě fora, tady ty modrý se Ti nelíbí?:)Mě jo…

          0 0
          • Mamutt  

            Jaký modrý?! Sakra jsem pozadu :( Stavím přes zimu nový bike v bílé s modrými doplňky, tak abych byl celý krásně moodrýýý.. ;)

            0 0
    • cabbage  

      v matonku doufam taky, sraz muze byt i driv. P.S. Bude potreba kolo?

      0 0
      • jecnak  

        Jestli hodlas predvadet trialek v pubu po stolech tak jo. BTW precti si zacatek threadu – tohle neni projizdka.

        0 0
    • cabbage  

      „Ahoj všichni, Dovoluju si hodit do éteru pod samostatné téma to, co tu už několikrát padlo v návrzích na bike VYJÍŽĎKU, a to sraz bikerů z Prahy a okolí v některé z pražských hospod.“

      VYJÍŽĎKU- tohle vetsinou chapu jako presun do hospy na kole.

      P.S. bacha at ti neskocim na půlitr:-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ty jo, tak už sem si myslel že pudu toho 15. taky, jenže teď zas jedna kamarádka napsala že by 15. přijela do práglu že by se zašlo zase s jinejma lidmama na pívo… to je děs… měsíc nikdo na pivo nejde a pak kolize. A 14. nám na koleji pod oknem bude hlučet gaudeamus igitur… to bude teda forma na to xc, jak z praku.

      0 0
    • SELMIRA  

      15. bych šla třeba taky. Ale hlavně bych jela do Opárna. Ale vlakem se mi moc nechce. Teda…

      0 0
      • McBlacky  

        no kdybychom tam s Ječnákem jeli jeho autem, tak můžeš jet s náma… ještě jsme se ale napevno nedohodli

        0 0
        • SELMIRA  

          tož to já bych ráda. Na benoš přispěju. Tenhle závůdek jsem ještě nikdá nejela, ale jela jsem jiný z té série a dobry to bylo a hlavně Opárenský údolí je moc eležantní.A ta hospůdka tam má taky cos do sebe. Akurát počasí by to chtělo objednat.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Každý počasí je dobrý počasí. Pokud bude sucho tak to bude o ničem, to kolem potoka jenom prosvištíš a prd, ale dyž je tam bahýnko, hned je větší šance že někdo na mostku zahučí do potoka. Krom toho, předloni dyž bylo bahno tak ten úsek u potoka a sjezd byly jediný místa kde se mi dařilo utrhnout toho nabušenýho silničáře, prevíta, kolo s pevnou vidlí, do kopce tam narval těžkej převod, vydupal to, ale jakmile se sjelo do lesa, šel sem zas přes něj. Prostě žiletka si sedla na bajka. Takže já preferuju bahno s přijatelnou teplotou a méně než 100% rh.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jo a snad se objeví i rumcajs, tak by to byl taky už takovej skorosraz.

              0 0
              • SELMIRA  

                Jo, já taky preferuju bahýnko. Může i drobně pršet, ale nesmí mi bejt po závodě zima. Takže po závodě preferuju vyhřátou hospodu a čaj s griotkou. :o) Yo, mně taky RUM řikal, že se objeví.

                0 0
    • SavaH  

      Je tady někdo, kdo přijde 8.10.? Počítám aspoň s Dafem a ještě těma dalšíma, co psali, že přijdou… Ne že zklamete a necháte mě tam čekat. Tak v pátek. A ten další se koná taky!!!

      0 0
      • Thidney  

        právě mi zdělili nehoráznou zprávu že musím v pátek do práce, tak se za váma pravděpodobně přijdu zregenerovat.

        0 0
      • McBlacky  

        já teda dorazim… …kam půjdeme teď v pátek? – chtělo by něco rezervovat, okolo Anděla se večer kalící prostor hledá blbě i ve všední den natož v pátek…Já bych hlasoval třeba pro pivovar, zamluvit stůl uvidíme kdo dorazí.

        0 0
        • Jogador  

          My si tam často rezervujem Sklípek, je to v ulici vltavská hned u pivovaru, ale asi máme pátky zamluvený už mi,nevim, zkuste se tam někdo kdo tam bydlí zeptat.

          0 0
        • enjoy  

          me se libi takova sklepni restaurace u andela.je to za rohem u pizzerky u tucnaka,ale nevim jak se to presne jmenuje:-)

          0 0
          • McBlacky  

            buldok?

            0 0
            • enjoy  

              podle mapy to bude ono.ale je tam toho vic pohromade.neni to zadnej music bar nebo tak.

              0 0
            • Smazaný účet  

              buldok, no jo, tam sme se tenkrát zkalili dyž sme pak sáňkovali… :o)) já bych se picnul. 8. pořádá zas jeden kamarád kolaudaci. kua co se všem na těch dvou dnech tak líbí?

              0 0
      • jecnak  

        Prijdu (i ten dalsi). Co se tyce rezervaci, tak proc zrovna kolem Andelu? Treba kolem Karlaku jsou taky celkem pekny paby.

        0 0
      • Daf  

        Jo ja tedy prijdu. Uz jsem si zacal myslet ze je to presunuto na toho 15. Budete me muset do te hospody nejak navest od metra, protoze vubec to tam neznam :)

        0 0
      • Focus  

        Já bych taky dorazil, jenom se tada zatim moc neorientuju kam :) Je to ještě pořád na Andělu?

        0 0
    • McBlacky  

      pořád platí 8/10; 19,30 sraz před albertem na Andělu, tam u toho zábradlí…

      0 0
      • Daf  

        Jak se tam dostanu z Metra? Neznam to tam dik.

        0 0
        • McBlacky  

          vylezeš směr Anděl a hned při výlezu z vestibulu zahneš doprava a před tebou bude Albert a je to u něj vlevo. Je tam zábradlí a je to trochu zvýšené oproti chodníku. A mě poznáš ne :-)

          0 0
          • Daf  

            Jsem nejak myslel ze to bude slozitejsi :) OK budu tam.

            0 0
      • clobs  

        hele pánové a nechtěli by jste taky zorganizovat něco přes týden, já jezdím v pátek jako na potvoru domů…

        0 0
    • rich  

      nechcem Vam do toho prilis frflat kedze sa tento piatok nezucastnim, ale: uz Vas je celkom dost a sice ste dohodnuti kde sa stretnete, lenze v piatok vecer andel a okolie (karlak nevynimajuc) bude celkom vytazeny.takze by som sustredil pozornost viac na miesto popivovania ako kde sa stretnete…situacia ked sa 10clenna skupina hodinu presuva od krcmy ku krcme na pohode neprida

      0 0
    • jecnak  

      Tak jak to vidite s rezervaci nejakyho pubu? Myslim, ze Rich ma pravdu s tim, ze najit neco volnyho v patek bude mozna celkem problem. Ja bych byl schopen rezervovat tady neco kolem Karlaku. Napada me treba kavarna Pricny rez v Pricne ulici (ta mi prijde jako nejlepsi), nebo Ztraty a nalezy v Zitne, nebo Posezeni u Ciriny v Reznicke. Co vy na to?

      0 0
      • McBlacky  

        no původně jsem chtěli dnes zamluvit verandy, ale ten Příčñák je jeden z mých oblíbených :-) Ztráty taky dobrý, Čiřina radši ne… já ti písnu sms tak do 10 minut co a jak

        0 0
      • Focus  

        Já se v těch hospodách v tomhle kraji zas tak nevyznám, takže je mi to jedno. Ale pokud by někdo něco rezervoval, tak se hlásim jako že přijdu :) Aby sme pak neskončili na stojáka v McDonaldu :)

        0 0
      • fousac  

        taky mi tam zaber jeden flek.. Ď…

        0 0
    • McBlacky  

      přestaňte řešit co bude zarezervovaný, a doražte, nejsme takový magoři abychom nic nezajistili…

      0 0
    • jecnak  

      Tak po dohodě s Blackym jsem zarezervoval 10 míst v www.ztratynalezy.cz/ 20:15. Takhle se tam stihnem z Andela nakrasne presunout.

      0 0
      • McBlacky  

        zrovna jsem to chtěl napsat… když dorazí víc lidí není to problém, tam se vejdem v poho, nebývá to natřískaný po střechu. Zavíračka sice 23,00 ale okolo je dost podniků kde maj i do dýl, kdyby někdo chytnul slinu :-)

        0 0
    • SavaH  

      Děkuju moc, jste zlatíčka =;o) Na všechny se moc těšim. Fousáči: snad nezapomenu na CD fotek z Dýmáka a jestli mohu poprosit, přines mi, pls, fotky z chaty a z Rabštejna. Díky.

      0 0
      • jecnak  

        Ja s sebou budu tahnout notesa, tak jestli si to tam chceterovnou prohlidnout… BTW to se muzu pochlubit fotkama z Alp. Kdybyste nekde neco mel dalsiho, tak to prineste na CD ci DVD.

        0 0
        • Smazaný účet  

          To je úpadek! Už to vidim. 10 lidí před no?asem, hlavy ze všech stran a jeden kliká po vobrázcích. :o))

          0 0
        • Martin  

          Máš projektor? Můžu se pokusit něco zajistit, jestli je tam kde promítat.

          0 0
          • jecnak  

            Projektor by taky mohl byt, ale zase bych to tak nehrotil.

            0 0
            • Martin  

              Oook. Kašlu na něj. Tím se mi to zjednodušuje. Dorazím až do hospody.

              0 0
    • Jogador  

      Doufám že ale stále platí i toho 15, už sem si udělal čas.

      0 0
    • SavaH  

      Vemte, prosím, někdo fo?ák. Díky.

      0 0
      • Martin  

        Help!!! Půjdeme do Žitný nebo na Vinohradskou? Anděla nestíhám.

        0 0
        • jecnak  

          Do Zitny. Ja se na Andela taky asi vykaslu – abych jezdil jak vul z Karlaku na Andel a nazpet…

          Takze cekam vas v Ztratach a nalezech.

          0 0
        • jecnak  

          Kdybys tam sel rovnou, tak je tam rezervovanych 10 mist na me jmeno – viz. user profil.

          0 0
          • SavaH  

            Jelikož jdu z práce, tak to tak i tak musim vzít přes Anděla…

            0 0
            • McBlacky  

              já budu na tom Andělu…

              0 0
            • Martin  

              Jak to, že sakra nejsi na ICQ? Dej to prosím tě vědět Fousáčovi, že je to v tý Žitný.

              0 0
              • SavaH  

                Já že nejsem na ICQ? To mi je novinka! Jsem v práci a předstírám práci, ale na ICQ jsem. Fousovi zavolam a vemu vám oběma full version fotky z Dýmaka.

                0 0
              • SavaH  

                Mission accomplished

                0 0
    • McBlacky  

      nelze hodnotit jinak než slušná akce :-) kdo nedorazil, má šanci to napravit 15/10…

      0 0
      • fousac  

        fuj tajbl.. takhle me opit.. ze se nestydite..

        0 0
        • McBlacky  

          nemáš bejt už na cestě pod most?

          0 0
          • lempl  

            lidi jak to probihalo? sem byl na brigade:/ no pac nejsem chlastaci tip:) tak jestli bych se tam vubec zabavil..... ale 15 pridu:))))) minimalne na 3 matonky nebo na vic? jak dloho ste tam byli?

            0 0
      • Daf  

        Jeee me bylo zle :) Jeste ze jel se mnou Focus, jinak bych dojel az do Roudnice. A to fakt nevim co bych tam v 1:00 delal. Ale pekna akce. Tak zas za tyden. Jo fotky jsem zmensil poslu je v pondeli. Kdo mate zajem tak mi dejte vedet na e-mail. Ma to dohromady cca. 2MB. V plnem rozliseni je donesu na CD priste. No nic jdu na svih :)

        0 0
        • cabbage  

          jo hlavne at nezapomene jacnak prinest prenosny prohlizec obrazku, ty fotky staly ze to:))))

          0 0
          • McBlacky  

            myslím že fotek bylo až až, pro příští session navrhuju minimálně cenzuru některých vybraných kousků :-)

            0 0
            • cabbage  

              s cenzurou nesouhlasim, ale pro tvuj klid muzu predstirat ze sem nekery fotky nevidel:-))

              0 0
            • enjoy  

              jsem se dozvedel ze jste me taky publikovali,tak to vam pekne dekuju:-)

              0 0
              • McBlacky  

                ty woe, po tom jaký fotos tam mám já bud v klidu :-) končím s alkáčem a podobnejma věcma…

                0 0
                • enjoy  

                  jasne,verime ti:-)

                  0 0
                • Thidney  

                  jojo night rider on liberty/a/ tos dopad, když neudržíš stabilitu na kole pro báby s nákupem. leda že by využívaly ten nákup jako stabilizační prvek…

                  0 0
                • blue  

                  kde ty fotky mate? at se taky pobavime :-)))

                  0 0
          • jecnak  

            Jo prinesu, stejne bych ho s sebou tahnul.

            Jinak pekna akce to byla, tesim se na pristi tyden. BTW s predstihem rezervujte vybrany pub, at se mame kam uchylit.

            0 0
            • Jogador  

              A kam se tedy pujde?

              0 0
            • SavaH  

              To už se tu někde psalo. Úplně přesně to ví Rich, neb to rezervoval. Sraz je pro změnu na rohu Alberta na Andělu a jestli mě pamě? neklame, tak se jde do Blocku. Ano našla jsem to: Blok Bar – je to pri tom cervenom kostole,v suterene je stena kto by chcel :-)

              0 0
              • rich  

                to su veci – nikto mi nepovedal, ze to mam na 100% rezervovat. ok dnes tam pojdem. pre kolko ludi cca? 10–15? na 20h00?

                0 0
                • Beeda  

                  Ja jdu a Pavel, co tu nema ucet taky, takze 2 fleky. A abych dohnal vas trenink z minula, tak jsem byl v so i v ne. :-) B.

                  0 0
                • SavaH  

                  No jestli můžu poprosit, tak to bookni na 19:45/20:00 pro 15 lidí. Díky moc =;o)

                  0 0
                • fousac  

                  ja jsem 4 mista… :)

                  jmenovite Ja, Terka, Zuzka a Selmira… ;)

                  tak na nas mysli pri rezervaci.. Ď…

                  0 0
                  • Martin  

                    Tak se to nakonec jeví tak, že možná přijdu taky. Budu přesně vědět ve čtvrtek. Pokud ano, Fousi – což takhle kdybys s sebou vzal nějaké dobré doutníčky:-)

                    0 0
                    • fousac  

                      sakra… prisli na me, krysy… :(

                      no dobre, ze ses to ty.. ;)

                      0 0
                    • Thidney  

                      taky se dozvím ve čtvrtek jakej mám na pátek program. snad dojdu

                      0 0
                • Daf  

                  Prijdu s brachou.

                  0 0
                • jecnak  

                  jj taky se tam ukazu.

                  0 0
                •  

                  tak to radši napíšu ještě jednou, ja du taky, takže jedno malý místečko bych prosil

                  0 0
                • McBlacky  

                  TO rich, radši teda zarezervuj 15–20 míst, vypadá to že to bude trošku větší akce :-) count me in!

                  0 0
                • Focus  

                  Já jdu taky.

                  0 0
                • Mamut  

                  tiez sa chystam (sa) dorazit

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  To je na pikaču. Sakra. Kdybych přišel, tak mam jedinou možnost jet domů s kolem spěšnym v půl dvanáctý. Tzn. bych musel nechat ba?och a kolo na nádraží v úschovně a pak je vyzvednout. To už se pak skoro víc vyplatí jet ráno osobákama a zaplatit za kolo těch šest pětek za 2 přestupy. Já jdu zas napsat drahám, už mě iritujou. Za celej den 3 vlaky na kolo, z toho dva v noci a jeden v šest ráno. Ohó, koukám že eště jeden v půl pátý odpoledne. Jdu se dotázat, proč nemůžou rychlíky brát kola do úschovy, dyž maj všecky přepravu cestovních zavazadel. Ha. :o) Tak já eště uvidim esli přídu. Musim todle promyslet.

                  0 0
                  • rich  

                    taketo problemy sa daju riesit prespanim napriklad aj u nas :-)

                    0 0
                  • SavaH  

                    Ti ráda pohlídam kolo. U mě bude v dobrých rukou;)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      No, kdyby se tam netvářili nějak kysele v té hospě, tak si ho dám třeba na věšák… ale hospy bejvaj narvaný…

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        Žádný výmluvy! Já chci taky v pátek pařit a v sobotu ráno jet Opárno. Takže třá bych mohl nějak jet ráno s náma. Co?

                        0 0
                    • Focus  

                      Já bych to otočil, že by Rich hlídal to kolo…

                      0 0
                  • Mamut  

                    Ved to narves aj do rychlika (okrem dobre oznamenych vynimiek), nie? Za 20 Kc do prvych alebo poslednych dveri vo vlaku a strazis si to sam.

                    0 0
                • Jogador  

                  Aby se namě nezapomnělo, já jdu, + Eila, ale nemůžu překecat Enjoye, prej maká, no tak ale dvě místa určitě:)

                  0 0
                • jonas  

                  Koukam ze 15 mist bude asi malo, tak se taky hlasim

                  0 0
      •  

        jo pujdu

        0 0
    • rich  

      moji drahi, zarezervujem co sa bude dat a uvidim ci nebudu pozadovat nejaku zalohu, ale mam osobny problem – v piatok nemozem, co tak to presunut na stvrtok? resp. ak by ste niekto chceli niekam aspon na 2–3 hodky vyrazit strasne rad by som Vas zase videl, pripadne aj nove tvare spoznal a mam jednu ramovu novinku :-))

      0 0
      • blue  

        kdyz nebude prset, tak bych na chvilku ve ctvrtek vyjel, ale nemuzu driv nez ve ctyri, takze maximalne zase jen tak lehce na tocnou

        0 0
        • rich  

          no myslel som krcmovu seansu ale nakolko mam bike uz k dispozicii, dokupim svetlo a mozme cca 17h15 vyrazit. normalne mi nenapadlo, ze mozem aj na biku :-D

          0 0
          • blue  

            ja zas nejsem moc na ty hospody, jeste tak na ty tocny, nebo behem vyjizdky… :-)))

            0 0
            • SELMIRA  

              chochocho MODREJ neni na hospody? To jsou proměny. :o)

              0 0
              • blue  

                nikdy sem nebyl… nechapu, o jakejch promenach to mluvis :-)

                0 0
                • SELMIRA  

                  nojo, už je to vlastně dost dávno, co jsem Tě viděla v hospodě. Ses dal teďkonc na ten šport nebo na žencký nebo tolik pracuješ? o)

                  0 0
      • SavaH  

        Jaktože nemůžeš?

        0 0
        • rich  

          jaj.......par­tnerske povinnosti. bolo to naplanovane tak, ze ostanem a priatelka pride do prahy, ale vsetko je inak tak idem opat na slovensko, bez biku…

          0 0
    • rich  

      latest news – Blok Bar rezervuje len do 20h00, takze bud tam pojdete skor (driv savo) alebo zacielite svoje pivopudy na inu ustanovizen.

      0 0
      • fousac  

        sem asi uplne blbej, ale smysl tohohle mi unika… :/ co tim chtel basnik rici???

        0 0
        • rich  

          nie si – aj mne je zahadou preco… ale ked si nepochopil co som napisal ja, pokusim sa vysvetlit. Jednoducho ked prides a povies, ze chces rezervacku na 20h00 uz ju nedostanes. Ak povies, ze na 19h30 – 19h00 – 11h00 rezervacka moze byt. Asi maju po 20h00 vzdy dost ludi, aby to nemuseli zichrovat tymto sposobom. Samozrejme mozeme to vyriesit tym, ze dame ten cas rezervacie na 19h57 :-)) Toz tolko.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.