přední náboj-disk- deoreXT,Deore, Point disk stop

6 nepřečtených
  • vlk

    Vybírám nějaký levnější přední náboj na kotoučovku.Jaký je rozdíl mezi deore hb-525-l/s a xt HB-M756-l/s -popisky mají stejné.A co říkáte na náboj Point disk stop.

    0 0
    • Tomcat  

      Si kup Authora, Xsiv, Formulu nebo F.U.N.N , DTOnix
      je to jedno, cenovej rozptyl není tak dramatickej abys tím uš etřil na něco jinýho a kvalitou sou na tom všichni podobně.
      Takže třeba vybírtej podle barvy

      0 0
      • vlk  

        no uvažoval jsem o formuli,ale ten point je určen pro sjezd, freedrive atd.A já je mohu mýt všechny ty původně jmenované za supr ceny sotva 50% i méně než ty authory.Navíc výplet který dělám ty authory např neustojí.

        0 0
        • Tomcat  

          point je určen pro sjezd, freedrive… …Mám podle mně enduro ,ale FR a DH ne.

          0 0
        • Mamut  

          Pokial chces davat radial na kotucove brzdy, tak si divny, ale to tvoja vec.

          Ale ak mozes, siel by som do loziskovych namiesto konusov. Takze Sh. by som nebral.

          0 0
          • vlk  

            ne chci dávat tzv.zaplétané.Dost se to utahuje-potřebuji to kvůli tvrdosti záběru a aby ráfky vydrželi co největší nárazy ale na nábojích author nejen, že se to blbě vyplétá.-každá příruba jinak velká, ale prý to tento výplet ne vždy udrží.Prostě opravdu na fest dotáhnutý.A dva dráty navzájem obtáčené.Mrkni na kolo co mám v popise-nevím jestli to uvidíš ale teď ten výplet mám na zadním kole.Ještě mi nabízí nějaké quando nebo co, ale moc tomuto výrobku nevěřím.

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce