• jo

    nemáte někdo české prostředí pro program Ciclotrainer?… …náhodou…

    0 0
    • BB  

      pouze anglicke, o ceskem jsem zatim neslysel

      0 0
    • lubos  

      Koupit snad .. http://www.s-shop.cz/…/default.asp?…

      0 0
    • jo  

      …že se dá koupit, tak to vím…:))…

      0 0
      • EL  

        Už jsi sehnal to české rozhraní? Taky bych ho potřeboval…

        0 0
    • vozejk  

      no ja ma trochu jinej problem…sem nak zlomil to cd s ciclotraine­rem…nemoh byste mi ho nekdo treba nak poslat,prosim…ono to tusim nebylo nak extra velky tak jestli by to treba neslo poslat na meil…

      0 0
      • Ice-goofy  

        ja ho mam i jsem ochoten nejak vymyslet to poslat.. jinak tedy u me s nim byla nespokojenost po vymene zas nejaky problem a tak jsem presel k Polaru.. Dokud fungoval spokojenost.. ale ta poruchovost i moji kamaradi stejne problemy

        0 0
        • vozejk  

          no ja ho kupoval jenom proto ze je o pulku levnejsi nez polar…kdybych mel prachy tak bych vzal polara…no ja s tim mel akorat problem ze pri vymene bterky sem ztratil jedno perko a pak mi kolisala rychlost..ze sem jel treba 25 ale ukazovalo to nekde v rozmezi 15–40.pak ho kamos nak vytopil tak sem si vzal perko od nej a pohoda…jinak sem celkem spokojenej…no kdybys mel nak moznost to poslat na tej meil,tak me by to moc pomohlo…sem to vez trenerovi aby se moh mrknout jak trenuju a vez sem to jenom v tom papirovym obylu a kdyz sem mu to daval tak byly ty ceda dve…

          0 0
          • Ice-goofy  

            presne jako ja k vuli cene.. ja uz ted vim , ze je lepsi si priplatit.. a u prodejce co jsem to kupoval ta rikal , ze maji 8 reklamaci z deseti a to je docela vysoke cislo..nejak to pokusim vymyslet a poslat… mej se mnou strpeni

            0 0
            • emkaa  

              Teda jak to posloucham tak jsem mel s HACem neuveritelnou kliku. Proste od ty doby co ho mam perfektne slape (cca 2 roky).

              0 0
              • BB  

                Ja taky a muj kamos taky. Myslim, ze rada problemu s HAC muze byt jednak kvuli podivnemu chovani pri vybiti baterie a slozite vymene baterie. Obcas mam problemy s tim, ze ruzne konci jedna ze tri baterii a slozite zjistuji, o kterou jde. Jinak je HAC naprosto spolehlivy cyklocomputer. Mohl jsem porovnat s Polarem a nemenil bych. Polar je fajn, ale neni to cyklocomputer, je to nastroj na podporu treningoveho procesu a ta cyklistika, je tam tak pribalena navic.

                0 0
                • emkaa  

                  S tou baterkou je to pravda. Poprvy kdyz mi dosla hlavni baterka primo v computeru, tak jsem si taky myslel, ze s HACem neco je. Parkrat to zamrzlo, myslel jsem, ze do toho natekla voda, zrovna to bylo po jednom mokrym zavode. Ale pak jsem vymenil baterku a opet bezi paradne.

                  0 0
    • pegal  

      tak jsem si ho k vanocum taky koupil .. a ted najednou mi zhasl .. zamcknu stopky, zastavim stopky a nejdnou vsechno zmizlo a uz se tam nechce nic objevit, nevite nahodou co s tim? .. dik

      0 0
      • JSt  

        vyhodit? :)

        0 0
        • Ice-goofy  

          Reklamace a tim padem se zarazujem mezi ty , ktere Hac 4 vysplouchl… Co se tyce polaru nejak nechapu tu vetu , ze to neni cyklo computer

          0 0
          • lubos  

            Cyklo funkce jsou tam jakoby nasilu dodany a nejsou uplne koser, i kdyz to za par let nejak resili.

            0 0
            • Ice-goofy  

              Co znamena nejsou upne koser? ja mam hac(pujde zas na reklamaci a pak zene) i Polar a nejak s Polarem vetsi spokojenost a fce co ja potrebuji na kolo mam uplne stejne jako Hac4(kadence, rychlost, prevyseni,atd)

              0 0
              • lubos  

                No treba (jestli to nezmenili za ty tri roky) neuklada ujetou vzdalenost, v pocitaci se to propocitava podle rychlosti, ktera je zaznamenavana. Pak tam byl problem (a porad je), ze pokud se vzdalis na urcitou dobu od kompu, uzavre ti session. Nic pro turisty treba. Neuklada pak treba teplotu pocas vyjizdky, a par dalsich veci, kratka pamat na zaznam. Vyslovene komp pro trenink, pro trenink je podstatna tepovka, ostatne funkce jsou tam mirne podruzne. Proste celej komp je tomu podrizenej .. trenink s tepovkou. A je jedno jestli plaves, behas, bezkujes, bajkujes. Je to dobra vecicka, draha, ale dobra. Pro turistu je podle mne ale daleko lepsi HAC i vzhledem k cene.

                0 0
                • johny.h  

                  Mám ho taky, asi půl roku, a teplotu zaznamenává, kilometry taky:)

                  0 0
      • lubos  

        co baterie ?

        0 0
        • pegal  

          jsou tam asi tyden, takze ty by snad meli byt v pohode ..

          0 0
      • Chuck  

        já ho mám asi 2,5 roku. rok a půl v pohodě ale v létě 05 se mi stalo to samý. pomohlo až vyndání baterky, musí se jakoby resetovat, aby naskočil. no a pak se mi to stalo během měsíce ještě 2×. bylo to 2× na reklamaci. pokaždý jen vyměnili baterku. po první reklamaci mi to při první vyjíždce udělalo znova, od druhý reklamace už zas šlape bez chyby. těžko říct, čim to fakt bylo.

        0 0
        • lubos  

          Mne zas v posledni dobe dvakrat sezral asi 300km z celkove najetych km.

          0 0
      • vozejk  

        tak presne todle se mi stalo 30.prosince.nejdriv se rozsvitil celej displej a kdyz sem prijel dom tak celej zhasnul a nesel rozchodil,tak sem vyndal baterku a dal ji tam znova a funguje…ale lidi co znam tak skoro kazdej s nim mel nakej problem…kamos ho trikrat reklamoval furt s tou samou veci…jako je to dobra vecicka ale dost poruchova…

        0 0
        • lubos  

          S tim displayem se mi to myslim stalo take. Ale mam pocit, ze jsem pak menil baterku .. mozna prili velka zima a slaba baterie.

          0 0
          • vozejk  

            no zima byla a k tomu snezilo tak sem myslel ze to nak navlhlo nebo nevim…a baterka je vpohode,sem ji chtel vymenit ale kdyz sme ji merili tak byla vpohode.

            0 0
            • lubos  

              Mela by mit asi 3.1 anebo 3.2? V naprazdno, skape pokud ma 2.9, nebo mozna u 3V .. uz si nepamatuju.

              0 0
            • Vana  

              Zdarec Přemo! Už ti někdo poslal ten program?

              0 0
              • vozejk  

                este ne…ty bys to nak moh poresit?

                0 0
                • Vana  

                  No nějak to zkusím. Prvně mailem a pak když tak poštou.

                  0 0
                  • hozi  

                    ahojky, jestli máš možnost poslat SW na HAC 4 i mne přes email či poštou , tak budu rád. Klidně se finančně vyrovnám.

                    Děkuji

                    hozi

                    0 0
                    • Vilém  

                      A na stranky vyrobce jsi se zkousel divat? Ja tam tedy vsechen soft vidim a asi to bude smysluplnejsi nez se nekoho vyptavat po 7mi letech.

                      0 0
        • Ice-goofy  

          presne ja byl s Hackou strasne spoko ale jak zacali ty problemy a stala reklamace a ta vzdy trva 30 dni tak proste me to trochu otravilo… nechci tu delat tu reklamu na Polar to ne, ale ted hodnotim tyto dva stroje a a Polar jede bez problemu..

          0 0
          • lubos  

            jj, Polar je spolehlivejsi.

            0 0
            • pegal  

              a taky dvakrat drazsi ..

              0 0
              • lubos  

                No, ja jsem se dival na cenu HAC5, tak uz asi ani moc ne :) Ta cena uz je asi stejna :(

                0 0
                • Vana  

                  Tak jak to tady tak čtu,tak nevím jestli se mám radovat nebo plakat. Dostal jsem ho k vánocům a zatím neměl možnost pořádně otestovat. Jenom při instalaci programů neuvěřitelný problémy. Už týden jsem brouzdal po netu a hledal nějakou radu,a nakonec se povedlo.Tak doufám,že dál už bude šlapat v pohodě.

                  0 0
                  • Chuck  

                    já bych to zas tak tragicky neviděl:o) prostě sem napsali jen lidi, který s nim náký trable měli. když už si nakous ten soft, cos měl za problémy?

                    0 0
                  • lubos  

                    neee, komp je v pohode.

                    0 0
      • dav33  

        Mě dneska taky… , před třemi dny nová baterka ,tak jsem zvědav co to je .Jak jsi to vyřešil ?

        0 0
    • Vana  

      Nešel mě spustit Hactronic furt to nechtělo najít část aplikace vcl.50.bpl. ,ale pak jsem stahnul update s ciclosport.de a napotřetí se to rozjelo. Nevíš o někom kdo by měl češtinu alespoň do nějakýho programu?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.