• bikemanx

    čus kolik by jste dali za toto: rám superior ta nejvyšší řada 2krát odlehčen, náboje př.:XTR, zd.: koda zlatá řada, ráfky grizzly, přehaz xtr klasa pružina, smyk lx, kliky lx, karbonové doplnky (řidítka, představec, sedlovka) titan sedlo selle italia, plášte ralph race, páky lx…

    0 0
    • J.A.V.  

      chybí: jak je to starý, kolik to má nalítano a kdo a kde na tom lítal

      0 0
    • MARIN  

      jak je to stare,kolik ma najeto,kdo to jezdil,vidlice,znac­ka karbon doplnku,velikos­t ???

      0 0
      • Orbis  

        Přeně podle tohodle se to sice řadí do vyšší třídy, ale nevíš kdo kdy a jak na tom lítal. Já jsem koupil kliky a dotěď si to vyčítám, že jsem nekoupil nový. No napiš ten zbytek a uvidíme:)

        0 0
        • bikemanx  

          starý půl roku,nalítáno tak 2000km, brzdy xtr vše nové… jezděno lhký terén asilnice…

          0 0
          • bikemanx  

            karbon je od BBB vidle AXIMA karbon ta nejvyšší…

            0 0
            • Lovec_007  

              max 25–28 podle stavu, vic bych za to urcite nedal. Bez fotky se to odhaduje blbe. Mozna me budou nekteri kamenovat ze je to hodne, nebo naopak malo, ja osobne bych za jetyho kola nesel, protoze poradne nevis do ceho jdes. Spis rekni kolik za to chce(s)? a to si myslim ze ti odpovi vice lidi.

              0 0
              • bikemanx  

                znám toho člověka co to stavěl… je to v suprovym stavu.. já bych za to dal tak těch 30talířků

                0 0
                • Orbis  

                  30 000 chechtáků to je dost dobrá cena za komplet XTR s 2000 jo s Aximou. J8 bych se hlvně vyhnul koupi jedtýho kola od chlapa kterýho neznám nebo znám jen od vidění. Koupil bych ho jedině od toho koho znám a vím jak se o kolo staral a jak na něm jezdil. ALe jinak je to slušný:)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.