• Tominec

    http://www.navyseals.cz/…ske_kolo.htm

    a má pláště, který už nemůžu sehnat.

    0 0
    • McBlacky  

      tak to je hustý, ještě by to mělo mít držák na samopal na řidítkách… ale pochybuju že s tou siskou vzadu a rst vepředu má denní dojezd 100km v jakémkoli terénu téměr bez údržby :-)

      0 0
    • mosquito  

      WOW idea je dobra… ale pripada mi to (pocitamli i originalni skladaci mechanismus) jako kolo v kategorii 10000kc coz teda kvalitou asi bude dost zaostavat …

      0 0
    • fousac  

      podobnou zrudnost sem videl nedavno v radotine… akorat to nebylo skladaci a psali na tom klein..

      0 0
    • aku  

      A pak ze RST je na houby ;)

      0 0
      • Shotas  

        To je pravda. ja Mam RST vidlici , ale houby se s ni zbirat nedaji. vsechno je v tom lese tak nejak rozmazane :-)

        ale vzhledem k tomu ze jde o kolo pro armadu, tak urcite za 10 litru nebude. asi to nebude spatny kseft… :-)

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja takovy teda nemam. Moje se neda tak rychle skladat, neujede denne 100km, potrebuje logistickou podporu a uz vubec neni bezudrzbove. Ale maji spolecnou moznost vleceni :) Nevim proc, ale mam takovej pocit, ze i kdyz ma hodnotu max. tech 10000,– jako danoveho poplatnik by me stalo 40000,– a to nepocitam dalsi naklady na jeho udrzeni v chodu.

      0 0
    • Smazaný účet  

      No, jako reklamní poutač na shitový supermarketový celopéro je to docela dobrý. Klučík může frajeřit mezi kamarády že to jeho kolo se používá v jú es ármy…

      0 0
    • MartinXC  

      Teda jezdit bych na tom nechtěl, i když mi vzdáleně připomíná Mantru (horní trubkou) :)

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.