• Standa

    Nevíte někdo v jakém e-shopu se dají koupit pláště specialized? Nedaří se mi nic najít.

    0 0
    • pepek  

      Mám dva nové doma, sundal jsem je z kola. Jsou označené:Roll X 26×2,0, ale řekl bych , že je to tak 2,1–2,2. Drží neuvěřitelně, jak přilepené. (Bohužel nemám tak silnej „motor“, abych je utáhl. S mým výkonem musím jezdit pěkně hladké pláště.)Brno: 549241309

      0 0
      • Marcinka  

        Jo, pláště od Spešlu jsou širší, než od jiné značky stejného označení. Měl jsem Rockstery 2.1" a byly tlustší (a hlavně vyšší) než 2.1" bráchovi Tiogy.

        0 0
      • mountaineer  

        A maji dratenou nebo kevlarovou patku?kolik tak vazi?

        0 0
      • vifon  

        To si este nejazdil 2,4 endura s dual coumpound.Az potom si maknes:-). Odpovedaju zhruba 2,5.

        0 0
        • pepek  

          No to by mě ani nenapadlo, teď je mým ideálním pláštěm nanoraptor.:-)

          0 0
    • MARIN  

      U nas je snad zadny v nabidce nema takze jedine se zkusit domluvit a nebo na nejakem zahranicnim

      0 0
    • blick  

      Jedině se obra? na 69 Company. Já jezdím Roll-X druhým rokem a je to supr uni pláš?. Po silnici nejezdím, takže slicky nepotřebuju. Jinak na příští rok chystá Spešl nové plaště a měli by být krapet rychlejší – Adrenalin Pro a hlavně Fast Trek – prý nejrychlejší pláš? v letošním testu na Sea Other Classic – vše v 2,0. Jinak budou i nový Endura v 2,3.

      0 0
      • MARIN  

        zrovna na krame v 69 teda moc velkej vyber plastu od S neni :(

        0 0
        • blick  

          To máš úplnou pravdu. A taky mě s tím pěkně serou. Pláště s kevlarovou patkou seženeš dost těžko – tedy přes 69.

          0 0
      • McBlacky  

        zatím ty jejich „nejrychlejší“ moc rychlý nebyly myslím dual trax nebo jak se jmenovaly. Jsem je nejezdil, ale dva lidi mi potvrdili že proti RR je to velká bída…

        0 0
        • jecnak  

          Fast Track to jsou. Valivy odpor maj mit mensi nez RR, ale akcelerace je horci, protoze dezen je vyssi. Na druhou stranu to jsou opravdu 2.0 ne jako Ralphy. Ani 2.25 nejsou tak siroky jako Fast Track 2.0.

          0 0
          • MlokCZ  

            Tak to už ale nejsou opravdové 2.0, ale ještě víc než 2,1. RR 2,25 jsou poctivé 2,1-ky (tedy 2,09-ky, ale to už se zaokrouhlit dá).

            0 0
      • Gorgov  

        to s tim fast trake a rychlostí je dobrej nesmysl, kotl má spešl dobře zvládnutej marketing, že to procpou i do „nezávislejch“ testů. Mam je v kevlaru a nijek super rychlý nejdou – RR i Python sou rychlejší gumy, o FF nemluvě.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce