• Pinocio

    Chtěl bych poradit s pláštěm:-)) Jezdim Tiogy red phoenix, ale zadní už mám skoro silniční plášť, tak bych chtěl koupit novej, ale zrovna nemám prachy a nechci experimentovat, tak bych chtěl vědět, co by s těma Tiogama mohlo být srovnatelný a levnější. díky:-)

    0 0
    • Veeteck  

      Dozadu bych si dovolil doporucit Pythona, ted se da sehnat v dratove verzi za docela dobry penize.

      0 0
    • frank1  

      Já osobně jezdím dvě varianty: Na předním Nanoraptor od WTB v drátu a šířka 2,00". Je dost rychlý a hodně vydrží. Mám na něm najeto cca 6.000km a je v pohodě. Vzadu střídám opět Nanoraptor nebo Larsen TT od Maxisse. Je to pohodlný plášť, ale mám ho jednu sezonu a je dost sjetej.

      0 0
      • enjoy  

        s tim nanoraptorem.. koukej se rychle priznat jak moc s nim jezdis v terenu a fofrem!:-)).protoze ja ho mel v kordu tak prorezanej ze uz to zacinal byt dost problem a to celkem brzy.

        0 0
        • frank1  

          Co jsi měl za veri? Na předním ho mám furt. Je to původní plášť z mýho minulýho kla. Najeto asi 6.000 km a je to kombinace terénu a pevné cesty ( 1/2 na 1/2). Jinak mi vyhovuje.

          0 0
          • frank1  

            Co jsi měl za verzi? Na předním ho mám furt. Je to původní plášť z mýho minulýho kla. Najeto asi 6.000 km a je to kombinace terénu a pevné cesty ( 1/2 na 1/2). Jinak mi vyhovuje. Omlouvám se za překlep.

            0 0
            • enjoy  

              tu samou levnou verzi co ty:-). sjizdeni vzorku na dobry urovni,ale na mnoha mistech byly videt vlakna.jinak defektim velmi malo,abysis nemyslel ze jsem prase.

              0 0
              • frank1  

                V současnosti dumám nad Maxiss ranchero nebo Maxiss Ignitor. Ignitor na přední, Ranchero na zadní. Jinak, kdo má zájem o sedlo, tak mrkněte na www.bike-eshop.cz, mají tam fizik nisene za 690,–Kč. Je to dost dobrá cena. Nebo na www.origoshop.cz. To samý za 520,–Kč.

                0 0
    • Pinocio  

      Jaký jsou Schwalbe racing ralph?

      0 0
      • enjoy  

        to si delas prdel:-) zkratim to.spatny.

        0 0
        • Pinocio  

          vím, že se tady o nich dost mluví, ale už jsem nepoznal co je ironie a co pravda:-D

          0 0
      • Meesha  

        vyborny :-)

        ikdyz vcera se mi jeden po cca 4000km vyboulil a vylezla tkanina :-/

        0 0
      • black.horse  

        dle mě super guma:-) lehká, pohodlná… vzorek spíš nižší, dobře se čistí, je to rychlík… jinak záleží co od ní čekáš a jak s ní zacházíš… jezdil sem je v létě i v zimě a s troškou techniky a adrenalinu na tom sjedu v pohodě všechno to, co na zubatějších Tiogách FactoryXC… pokud máš rád svižně jedoucí gumu a nejseš čunče, tak je to super plášť:-)

        0 0
        • enjoy  

          rekl jsi to presne,abyses nedostal k zaporum a nemusel nakonec jeste lhat:-))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.