Kolik jste prozatim letos natočili km?

107 nepřečtených
  • Doktor

    Kolik jste prozatim letos natočili km?Stačí údaje silnice/bike,bez zbytečných poznámek:_)Abych věděl,s kým tady mám tu čest.Já 7k km bike.

    0 0
    • memorex31  

      prvy rok na ceste – 3,5 tkm

      0 0
    • PT  

      Silnice 9230km.

      0 0
    • marco  

      Nic moc pouze 2000 ale doufám že to do konce roku dotáhnu na mnohem víc v zimě kdy se nejezdí až tak na kole je zdraví OK ale na jaře a v létě tento rok mor a neštovice to doslova duben – zlomené prsty na noze 1 měsíc v háji, červen Angína 2 týdny, konec července až do půli srpna slepá střevo operace a 3 týdny klid potom pomalý rozjezd ale je to lepší když můžu tak vyjedu bohužel se brzo stmívá pracuji do půl šesté a než si vyjedu tak po hodince a půl se stmívá a já nerad jezdím po tmě

      0 0
      • jimmy63  

        a já si myslel jaká je muj 4 tejdny dlouhej kašel zákeřná nemoc:)

        0 0
      • Lister  

        Smekám. Já se chtěl vymlouvat na školu, ale vidím, že když se chce tak se čas vždycky najde. Letos mám totiž asi jenom 500–600(nevím přesně, tacháč jsem zahodil).To je asi tak 1/5 toho co normálně. Stydím se a jdu trénovat a? to doženu.

        0 0
    • dedek55  

      Mtb 4850..není čas..moc roboty..o))

      0 0
      • Bbrouk  

        Protože vydělávám na novýho bika, tak asi jen 2000-Mtb, ale už příští tejden snad bude novej bajk…už se mi o něm i zdálo:o)

        0 0
        • sis  

          hele, tak to jsme dva! s těmi km i s tim snem:-)

          0 0
          • RapMan  

            Tak na to bacha… Ja kdyz mel bajka novyho, tak se mi zase zdalo ze jsem ho utopil v nejaky rece a musel jsem potapet a hledat ho…

            0 0
            • sis  

              u mě ale nehrozi, že bych v dohledne době měl novy stroj:-(

              0 0
    • Thorn  

      Vdaka koncu skoly, robote a nedostatku moralky len cca 1700… ale teraz to stabilne stupa :-) A ked bude nova silnicka a sucha zima… :-P

      0 0
    • Pepazdepa  

      10k cross! a ted víš s kým máš tu čest a kdo je tu šééf! A koukej jezdit v šátku, je to nařízení? Minuůe sem tě zase viděl v tom blembáku a vypadáš jak rozzuřená vosa při náletu na bombón :)

      0 0
    • Staenly  

      Asi jenom neco pres 3000km MTB…SEm byl bohuzel soro celej cervenec a cast srpna mimo domov bez biku…:( Ale tyden v Dolomitech mi to vynahradil…:)

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      4859/1027 silnice/bike

      0 0
    • Standa  

      To jako podle najetých km poznáš s kým máš tu čest? Myslím,že každej,kdo se narodil se sedlem u zadku by nejraději jenom jezdil.Mám dvě děti,takže tvoji čest rozděluji jinak.Buďto být sobec,hodit děti na manželku a v klidu najíždět km,nebo nebýt sobec,věnovat se rodině a čas na kolo si urvu místo práce.Takže můj den:od sedmi do osmi-tělocvična-4× týdně.Pak jak to vyjde s prací-kolo.Trasy mezi 50–60km.So-Ne kolo s rodinou,takže to nepočítám .Takže když to jde hodně dobře,najedu týdně cca 200km,což je za měsíc asi 800km.Prostě teď víc nenajedu-jinak bych byl sobec.

      0 0
      • Vojtíšek  

        A co takhle vyhnat někdy někam manželku a starat se o děti sám? A na oplátku pak zas trochu vyjet. Copak to, že manželé mají různé záliby a koníčky je sobectví?

        0 0
        • Standa  

          Určitě máš pravdu.V podstatě to u Nás taky tak funguje,ale pokud volíme rozumný kompromis mezi koníčky a dětmi,tak se v mém případě prostě víc najet nedá.V žádném případě si nestěžuju,myslím že to tak má být.

          0 0
      • Martyss  

        Nic proti, ale viděl jsem i manželství, kde se muž snaží svůj pobyt doma minimalizovat:-)

        0 0
        • blue.sun  

          To pak ale není funkční manželství. Dám přednost lásce i před bikem.

          0 0
          • Martyss  

            To máš pravdu, ale rozebírat to, tak je to na dlouhou diskuzi, která sem nepatří…

            0 0
    • Orbis  

      6750 MTB , doufám, že to bude letos muj rekord do teď jsem měl 7000, tak doufám, že ho o něco překonám aspoň o 500 km:)

      0 0
    • BB  

      6414,8 km, 99119 výškových metrů, vše bike a terén, silnice pouze přejezdy

      0 0
    • kankrlicek  

      pouze bike 5170 km, nastoupáno 13261 m

      0 0
    • mosquito  

      BIKE 3400km (MTB 50%) + skladacka do skoly po silnici cca 1800km = 5200km

      0 0
    • fousac  

      5k8 bike, 1k2 silnicka

      0 0
    • TinkTink  

      To je blbost to co tu pises…clovek z Broumovska muze mit natoceny 2kKm na bajku a clovek od Mikulova muze mit 4kKm a bude to stejne o necem jinym…

      Jako jediny smerodatny udaj bych povazoval najete kilometry / nastoupane metry…to by se pak dalo pomerit…

      0 0
      • Thorn  

        jediny smerodatny udaj je pocet kilometrov spolu s nastupanymi metrami, casom stravenym na biku, pomerom statia a jazdenia na vyjizdke, priemernym vetrom a jeho smerom atd. atd. atd. :-)))

        0 0
        • Lister  

          Jediný směrodatný údaj je to jestli vás to baví a jaké vám to přinese zážitky. Jestli tu někdo jezdí jen kvůli těm kilometrům tak ho upřímně lituju

          0 0
          • sasafras  

            Nech zije jazda pre dobry pocit!

            0 0
          • Martyss  

            Zase tohle bych neodsuzoval. Prostě pokud chce někdo mít nějaké výkony, tak musí přiměřeně trénovat. To platí snad ve všech sportech…

            0 0
            • Lister  

              Jasně pokud to někdo bere jako způsob obživy tak jistě, ale takových tu asi moc nebude. Každý má jinou motivaci k jízdě na kole. Pro mě závodění tou motivací není. Závody nejezdím a i kdybych je jezdil tak bych je bral spíš jako možnost dostat se někam, kde jsem ještě nebyl a navíc s výhodou kompletního zázemí. Já najíždím ročně tolik kilometrů kolik potřebuju, abych se moc na kole netrápil. Navíc jak jsem psal výše, tak jsem letos zahodil tachometr, protože už mě to počítání fakt přestalo bavit a navíc mě to na kole více rozptylovalo, než mi to pomáhalo. Prostě jsem měl pořád pocit, že musím zajed určitý průměr nebo jed do kopce nějakou rychlostí a většinou to dopadlo tak, že jsem přijel totálně vyřízený a pak týden nemohl na kolo. Teď si kolo užívám jako nikdy předtím.

              0 0
              • enjoy  

                starnes..:-)

                0 0
              • Martyss  

                Jistě. Samozřejmě máš pravdu. Kolo beru stejně jako ty, ale musíš vzít, že spousta lidí ráda potrénuje, aby v závodě byla lepší. Třeba by je ten závod ani nebavil, kdyby měli dost po dvou kopečcích.....

                0 0
    • BestSkier  

      Ja cca 4500km bajk 100% v Krkonoších,takže kopečky a traily ( Jsem z Rokytnice n.Jiz.)…

      0 0
    • Vojtíšek  

      zatím 7000 km z toho 1 065 km závodních (4 akce)

      Něco MTB, něco MTB po silnici (na jaře), něco MTB na sněhu a ledu (v zimě), docela dost na silničce.

      Brzo ráno, dopoledne, v poledním vedrech, zimních mrazech, v noci po tmě.

      Po rovinách, proti větru, v kopcích, v horách, tlačba i nošení, všechny povrchy.

      2 děti, věčně nervózní manželka, dům+zahrada.

      A pořád mě to baví a mám po ježdění věčný hlad…

      0 0
      • Vojtíšek  

        a ještě jsem zapoměl dodat, že furt jezdím stejný ho… :-)

        0 0
        • fousac  

          treba transalp??? ;)

          0 0
          • aku  

            Tak jestli transalp je hovno tak to mi nezbyva nic jineho, nez se vratit zpatky ke kulickam :(

            0 0
            • Vojtíšek  

              Měl jsem na mysli zlepšení se co do rychlosti :-)

              Transalp je hodně o vytrvalosti a mentální síle. S tím se docela vyrovnávám, ale ačkoli jsem letos jezdil víc, tak nejsem rychlejší. To už bych asi musel přestat chlastat pivo, nezřízeně žrát, zhubnout a navíc ještě speciálně rychlost rozvíjet a na to nemám buňky.

              Jsem prostě hobík a nebo ještě raději mám termín „pseudocyklista“ :-)

              0 0
    • Gung-Ho  

      4000km bike/800km silnička

      0 0
    • Mates  

      Pouze MTB 3307 km, nastoupáno 29302 m. Náchodsko, Broumovsko.

      0 0
    • mastihuba  

      MTB 2.700km/40.000výš­kových metrů + cca 600km silnice

      0 0
    • MARIN  

      800(trenazer)+6800(te­ren)+1600=9200km vse na MTB Za posledni mesic ale jen ubohych 200km :(

      0 0
    • ddd - andy  

      Jak to tady ctu to jsou hrozny davky co nektery lidi jezdi – wow! Ja mam neco kolem 6–7tis.

      0 0
      • Vojtíšek  

        Jo jenže z toho tak 2 litry v březnu na Mallorce a pak další speciální příprava někde v pořádných kopcích, nemýlím-li se? :-) A hlavně masér, posilovna, válce atd, atd…

        0 0
        • ddd - andy  

          Mozna te to udivi, ale mylis se :-) Letos sem nikde nebyl – ani Malorca ani Kanary, nic.. Zadna spesl priprava neprobehla – bohuzel :-( ale priznavam – obcas maser, misto posilky jezdim na sjezdaku :-), na trenazeru sem sedel jenom na jare kdyz sem to nestihal z prace za svetla atd. atd.

          0 0
      • Vojtíšek  

        a ještě 500 km po zadním kole s prstem v nose :-))

        0 0
    • Jenda  

      jenom 2950km nastoupano 37700m ale celej cervenec a srpen bez kola:-( jo vsem MTB z toho na silnici tak 30%

      0 0
    • guard  

      3500km bike

      0 0
    • Daf  

      Letos zatim 8600km. Vse na biku ale 80% z toho je po silnici.

      0 0
    • tutite  

      bike 2000 km, 50:50 Olomoucko a Beskydy, 25 km převýšení.

      0 0
    • Darkson  

      nic moc, cca. 3000– 3300 km MTB. ale baví mě to a to je hlavní, jak už bylo řečeno :-)

      0 0
    • MartinXC  

      Na biku 2.780km (z toho cca 1.400 jako tahač vozíku) 52.730m výškově. Letos je vzdálenost o 1.500km slabší, zato výška mi dělá radost. A teď by to chtělo ještě dotaz na seznam zlikvidovaných komponent :-)

      0 0
      • mastihuba  

        člověče kdes nabral tu výšku?

        0 0
        • MartinXC  

          No trochu v Beskydech, Jizerkách, na Šumavě, v Javorníkách, zase Beskydech a taky kolem Brna. Na 50km dělám cca 1000m nahoru – nenechám si ujít žádný kopec ;-) A když je jich málo, tak si dám některý víckrát :-)

          0 0
          • mastihuba  

            sem se lekl, že jenom kolem Brna. Jsme v neděli objeli okruh. Mariánské údolí, V. klajdovka, Bílovice, Utěchov, Vranov, Nový hrad, Máchův památník, Křtiny, Bukovinka, Kalečník, Pozořice a po silnici domů. Najeto cca 70km/1400nastou­paných metrů a moc už mě nenapadá kudy jezdit, aby převýšení bylo větší a každej kopec nemusel vyjet dvakrát.

            0 0
            • MartinXC  

              Ano, to se podobá jedné z mých oblíbených tras (start v Žabinách: Palačák, Mokrá hora, Soběšice, Ořešín, Útěchov, Bílovice, Klajdovka, Ochoz, Babice, Adamov, Vranov, Lelekovice, Kuřim, Žabiny – skoro 100km, 1800m), hlavně Máchův památník po žluté, výjezd z Adamova do Vranova taky po žluté nesmí chybět. Holt jeden musí víc vzdálenosti, aby udělal nějakou tu výšku. Ale průměr nejezdím nic moc, kolem 18–19kmh.

              0 0
              • mastihuba  

                Mě připadne, že do utěchova je to výživný odkud koli. :)Žlutá ty kopce asi nějak fascinje. Máchův památník po žluté je asi to nej co jsem zatim tady u nás našel. Ještě je hnus žlutá z Račic ke třem javorům a žlutá Hornek-Glajda, ale ty jsou kračí.

                0 0
                • Paja  

                  Jeste pekny technicky vyjezd po cervene od Krtin do Babic, vcera jsem tam jel a posleze sel bo 28% fakt nevyjedu:)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    si nějak nevybavuju v kterym useku je těch 28%, ale celá červená Bílovice – Křtiny je dobrá.

                    0 0
                    • Paja  

                      Nekde v tom uvodnim stoupani od odbocky na Babice nez to prijede zprava k uzke sotolinove ceste.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        to právě většinou jezdím dolů, tak si ani neuvědomuju. V každým případě mám program na neděli.

                        0 0
                        • Loner  

                          ..abyste věděli, kdo vám tady to toho taky občas kecá: 3700km, nastoupáno 59 km s průměrem 14km/hod, 58 let. Vám mlaďochům samože nestačím… Osa brněnských trailů SZ-SV nemá chybu a nastoupat 200m na 10km není problém, pravda Rejštejn – Zhůří na Šumavě po zelené má poněkud jiný rozměr..- zkuste si, ale bez dítěte a vozíku.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            Já si až tak nestěžuju. V létě jsme byli s partou ve Špyndlu a po pěti dnech jsem byl rád zpět v Moravským krasu. Najeto cca 250km a nastoupáno cca 6000m. Tři dny nato Drtič a pak jsem dva týdny nesedl na kolo abych se dal dohromady.

                            0 0
                            • MartinXC  

                              Letošní Drtič byl náhodou docela relax…

                              0 0
                              • mastihuba  

                                Jak pro koho. Loni jsem byl v pohodě a letos jsem se trápil už pod Pustevnami. :)

                                0 0
                              • Paja  

                                Ze jo uz se tesim az tu letosni trasu na pristi rok protahnou:) podle posledniho mejlu smer Cab.

                                0 0
                • 0702  

                  Sakra, to jsem překvapený, že někdo zná takovou cestičku, m.j. je to necelých 20%, ale při nájezdu z Račic sebou vždycky fláknu, pak už se to vyjet na kašpárka dá. Jinak zkus z Pístovic na tel. převaděč – bez značení cestou 25%-29% jen za sucha. jinak můžu poslat profily této a podobných tratí.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    myslím že by to nezajímalo jen mne. Mohl bys to poslat adminovi a? to tady někde vyvěsí.

                    0 0
                    • 0702  

                      Pochybuju, že kluky, kteří nemají páru o zdejším okolí bude něco takového zajímat. Na mail Ti to pošlu v JPG či PNG i s popisem, mám i Dolomïty, něco z Krkonoš, Jeseníků, Šumavy – ale jen kopečky. Takže se klidně ozvi, večer to můžu poslat, protože to mám doma. Taky se podívám na tu žlutou od Adamova k památníku. Jel jsem tak mockrát, ale tam jsem to nikdy nevyzkoušel. A co zelená na Blansek ze žlebu od Macochy?

                      0 0
                      • MartinXC  

                        Ten stoupáček znám, to je maso! Ale není to moc dlouhé, po překonání prvních 100m už to jde samo :-)

                        Žlutá k Máchovu památníku: od Adamova je to normální cesta, ale ze strany od Býčí skály (kousek po silnici na křižovatku, na ní doprava, přes dědinu a za ní to jde nahoru do lesa).

                        0 0
                        • mastihuba  

                          To jsme jeli v neděli z opačné strany. Srdce mi zaplesalo, když žlutá TZ uhnula ze široké cesty do lesa a tradá dolů.

                          0 0
    • Wiktor  

      2630 km na silnici, 1750 km na biku, 26 hodin trenazer… 700 km jsou maratony… Cas si clovek udela, kdyz chce, ale zdravi na jare nedovolilo vic… :-(

      0 0
    • tjuren  

      bike 800km,silnice 3000km

      0 0
    • Paris  

      11000 treking,1000 sil­nička, 3500 trenažér dohromady 15 500

      0 0
    • vozejk  

      něco kolem 15000km většinou na silnici(85%).

      0 0
    • Ondra Marin  

      Mam asi 8 500 km na silnici + 3 000 km na biku. Chodim do práce a ňák víc nestíham…

      0 0
      • pitelboy  

        ty mas 11500km a nak vic nestihas ??? co mam pak rikat ja se svimi 4000km !!???

        0 0
        • rasto  

          taky 4k (mtb + zimak, do prace).

          0 0
        • Ondra Marin  

          To víííšššš už to neni co to bejvalo, po vojně sem znova začínal, ale příští rok do toho pudu naplno a zkusim dát aspoň 20 000 km :)))

          0 0
    • McBlacky  

      cca 5000 z toho tak 800 závodně když tak koukám na ty cifry přes 10tkm, tak to musíte být pořád na bedně ne?

      0 0
    • BH  

      tak 3 tis silnice(z toho tuto sobotu 170 km) a kolem 700 bike.

      0 0
    • Bobo  

      Zatím asi 6000 km silnička + cca 1000 km naběháno po svejch, víc toho prostě nestíhám.

      0 0
    • Paja  

      Kolem 6000km a 60km nastoupanych vse na biku terenem, po silnici a cykloturistika s brasnama.

      0 0
      • 0702  

        4040 km dopředu, 62 km do kopce, vše bajk, ze silnice mám hrůzu, takže lesy, zpevněné lesní cesty, šotoliny, šroty. Poslední výjezd tento týden Jeseníky – Mravenečník, pak pro místní znalce po zelené ze Skřítku kolmo hore kopcom, (kousek na rameni – asi 1 km), Petráky, Praděd.. paráda, počasí, několik poznámek, že zde kolo nepatří…od asi ochránců

        0 0
    • Doktor  

      Nechtěl jsem se tě člověče nějak dotknout,byl to jen řečnický obrat.Uznáívam všechny bikery stejně,tohle je čistě zvědavost,tak sorry

      0 0
      • Doktor  

        To o řádek výš měla být reakce na Lister (2004–09–12 23:01:42)

        0 0
    • Daník  

      Jak to tady čtu, je každý druhý Armstrong. Když to přepočítám na předpokládanou sezonu bez sněhu a lijáků, musí někteří dělat aspoň 400km týdně, to jsou tak 4 výlety na biku…by mě zajímalo, jak se to dá každý týden stihnout? Jestli nebude třeba zkontrolovat nastavení tachometru:))))!?D.

      0 0
      • marhi  

        Samej vrcholovej sportovec tu je. Když pominu jaro který stálo za … Tak něco přes 6 tis. na silničce. Jezdím i celoročně do práce na kole ale to nemá cenu ani počítat.

        0 0
    • dripatka  

      ASI TAK 7500KM,VSE NA BAJKU,MEZI TIM DVE NEMOCI,TAKZE ZADNE VYMLUVY

      0 0
    • Jumo  

      500km na biku. Na viac zial nebol cas. Inak davam rocne cca 2500,– km

      0 0
    • kungpao  

      2000 cesta, 2200 zatiaľ MTB, počítam že do konca roka natočím ešte tak 1500. Tento rok je fakt hnusný, celú jar každý víkend chcalo a pred týždňom som sa vrátil z mesačnej dovolenky. Od vtedy 200 km.

      0 0
    • quassar  

      Jezdim od zacatku cervna a zatim 3819 km…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.