Brzdove desticky pro Hayes hydro ? BBB?

20 nepřečtených
  • wilma

    Muze mi nekdo doporucit desticky ,ktere maji jedovaty prubeh a i neco vydrzi.Vim,ze se to tak trosku vylucuje.Nekdo mi radil BBB nebo GoldFren od cykloprofi.Co si myslite vy ?

    0 0
    • blue  

      BBB mam od lonska metalicky a bez problemu

      0 0
    • M1R3K  

      dnes jsem koupil tyhle bbb za 316kc v bajkranchi..po pul hodine premlouvani jsem je tam narval a neskrtaj..snad budou brzdit

      0 0
      • wilma  

        dej vedet,jak to brzdi.Uvazuji o nich

        0 0
        • M1R3K  

          za hodku to projedu, ale na net se dostanu asi az zejtra ;-)…a nevim, jestli je za jednu vyjizku zajedu.. kdyz ale pojedu zitra do mnisku, tak kdyz se vratim ziv, tak budou dobry ;-D

          0 0
        • M1R3K  

          btw a ta cena je bezkonkurencni,e?

          0 0
        • M1R3K  

          ..tak jsem jel projet a po 700 metrech jsem se vysekal, castecne i kvuli brzdam…ze jsem vubec brzdil :-) ale jinak zatim bzdej rozhodne lip nez originalni..jeste nejsou zajety, protoze jsem to pak odrenej uz nikam daleko nehnal, ale jsem happy..jen mi obcas cinkaly, ale to treba doladim.

          0 0
    • Meesha  

      Vozim je vzadu. Vepredu mam Kool-stopy a ty se mi zdaj lepsi. Ty BBB sou v pohode, ale zadna superkotva to neni.

      0 0
      • jimmy63  

        hele,a jak brzdí ty koolstopy??já je vozim na véčkach a je to asi to nejlepší,co sem zatim zkusil..je to taky taková kotva i v disc. provedení??

        0 0
        • Meesha  

          V porovnani s orig. Hayesama a BBB mi pripadaj nejlepsi. Davali mi je tam kluci z Programcyclu a rikali, ze patrej k nejlepsim. Pristi desky chci zkusit Clarksy nebo Fibraxy.

          0 0
        • VladaTP  

          Na predek jsem taky koupil Koolstopy (v Koloshopu), ale zatim jsem s nima najel jen par set km, takze treba zivotnost neohodnotim. Ale kazdopadne brzdi lip, nez origo Hayes.

          0 0
          • VladaTP  

            Kurna a ted koukam, ze jsem odpovidal na 3 roky stary dotaz;-) Nejak jsem si nevsiml posledni cislice v datumu:D

            0 0
      • Pá-dlista1  

        Jen chci potvrdit, ze Kool-Stopy desky jsou fakt dobry v porovnani s original Hayesama.

        0 0
    • Coudy  

      Mám iný problém. Na hydraulických brzdách Hayes HFX 9XC idem meniť prvý krát doštičky za BBB. Tie sú ale omnoho širšie než pôvodné a nemôžem ich tam narvať.Pôvodné sú už úplne zjazdené na kov. Ako na to? Zatlačiť silou tie prasiatka dovnútra? Alebo niekte uvolniť nejaký ventil a potom ich zatlačiť? Dík za info.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.