• Mamutt

    Fuel se mi líbí, ale má prd zdvih a když ještě k tomu tak rád praská.. nejsem si jím už tak úplně jistý. Zen vypadá moc zajímavě, ale nikdy jsem něco takového nepotkal. Jestli s těmi rámy máte zkušenosti, nebo dovedete z obrázků říct o fci víc, sem s tím! Díky L.

    0 0
    • kovar  

      ZEN , co je co? Máš nějaký odkaz?

      0 0
    • Mamutt  

      Ještě mě napadlo, jestli tu někdo nevozí GF Cake – to přepákování na Zenu bude asi dost podobné?

      0 0
    • blue  

      http://japko.velointest.cz/…00/fuel1.htm

      ale mozna bys mel spis koukat na Liquida, kdyz se ti u Fuela zda malej zdvih… a tim padem i ten ZEN bych vymenil za endurovy FURY, kterej byl mimochodem v poslednim MBA dost dobre hodnocenej

      0 0
      • Mamutt  

        Zen by měl mít 115.. to už je na mě zase skoro moc ;) Vepředu mám teď 80 a jsem docela spokojený, i když časem asi bude 100.. ale ne hned.. Jak se šlape na tom tvém cukrátku? Zen by měl být vlastně skoro totéž, jen s vyšším zdvihem.. Sakra to když si chce člověk koupit svého prvního fula, tak se z toho musí pos..?! Asi nakonec vezmu to s hezčí barvou ;)

        0 0
        • blue  

          ja jsem naprosto spokojenej… i kdyz mozna bych bral jeste trochu vic nez 100/100 :-)

          mimochodem, fuel je pry jeste komfortnejsi, nez sugar

          0 0
          • Mamutt  

            Hmm.. mi v tom děláš bordel.. ;) se zatím přikláním spíš k tomu zenu, víc se mi líbí, je to míň okoukaný a tak.. jinak fulům vážně prd rozumím :( Jednočepy jsou to oba, jen jinak přepákovaný.. chjo­..

            0 0
            • blue  

              min okoukany rozhodne, mam asi ctyri kamose, co maj San Andrease a kamkoliv prijedou, tak jsou stredem pozornosti :-)

              0 0
              • Mamutt  

                A zkušenosti? Můj hlavní problém je, že jsem nikdy žádného mountainCycla naživo neviděl, takže nemám pořádnou představu ani o celkovém zpracování rámu..

                Já vlastně vím jen to, že se mi líbí víc než ten trek a nedokážu si vybrt mezi bílou a černou ;)

                0 0
              • Pá-dlista1  

                No asi zalezi na komunite. viz. „mam asi ctyri kamose, co maj San Andrease“ mi to prijde dost lidi na neokoukanej ram. Mam min kamosu co maj Authory :)

                0 0
                • blue  

                  ale no tak :-) jednak ty lidi s tema kolama nikdy nebyli pohromade spolu, jednak na kole nejspis uz ani nejezdej a zatim sem ho u nikoho jinyho nikde venku taky nevidel :-) na rozdil od authora, ktery potkavam za kazdym stromem :-)

                  0 0
            • wroum  

              podle me dobre delas. zen vypada lip a bytelnejc (nemam ale zadny blizssi info). Fuela bych nebral – chodi sice pekne, ale praska a praska a praska…

              0 0
          • Mamutt  

            Jinak na www.mtbr.com oba ty rámy 100% hodnocení, trek má více uživatelů (ale to je i tím, že se vyrábí déle).. Nevíš kde v Praze by ještě mohli mít MBA? Podle jejich stránek je tam srovnání Fury a Fuel? Fury je skoro stejný systém jako zen, jen vyšší zdvih..

            0 0
    • Meesha  

      Mam Fuela 90 mod.03 a sem spokojenej. Je to proste full, takze treba pri svihovejsi jizde na silnici se pohupujue, ale poznas to jenom kdyz se podivas na tlumic. Pocitove ne. Jak rikal Blue v porovnani s Cukrenkou je to pohodlnejsi, ale hodne zalezi na nastaveni. Oproti Jekkylu se mi zda daleko tuzsi.

      0 0
      • blue  

        jenommodbocka, v tom poslednim MBA Jekyll 600 naprosto projel srovnavaci test s GT i-drivem 1.0 :-)

        0 0
    • Pebe  

      Asi to sem nepatří, ale… http://www.jensonusa.com/…product.aspx?…

      0 0
      • Mamutt  

        KHS-kem jsem se také zabýval – dovozce je ID-sport, psal jsem jim, letos model XC904r za 34000 s tlumičem Fox AVA RL, což je dobrý, navíc to má HorstLink (poctivě koupený patent spešlu), velice připomíná Ellsworth Truth (podle MTBR je to taková levnější verze ;)). Modely 2005 budou prý cca v prosinci, a zlevněné!! S tlumičem RP3 AVA 27990,–

        Když ten ZEN je ale o tolik hezčí.. ;)

        0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.