• Bbrouk

    Máte prosím někdo zkušenost s hydraulickejma Véčkama? Jakej je v tom rozdíl oproti normálním brzdám/kotoučov­kám? Dik

    0 0
    • sharkcom  

      No jestli mysíš hydraulický ráfkovky tak nevím…

      0 0
    • rb  

      nechcu kecat,ale hydraulické véčka snad ani nesou.viděl sem hydr.rafkové Magury,ale o véčkach snad nemůže být řeč…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ale jsou. Vitej v bikove skolce :)

        0 0
        • lubos  

          No, abych rekl presne, jsou to rafkove brzdy. Vcka jsou taky rafkove, cantilever tez, ale tyhle tri nejsou Vcka.

          0 0
          • lubos  

            Tedy oprava, myslel jsem magury HS :). Magura dela i hydro Vcka ?

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Magura ne, proc magura? Rikal tu nekdo neco o magure? Tady se bavime o hydraulickych veckach! :)))

              0 0
      • kolouš  

        opravdu vítej ve školce – Wendler a Starbike

        0 0
    • hanz  

      ráfkový hydry magura se dost používaj na trial, ale myslím že dnes už jedině tam. hydraulický véčka „vendlery“(nevím jak se to píše) jsou docela na hov.no nemaj nic proč je koupit a navíc se asi už nevyráběj.

      Záleží na co chceš brzdu-řešení je pro každého.

      0 0
    • TinkTink  

      Jo…mame…mam jedno doma…

      Nema to nic spolecnyho s hydraulickyma rafkovyma magurama…ani ucinnost, ani nastavovani, ani nic takovyho…

      Hydraulicky rafkovy brzdy – driv Wendler MT 1.0 … pozdej Starbike…oboje se vytratilo ze sceny…kdo vi proc? :)

      1. blbe se nastavujou
      2. ucinnost neni vyssi
      3. jsou tezsi
      4. hnusna oranzova barva Wendlera a cervena Starbike
      5. prekonany design

      Jestli chces foto, neni problem…jedno doma mam…klidne ti ho prodam… :)

      0 0
    • Zdyn  

      No ja je mam na predku.(cerne MT2 tusim). Vzadu mam HS 33.Co se tyce nastavovani ,tak nemam problem (jen jsem do paky dal navic pruzinku).Design se mi libi.Ucinnnost nejni az tak spatna.HS 33 by byla lepsi,ale tohle taky nejni zly.Jezdim i trial a nejni problem. Kotoucovka by byla lepsi,ale zatim tohle staci. Koupil jsem ji mirne jetou asi za 1200,– a myslim,ze za ty prachy je to dobry.

      0 0
    • Air  

      a taky jste slyseli ze hydraulicky rafkovy magury obcas zmacknou rafek? i kdyz na mtbr.com jsem nic takoveho necetl a reference jsou pomerne jednoznacne kladne jaky mate na ne nazor?

      0 0
    • Air  

      Je to docela zajimavy, fakt dobry reference Url:http://www.mtbr.com/…_20509.shtml

      0 0
    • fousek  

      no s veckama zkusenst nemam, ale mam na kole magura HS-22 a abych pravdu rek tak me trochu zklamaly, protoze teoreticky by mely brzdit lip nez hydro kotouce (ten samej brzdnej ucinek na mnohem vetsim pruneru) akorat ze maj spaliky asi tak stejnej krok jako lankovy vecka, takze je tam podobnej brzdnej ucinek. Me to brzdi hur nez vecka LX (ze bych je spatne sesteloval?), ale zas se daj lip davkovat, taky ten brzdnej ucinek se muze zlepsit lepsima spalkama, ja ted mam ty nejlevnejsi co sem sehnal. Takze zaver pokud se sezenou lacino tak bych do nich sel

      0 0
      • Jogador  

        Dost lidí na tam lepí nějaký normální ale kvalitní, ale já je nemám, jen jsem o tom slyšel.

        0 0
        • JJ  

          Ja si na vyrobil bazmek z botek od magur a klasicky cartridge na vecka. Epoxidovy lepidlo + 2 sroubky. S 3 barevnyma barradine brzdi lip nez original i cerveny koolstopy.Mozna zkusim jeste zluty spalky od Monty

          0 0
    • Siddha  

      magury sou fajn, jednou sem na tom jel a dost byl prekvapenej vykonem a davkovatelnosti…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.