• slavekRM

    Ahoj, kámoš chce koupit nový rám RM cps6 a protože jezdím na rámu RM ptá se mě jakou velikost. Přiznám se, že dost dobře nevím co mu poradit. Při své výšce 176 jezdím RM 19"(2002), on má o centák míň, ale… Dnes se 19" už nedělá jen 18" a 19,5" a navíc se změnila geometrie. Takže majitelé kol RM a znalci co by jste poradili???

    0 0
    • Andrew  

      Mám 175 cm a jezdím 19" ročník 2003. Netuším jestli mám už změněnou geometrii. Rám je kratší, při ostrých výjezdech mám problém udržet přední kolo na zemi, ale jinak mi vyhovuje

      0 0
    • figur  

      Měřím 182cm a jezdím RM 03 19" a je to akorát.Někdo říká,že ty RM mají krátký rámy.Když jsem kontroloval vzdálenost sedla a řidítek (představec 105mm),zjistil jsem,že je to dlouhý dost.Na 175cm byl volil asi tu 18".

      0 0
      • Lister  

        No s tou 18 nevím. Přítelkyně má 18 a já když si na to sednu(176cm) tak si připádám jak kdybych řídil malucha.

        0 0
        • elfugno  

          Mám rám RM Blizzard 01 (EASTON), měřím 181 cm a používám 20".Před koupí jsem si ho zkoušel u kamaráda a tahle velikost mi sedí.Myslím, že RM opravdu dělá trochu kratší rámy.

          0 0
    • ota  

      mám RM 03 18",179 CM a jsem spokojený.

      0 0
    • speedy gonzales  

      cps 4.0 2002 velikost ramu 21, velikost me 185 jsem spokojeny,vsechno mam tak akorat na dosah,jen uz je to tak trosku autobus.lepsi bych se ted asi citil na 20, ktera by se na sigltrailech plynule transformovala na 18ku

      0 0
      • Maike_1  

        já mneřím 167 a mám 15´´rám mužu doporučit dobře se na tom jezdí

        0 0
        • Tomus  

          Ja mam ram RM 04' velikost 16" a prime vysce 165 cm se me zda i tak celkem dlouhej.

          0 0
          • speedy gonzales  

            to maike, tomus: to me docela zajima.zrovna neco podobneho resime s prielkyni.co mate za kola a co jezdite??

            0 0
            • Tomus  

              Ja mam RM Tsunami, rocnik '03 ale s ramem '04, jezdim XC les-silnice pulnapul, a celkem spokojenost, uvazuju za vymenim predstavec za kratsi, protoze jsu na tom trochu vic natazenej, ale mozna je to na zvyku, protoze predtim jsem jezdil kratsi ram. Zalezi taky na postave, ja mam asi trosku kratsi ruce.

              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce