• Máca

    Zdar, měl bych dotaz půjdou do M – Z5 01 dát futra atd. z něčeho novějšího např z MX nebo tak? Nebo to vevnitř vypadá nějak zásadně jinak a mám tímpádem smůlu. Nevím jestli na tu moji Z5-ku ještě něco seženu. Nerad bych toho mýho Bombříka dával pryč jen kvůli tomu, že už nejsou náhr. díly. Psal jsem Bartoníčkovi, zatím žádná odpověď. Neřešil někdo podobnou situaci? Dík za odpovědi. M

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Jestli je v dobrym stavu a chtel by ses ji zbavit rekneme do 3000, tak bych ji bral.

      Jinak ma asi futra jeste v kuse, tzn. z novych tam nepujdou. Tesneni by mohlo byt stejny.

      0 0
      • Máca  

        Za 3 litry bych ji nedal ani omylem, je funkčně naprosto bezvadná a opečovaná jak málo co – shaním futra zatím do foroty, abych si ji mohl tak po příští sezóně zgenerálkovat a nemusel měnit za jinou, když jsem s ní maximálně spokojen. Když neseženu, tak ji dojezdím a pak se slzou v oku budu shánět něco novýho (na Marathon Sl asi do té doby nenašetřím tak jako tak, takže mě čeká nějakej kompromis).

        0 0
        • TinkTink  

          Ja bych za tudle vidlici nedal vic nez 2500,–…at je v jakym stavu chce vyjma toho, kdyz je nova…to bych dal i 3000,–…vic neni vzhledem na stari a technologii lepenych nohou vhodne…

          Jinak – futra ma standartni stary – 100mm dlouhy…zavolej do Razza…je to standartni a myslim ze to budou mit jeste skladem…snad…

          0 0
          • Cryzyy  

            tak od Tebe bych teda chtel nakupovat, jakou jinou stejne funkcni vidli sezenes za 3k ?

            0 0
            • TinkTink  

              Psylo…Judyny…Pi­loty…Naky Marzosky…treba MXC 2002…a takovy…

              Proste nechapu, proc mam dat JA ze SVE kapsy nekomu vic nez 50% bezne MOC minus urcity koeficient, ktery se od toho jeste odecte podle vyzaze a funkce…

              Preplacet je blbost.

              0 0
              • RomanH  

                No za ojetou bych vice dat taky nechtel, ale kdybych nune potreboval vidlici a naskytla se nova Z3 2001 nebo Z2 Atom okolo 7-mi tisic, bral bych ji. I kdyz to ma lepene nohy, prijdou mi jako jedny z nej vidlic od Marzocchi. Nikdy me netekly, pruziny v obou nohach, sametovej krok, vyborny tlumeni, pouzdra v jednom kuse… Nemuzu si pomoci, ale dalsi modely me nijak nenadchly.

                0 0
                • TinkTink  

                  Z3 – ty ma naky Bartonicek jeste skladem za nehorazny prachy…tfuj…ze se nestydi..takhle si drzet sklad…ale to je vec kazdeho z nas…akorat je fakt, ze Marzocchi se prodavaj samy a on nemusi delat nic podstatneho…ach jo…

                  0 0
                  • RomanH  

                    No mne zatim ta moje porad fuguje OK, tesneni si koupim bez problemu v prodejnach s tesnenim, takze pokud nebude nejaka destrukce, tak to bude dobry. Bartonicek je kapitola sama pro sebe. Asi pred pul rokem jsem si dopisoval primo s Italama, Ti me pak zacali odkazovat na nej, tak jsem jim vylicil, jak je to u nas s Bartonickem a ze to kazdej kupuje jinde za hranicema nebo pres e-shopy a informace shani u Razza nebo na netu. U Italu mne zacina vadit ten pristup – drive vse volne dostupne, ted jsou technicke manualy za 30 USD na CD (ostatni vyrobci FOX, ROND to maji zdarma na netu), zacinaji vnitrky moc komplikovat a strkat tam plasty, kombinovat pruzici media… Nevim, zatim jsem maximalne s M spokojenej, ale az mi stara(e) vidle doslouzi, budu hodne zvazovat, zda jeste Marzocchi, nebo radeji Vanillu ci Vidar.

                    0 0
            • TinkTink  

              Jo…a jeste tu je naka Manitou Minute…ale ta je asi 3,5× drazsi…

              0 0
            • Pá-dlista1  

              3000 bych dal ciste ze sentimentality, protoze jsem ji kdysi vozil. Kdyby byla v opravdu perfektnim stavu, tak aspon Z4 za ty prachy.

              0 0
    • Cryzyy  

      zkus Razzo – vloni na podzim jsem tam kupoval pouzdra a tesneni na Z3 rocnik 2000. Na mail odpovidaji relativne rychle info@razzo.cz

      0 0
      • Máca  

        Dík, zkusím to.

        0 0
      • Máca  

        Mají je, teď mi psali. Cena by pravda mohla být trošku nižší, ale bu?me rádi, že je mají. Nemusím v nejbližší době řešit finančně podstatně drmatičtější záležitost – novou vidlu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.