• petik

    na www.koloshop.cz je docela zajímavá sleva na vidli rock shox pilot xc(4290kc)máte s ní někdo zkušenosti?je to dobrý kšeft?

    0 0
    • enjoy  

      za ty penize asi nic jinyho lepsiho neexistuje ne? ale to neznamena ze je to dobry:-)

      0 0
    • petik  

      poradte jakou,mam tak 80kg a 525 kotouče.tak do 7000.

      0 0
      • Lister  

        Co jezdíš, jakým stylem, jseš sportovec nebo chceš žehličku.

        0 0
        • Lister  

          Rock Shox Duke XC U-turn. Koloshop 6950

          0 0
          • pitelboy  

            NEZ SI JI U TOHO KOLOSHOPU objednas TAK JIM ZAVOLEJ JESLI JIMAJ NA SKLADE !!!!!! Jasi objednal BLACKA a napsali mi ze za 3 dny ho poslou. Uz cekam 14 dnu. Nakonec sem zjistil ze ho ani nemaj na sklade a vubec se neobtezovali mi to rict. Kdybych se nepidil proc nejezdim, tak bych to stale nevedel. Sem moc zvedavej kdy uz ***** budu jezdit na svim kole !!!

            0 0
        • petik  

          sportovec nejsem jezdím většinou Beskydy žádný HC terén,ale kdyz to na mě přijde tak lítají třísky.chtěl bych něco co vydrží,nějaký ten gramík taky ještě uvezu,hlavně at mě to nezrujnuje.na rám merida HFS Matts.

          0 0
    • Pitrz  

      Už zdrahla, stačil jsem ji koupit za 4290,. teď stojí nějakých 5800,– a jestli je nějaká santurka lepší něž tahle vidle za tak nízkou cenu…:-)

      0 0
      • TinkTink  

        By me zajimalo, jaky budou ty novy santurky 2005, co sem prave dosly… :)…minimalne ale muzu rict jednu vec – budou urcite tuzsi nez Pilot :))

        0 0
        • Pitrz  

          sem se díval, že už je máš v šopu?? už si je zkoušel??

          0 0
          • TinkTink  

            Jo…jedna ze tri byla lehce pretlumena…jedna se da regulovat…takze pohoda…mam dojem, ze ta jedna je nove provedeni modelu 2002 XC-PRO-E…coz byla, jak Pekacek potvrdi, dobra vidle :)

            Prave jedu do skladu si to zkusit znova :))…ale design maj super :)

            0 0
            • Pitrz  

              Vypadaj pěkně. S čepama na v-brzdy už nepočítají :-)

              0 0
            • McBlacky  

              no konečně se vrátili k osvědčené jednoduchosti, akorát by mohla ještě dostat dietu, ta 2002 váží 2,1kg, ale je to držák, ikdyž uvidíme kolik schodů ještě přežije :-)

              0 0
    • Pitrz  

      Si děláš kozy :-)

      0 0
    • Pitrz  

      Chyba, Xc má nohy 28,6. Teď mi řekni jaký vliv má průměr noh na pružení?? :-))

      0 0
      • enjoy  

        a tusis vubec jak spolu souvisi pruzeni a tuhost vidlice?? ale nekteri lide si opravdu predstavuji XC jako jizdu po lesni ceste,kde jim staci tech 28mm.

        0 0
      • pitelboy  

        na pruzeni to vliv nema zadnej. ale je to tusi "!!!

        0 0
    • timi  

      Mam tuto vidlici z r. 2003. Prijde mi, ze nema skoro zadny „vakl“, ale servis urcite potrebuje.

      Pritelkyne ma na kole SUNTOUR XCR LO z r. 2007. Ona vazi 55kg.

      Polepsila by si, kdybych ji dal tu svoji?

      0 0
      • Mamut  

        Presiel mi pod rukami iba jeden Pilot (tusim C), pruzinovy. Mal strasne tesne puzdra, takze pod priatelkou vobec nechodil. Sice nemal vakel (a asi ani dodnes nema, neviem, predal som), ale chod bol strasny. Proste necitliva mrcha a to priatelka ma viac ako 55kg.

        Takze pozri hladkost chodu a ak je ok, tak moze byt.

        0 0
        • timi  

          Nedavno jsem se projel na kole s jinou (lepsi) vidlici a zjistil, ze pozitek z pruzeni muze byt i jiny nez ze se to obcas zhoupne.

          Tato ma v jedne noze pruzinu a ve druhe vzduchovou patronu. Pruzina uz bude unavena. Kdyz se to totiz trochu nafoukne zustane asi kratka a ve vidlici chrasti. Tak radeji nenafukuji.

          Take pokud se poradne nepropruzi narazi po par cm na neco natvrdo (hladina oleje?)

          Takove chovani jsem povazoval kvuli zanedbane udrzbe. Je na kole ktere melo od zacatku nevyreklamovatelnou vadu a nikdy jsem z nej nemel moc velkou radost a ani to moc neresil.

          Vidle prielkyne ma oproti uplne jiny chod. Zkousel jsem par veci z navodu na tuning-testu a prijde mi v porovnani s RS lepsi (na mou vahu 70kg). Co mi na te Suntour vadi je, ze jsem pri serizovani V brzd zjistil, ze kolo v ni jakoby nesedi uprostred.

          Proto me napadlo, jestli by ta ma nestala za to vycistit a zkusit do ni nechat dat mekci pruzinu.

          0 0
          • Mamut  

            Za novu pruzinu (ak vobec zozenies) vysolis aspon 1000Kc, a to fakt neviem ci sa do takej sunky oplati. Ak ten Suntrou chodi slusne, tak sa venuj jemu. Skus otocit predne koleso, ci bude stale rovnako krivo alebo sa to zmeni. Ak sa to zmeni, tak je chyba v kolese a nie vo vidlici. Ak je chyba vo vidlici, tak by som zlahka zapilnikoval do patky, aby si sadlo symetricky.

            0 0
            • timi  

              Zajimavy napad, vyzkousim jak rikas. Nedokazu si tedy predstavit, ze by se po otoceni zmenilo sklon kola. Kolo nijak nesmajda.

              Diky za tip.

              0 0
              • Lišák  

                Nemusí šmajdat. Může být zapletené rovně, ovšem ne v ose, ale k jedné straně.

                0 0
    • petrbw  

      tuhle vidlici jsem měl na kole,najel jsem na ní sezonu a půl a rozhodně za ty prachy nestojí.Raději kup lehce jetou vidli z vyšší řady a nebo třeba epicona.Já mám teď TORU solo air, koupil jsem ji skoro novou na inzerát za dva litry.A ta šlape oproti pilotu o 100% líp.Navíc je robusnější a nekroutí se mi ve sjezdu na kotoučích jako ten pilot.Toť můj názor.

      0 0
      • Wojtek  

        tak mám jednoho pilota doma, ježděný řadu let let závodně, a ten chod sem mi moc nelíbí, nevím jestli je to stářím, ale byla každý rok servisovaná,, zhruba v 1/3 zdvihu je jakokdyby o něco přibrzdí(„narazí“) a pak pokračuje dál dojde tak na 80mm ze 100

        a nepochpil sem ty ventilky na korunce, proč je na každé straně jeden?

        0 0
        • petrbw  

          tak já jsem měl na levé korunce ventilek a na pravé lock out z řidítek.

          0 0
          • Wojtek  

            aha, zapoměl sem říct že se mám(né já) pilot race, a pořád nevím k čemu je ten druhý ventil :-)

            0 0
    • metr-x  

      mám z tohohle roku Psylo SL.Mám pocit,že průměr nohou je stejný.Pod kotoučema se nekroutí,vakl nemá a chodí hodně dobře.Pilota jsem taky jezdil a nepřišel mi úplně špatný.

      0 0
      • beavis  

        Jezdim 4tym rokem Rock Shox Pilot SL a nemuzu si na nej stezovat. Jezdim jen XC, uphill, downhill a obcas slusnej motocross a ac sem na ni prase a na prvni servis se ji chystam dat az letos, tak sem s ni max. spokojenej. Sice se mi zda ze se pri sjezdu trosku krouti ale na to uz sem si zvykl. Doufam ze mi ji na servisu daj do kupy a bude mi jeste nejakej ten patek slouzit:-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.