• moody

    Ahoj lidi, zajímal by mně váš názor : nějak už se mi nechce trávit na maratonech sobotní večery, poslední rok se prostě po dojezdu umyju a jedu domů(na bednu nemá cenu čekat :-)). Nějak mně to už nebaví, navíc program je tak nějak všude stejnej. Jak to vidí ostatní ???

    0 0
    • Matts.  

      Máš pravdu, po dojazde je to o ničom. Lepšie je ís? na pivo.

      0 0
    • blue  

      nechapu, k cemu potrebujes znat nazor ostatnich, co resis… kdyz te to nebavi a nechce se ti travit sobotni vecery na maratonech, tak tam nejezdi…

      0 0
      • moody  

        Když nechceš pokecat, tak mlč.

        0 0
      • pavitas  

        strucna, jasna odpoved, ale forma je trochu drsna ;) chapes, je to jeho dojem, o ktery se s nekym chce podelit, zjistit jestli to stejne vnima i nekdo jiny, porovnat to… a mozna nema (z ruznych duvodu) moznost jinde, nez zde ve foru…

        0 0
        • blue  

          hmmm… ja klidne rad pokecam, ale prijde mi fakt divny ptat se ostanich na nazor na to, ze delam neco, co me nebavi…

          mozna kdyby uvodni prispevek byl formulovanej trochu jinak, lip…

          0 0
          • moody  

            Sorry Blue, asi jsem trochu mimo, ale jenom jsem chtěl zjistit, jestli to někdo vidí podobně. Bejvalo to bezvadný, vždycky se sedělo dlouho do noci a fajnově zapařilo, ale teď sleduju, že už pomalu není kdy a s kým, je to všechno nějaký uspěchaný. Párkrát se mi stalo, že než jsem se rozkoukal, byla většina lidí pryč. Taky přemejšlim, jakej prgram by měli pořadatelé připravit, aby nebyl důvod odjíždět, fakt mně to vůbec netěší.

            0 0
            • MartinXC  

              Joj, to už ale posouváš maraton do jiné společenské kategorie…

              0 0
    • Daf  

      Pokus je psi pocasi tak balim hned. Jinak je to idealni na pokec s kamarady, ktere potkavam jen parkrat za rok prave na zavodech. Normalne to ale zabalim po tombole :)

      0 0
      • biker007  

        jedete s brachou Sudety? ja uz se tesim.. boze, to budu zase trpet:))

        0 0
        • Daf  

          Jedeme snad se zas potkame. Trpet budeme, ale trenujeme tak doufam ze to bude lepsi nez loni :)

          0 0
    • Meesha  

      Me to bavilo treba na Krali. To sem tam byl od patku odpoledne do nedele dopoledne. Fajn program, dost lidi a takova supr atmosfera. Jinak po zavode vetsinou hodku posedim a na bednu nebo tombolu necekam a frcim domu…

      0 0
    • teebee  

      Já trávím na maratonu (pokud není u mě doma nebo někde v dosahu) vždy celý víkend.V pátek jezdím proto, že mám rád ranní klid na přípravu a po závodě většinou zbytek víkendu využiju k poznání okolí. Když už někam jedu, tak chci něco vidět a při závodu mám co dělat sám se sebou :-)! Jinak je pravda, že kulturní programy by potřebovaly oživit.Letos to bylo třeba super na Trans Brdy, ale zase ch..lo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.