• jack

    jaký jsopu podle vás nejlepší pedály do týhle částky.

    0 0
    • biker007  

      Shimana 540. daj se sehnat na netu za 1500–1600kc.

      0 0
    • myc  

      cim se lisi 520 a 540 krome ceny?

      0 0
      • biker007  

        vahou(30–40g), 540-ky maji prej lepsi osu a na jejich rozebrani nepotrebujes spesl klic.

        0 0
      • Daf  

        Zadnej zasadni rozdil v nich neni. Vnitrek maji stejnej. Takze pokud nechces usetrit par gramu 520 jsou dobre a vydrzi stejne jako 540 ty jsou hlavne hezci :)

        0 0
    • Pekáček  

      Nejlepší asi Shimana 520, nejhorší Ritchey Comp V3. Jak zjiš?uju, neznám majitele co by se nepotýkal s vůlí v kónusech co se opakovaně vrací a taky už nejsem sám s prasklou osou. Aby toho nebylo málo, po roce ze dvou kusů (mám dva páry) vytáhnu zacvaklou tretru směrem dozadu jak kecku z klipsny (i s novejma kuframa). Koupil jsem PD-M520 a jsem spokojenej.

      0 0
      • Marek  

        Ja si zase na Ritchey Comp V3 nemuzu stezovat. Ale je pravda, ze maji najeto jenom 1500km.

        0 0
      • Wiktor  

        Souhlas… Taky uz mam sh 520… Predtim 2× ty ritchey, clovek je proste nepoucitelnej… :-( U prvniho paru problemy s vuli, neseriditelny. U toho druhyho paru prasklo pro jistotu cely telo. A pri slapani strasny cvakani. Kdysi davno moje prvni spd byly sh 535 (nebo jak se to jmenovalo…), doted se toci jako novy, ma je na kole mlada a jeste dlouho je mit bude.

        0 0
        • mastihuba  

          dybych já vůl pravý neohnul o šutr měl bych je taky. teď mám 520 a zatim po cca 2000km v pohodě.

          0 0
        • davevi  

          vozim starsi model Ritchey taky v teto cenove relaci a od zacatku a behem zadny problem. Jen ted co uz maj za sebou 10 – 11 tisic km v jedne desne lupe a kouse se tak ze je to citit i pri slapani. Holt asi uz maj svoje za sebou :-(

          0 0
    • Doktor  

      Ty 520 jsou skvělý,540 mají navíc vse z duralu,žádný plast,ale jsou nepřiměřeně 2krat drazsi.

      0 0
    • Ondrej  

      jezdim Shimano 515 (nebo505, ted nevim) a nato ze se pomalu rozdavaj zadarmo vydrzej sakra dost, protoze je nemuzu zaboha dodelat, abych si koupil novy zajimalo by me, jak resite technicky pasaze na pokraji padu? pouzivate nekdo jednostrany spd s poradnym pedalem z druhy strany? -co sem videl, tak to sou spis takovy turisticky modely ja bud prehazuju pedaly, jenze to pak neni na zadnou delsi vyjizdku anebo sem zkousel ty bazmeky na zacvaknuti do spd, ale to je k nicemu

      0 0
      • femal  

        jo. pouzivam presne ty jednostranny SPD a na druhy strane klasika. Je to od Shimana, cislo nevim, myslim, ze neco jako 323… Spokojenost naprosta. Hlavne kdyz jedu do hospody (a hlavne z …).

        0 0
    • Radouch  

      Mám 520 a spokojenost. Na www.bikestore.cz jsou teď v akci za super cenu 900 Kč. Neváhal bych.

      0 0
      • Cyclonet  

        Nebo PD-M520 na www.cyclonet.cz. Váhově i konstrukčně jsou dobré, hlavně kvůli tomu, že se v nich nedrží tolik nečistot (bláto, sníh atd.). Myslím že jsou i dost pevné, minimálně jako ty staré 515, které jezdím (i přes jejich hmotnost) 5 let.

        0 0
      • Vision  

        ja bych bral spíš 540 za 1550 (http://www.kupkolo.cz) vypadají podstatně líp

        0 0
    • Tommy  

      Mám Wellgo 929 a taky spokojenost. Cena asi 1000.-1100,–

      0 0
      • jack  

        máte někdo pedály point.nevím přesně název,ale mněli by stát kolem 1500kč a vypadaj super.

        0 0
      • gargamel  

        Já mám Wellgo 919 a už maj vakl, asi po 3000 km.

        0 0
    • Air  

      jen dotaz… nemate tu nekdo problem s tesnenim u tech vychvalovanych SPD M520?

      0 0
      • mastihuba  

        ja je mam od konce května, až začnou jevit známky nefunkčnosti tak se ozvu, pokud ale budou aspoň jako 535 tak si troufnu tvrdit že to bude pár let.

        0 0
    • myc  

      trochu mimo, ale kdyz si chci poridit spd, co musim vsechno pocitat? pedaly+boty+kufry? nebo jsou kufry v cene pedalu?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.