• hansokumake

    Jaká je nejlepší kotoučovka do 2500 Kč?

    0 0
    • Venda  

      Shimano deore hydraulic, jiný za tuhle cenu stejně moc neseženeš. Aspoň nový ne.

      0 0
    • pos3k  

      shimano lx 585

      Cena za komplet (třmen, hadička, páka, adaptér) přední – 2090 Kč Cena za komplet (třmen, hadička, páka, adaptér) zadní – 2170 Kč

      0 0
      • Venda  

        Plus kotouč. Aby brzdil cca 700 Kč. Ale daj se sehnat i levnější.

        0 0
      • gobike  

        Prozradis nam kde?

        0 0
        • miki  

          ebay

          0 0
        • kafac  

          Alligator kotouc za 365,–Kc: www.cykloprofi.cz/katalog.php?… Sady kotouce Hydro LX 585 za 2199,– (naplneno, odvzdusneno) www.bike-eshop.cz/…-lx-br-m585/?…

          0 0
          • gobike  

            No ale vono to prave naplne neni… Cituji.. 08.06.2005 Václav Bouška(odpověď): Dobrý den, je u toho LX brzdová páka, ne dual control, tzn. bez řazení. Brzda není seřízená ani smontovaná, všechny součásti je potřeba smontovat dohromady, hadičku(1700mm) upravit na správnou délku, doplnit minerální olej a seřídit.

            0 0
            • mikin  

              Nevim kde, ale ja jsem koupli LX napnenou

              0 0
            • kafac  

              Napřed je prodávali zvlášť, pak už jako skompletovanou sadu. Jsem je tam kupoval tak vím ne ? :-)

              0 0
            • dieegoo  

              Me taky prisla smontovana a naplnena.

              0 0
        • pos3k  

          eh sorry vypadlo: akce bikelive

          0 0
          • Lister  

            tak komplet přední + zadní za 4tis, to je teda peklo :o)))))))

            0 0
            • pos3k  

              pocet a platnost akce nevim nutno pocitat s kotoucema navic, kdybych vedel ze koleno bude v pradku tak investuju, bohuzel koleno si del aco chce a kolo je po dekou

              0 0
              • Lister  

                aha tam nejsou kotouče, tak to už zase taková super cena není, ale furt to vyjde dobře :o)

                0 0
                • grizzlik  

                  po precteni hafo prispevku sem dospel k zaveru ze do 5.5k za obe brzdy sou asi tak dva kandidati : M525 a LX 585

                  na zahranicnich forech sem se docet ze 525ky se ale dost prehrivaj takze to snizuje jejich ucinnost. Na druhou stranu je tam rozdil asi 1300 oproti 585. co byste brali vy ? Byla by to moje prvni hydra

                  0 0
    • architekt  

      pokud mechaniky, tak Avid BB7… na koloshopu za 2 548Kc

      0 0
    • dieegoo  

      A nebo LX 585 s dualama.. jeden kus za 2490,–

      0 0
      • Lister  

        jak seš spokojenej s dualama, pořád se kotoučovkám bráním, protože by to pro mě znamenalo ještě nákup řazení, ale tohla by to mohlo vyřešit :o)

        0 0
        • Lister  

          …teď jsem si uvědomil, že je tam centerlock kotouč, tak to zase nic neřeší, protože bych musel koupit kotouč na šrouby nebo minimálně redukci pokud existuje… :o(

          0 0
          • dieegoo  

            Z Dualu sem popravde nadseny, do ted sem mel gripshift a tohle mi prijde jako vazne fajnova vecicka… Kupoval sem na bagbike a pan Pytel je ochotnej i vymenit kotouce s centrlockem na nejake klasicke na sestisroub… treba ti to pomuze

            0 0
            • Pavlos  

              z dualu si nadseny proto ze jsi nezkusil normalni packy:)

              0 0
              • dieegoo  

                zkusil ;)

                0 0
                • enjoy  

                  a tobe jako bobre sednou ty titerny brzdovy packy? jinak teda zrovna moc proti dualum rict nemuzu(ty XTRka co jsem chvili zkousel asi musej fungovat dobre).

                  0 0
                  • dieegoo  

                    No pravda ze jsou trochu kratsi nez co sem mel do ted, ale zas delsi nejsou potreba… zastavis jednim, maximalne dvema prsty a na prerazeni tech prstu taky vic nepotrebujes

                    0 0
                    • Komi  

                      jj to je pravda .. na dualech nemám naježděno ještě ani 150km, ale už jsem si zvykl ;-) … nadruhou stranu až terén ukáže :-)

                      0 0
              • Radek Broz  

                Presne to me taky napadlo, kdyz jsem cetl, ze pred nima mel Gripshit:o)

                0 0
    • Twister  

      BB7

      0 0
    • grizzlik  

      jak moc velkej je rozdil mezi hydraulickou a mechanickou ? mam dosti shitovy mechanicky tektry a poohlizim se po necem jinym..

      0 0
      • tomek  

        raději pořádné mechaniky (AVID) než levné hydry!!!

        0 0
        • grizzlik  

          no napadlo me dat si dozadu Deore M535 a vepredu nechat nechat tu tektru protoze vepredu stejne nepotrebuju neco brutalniho :) nebo se mylim..

          0 0
          • tomek  

            dej si obě stejné! Vepředu stejně brzdíš víc!! Já bych dal Avida..

            0 0
            • Twister  

              Já mám teďka kvůli vidli kotouč jenom v zadu a přijde mi to dost dobrý. Na sněhu a podobnym sajrajtu mi neujede přední kolo a konečně to v zadu trochu brzdí. Já myslim že předek shit disk a v zadu dobrej disk je dobrá kombinace.

              0 0
              • dieegoo  

                No nevim, ale spis brzdis predni brzdou ne?

                0 0
                • Twister  

                  Teďka je to tak nastejno. Když jsou v předu i v zadu stejný brzdy tak jasně že přední, ale teďka jsem si na to během chvíle zvyk a jelikoš to ani vidle nedovolí, tak tam ten přední kotouč dávat nebudu. A myslim, že při sjezdu na kluzkym sněhu je to dokonalý. Však to tak měl i ten náš co měl jet na Iditabike.

                  0 0
                  • pepek  

                    Právě na tom kluzkým to dokonalý vůbec není, hlavní výhoda hydr. kotoučovek není totiž jen vetší výkon, ale hlavně dávkovatelnost a citlivost = nemá sklon se samovolně bloknout při malé rychlosti, a to se vyplatí (na ledo-sněhu).

                    0 0
        • McBlacky  

          ha ha pán je koukám znalec :)

          0 0
        • goofy  

          Pan se rozhodl zase bavit… Nejaky duvod tohoto tvrzeni?

          0 0
          • ota  

            ano.umístit odkaz na shop(vždy dává ten samý)

            0 0
        • enjoy  

          jo tak to byses dostal od vecek fakt hodne daleko:-)

          0 0
    • zirecek  

      Včko XTR, velikost 26palečků.

      0 0
    • kafac  

      Mechaniky nebrzdi zdaleka tak dobre jak hydry, – ted jsem zkousel kolo s Avidama FR5 a spalkama BBB a proti kotocum LX 2005 – je to nekde uplne jinde......

      0 0
    • hansokumake  

      Nevíte kde koupit nejlevněji kotoučovou brzdu Avid BB-7?

      0 0
    • gobike  

      Kup bb5 a 180mm kotouc Alligator, kamos to ma a brzdi to paradne…

      0 0
    • borda  

      avid bb7

      0 0
    • Toams  

      Ked kotucovky, tak dalsia otazka … Aku mate vzdialenost medzi kotucom a dostickami? Ja som si konecne zohnal sekacove Hayesy Mag (prasacko este G1, ilustracne foto:-) a sa mi zda, ze tam nie je ani pol milimetra. Dosky mozem zatlacit spat a ked „napumpujem“ brzdu, tak je to zase na tej pidi-vzdialenosti. Ako sa to da upravit? … ale nechat servisu, aby mali z coho zit? No experience s kotucmi. D.

      0 0
      • Gatier  

        malo by to byt dane od vyrobcu. to iste je aj vtedy, ked je prava a lava rozdielne vzdialena (predna a zadna)

        0 0
        • Toams  

          Tak sa idem modlit k ciernemu Manituovi, aby to stacilo:-)

          0 0
      • Pi†el  

        vsak pokud chodi kotouc rovne a v ose, tak staci minimalni mezirka..

        0 0
        • Pá-dlista1  

          a tos mozna jeste trochu prehnal ;)

          0 0
          • Jenda  

            takhle na brzdeni je to nejlepsi bez ty mezirky ale treba na jizdu se tam ta mezirka preci jenom hodi:-)

            0 0
      • Vilém  

        Toho 0,5mm je az az

        0 0
      • tomek  

        Stačí minimální mezera, pokud ji nejde docílit, tak rozeber prasátko a koukni na pístky. Na nich je taková hranatá těsnicí gumička a tu je třeba tak jednou za 2 roky promazat a sešroubovat zpátky. Pak to bude O.K. Už jsem to několikrát dělal. Dej si pozor na správné vložení těch těs.gumiček..

        0 0
    • Toams  

      Tak aj ja mam este dotaz … nema niekto (z Prahy) doma plniacu sadu na Hayes MAGy? Servisy maju nejak plno a ja by som sa chcel (za malu uplatu) konecne tesit z novej kotucovky;-) Dik za ohlasy (kludne na mail alebo ICQ)

      0 0
      • Meesha  

        zavolej do smichoffbiku – tam me jediny minulej tejden nevyhodili a udelali mi to do druhyho dne. www.smichoffbike.cz

        0 0
        • Toams  

          jj, bol som tam vcera a Honza bol moc ochotny … takze brzda je plna … vcul zhanam jeden blby adapter alebo musim vrtat:-(

          0 0
      • goofy  

        Nepotrebujes plnici sadu… Staci strikacka, hadicka z akvarka a neco na odsati z vrchu (druha strikacka nebo hadicka).

        0 0
    • lidumil  

      A co tohle – www.tandem-bike.cz/…robnosti.php?… ??

      0 0
    • Gatier  

      preco sa prehrievaju deore? nie je to len koli kotucom?

      0 0
      • Venda  

        Je! Brzda je naprosto suprová, ale kotouče za nic nestojej. Když tam dáš jiný jentak je nepřehřeješ. Jo a mně se to nepovedlo ani s deore kotoučema. Asi moc nebrzdím…

        0 0
    • borda  

      avid BB7

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.