• Děcko

    Zdar děcka, nechci tady šířit nějaký nepodložený informace, ale vypadá to, že po olympiádě by měl Lance přijet na silniční kritérium (českých žiletkářů), který se pojede v Práglu. Snad to nebude jenom nějaká reklama na Treky. Až budu vědět víc, tak vám dám vědět, zatim zdar, Dítě.

    0 0
    • enjoy  

      a to ti rekli ve skolce?

      0 0
      • Děcko  

        Ne, to mi bohužel ve školce neřekli :-(. Ale řekl mi to jeden chlápek, kterej má na starost marketing u silničních závodů, třeba jako je Závod míru. No ale vnucovat vám to nebudu, já jenom aby ste se potom nedivili, ale to stejně se budete divit, jenomže já už ne :-)

        0 0
        • enjoy  

          hele,ale to je normalni ze se detem vypravej pohadky:-)

          0 0
          • Děcko  

            No jasně, že se jim musej vyprávět pohádky, aby nezlobily. Ale pak sou tady takový, který zloběj furt… Vy si prostě nedáte říct :-) Dneska mu zavolám, jestli si ze mě nědělal „srandu“ a večer (doufám), to sem hnedka hodim. Potom se všechno rozřeší. A nestyďte se pořád :-)

            0 0
            • enjoy  

              se nediv.tvuj nick a podpis zrovna duveru nebudi:-)

              0 0
              • Děcko  

                Aspoň je to originální, ale je fakt, že kdybych to tady dneska četl, tak si řeknu, že to je nějakej ****** co chce bejt zajímavej. No ale jasně že sem věděl, že se přesně takhle zachováte, ale protože já prostě některym lidem (takový lidi, který prodávaj televizní práva na etapový závody) věřim, tak není důvod to sem nenapsat.

                0 0
    • ravo  

      Ehmmm, to je stejná pohádka, jako že JÁ letos pojedu DTF:-)))

      0 0
      • ravo  

        Hergot, co je to DTF? Tam opravdu nepojedu, takže TDF:-)

        0 0
      • enjoy  

        ne,ta tvoje je lepsi:-)

        0 0
        • ravo  

          A to jsem ještě hooodně skromnej, protože jsem napsal pojedu. Nechtěl jsem provokovat tím, že napíšu VYHRAJU:-)))

          0 0
          • enjoy  

            tos mel,treba by to Lance vyprovokovalo a fakt by prijel:-))

            0 0
            • Gatier  

              Mozno to bude len nejaky menovec. V kazdom pripade sa tesime. Na tu DTF (TdF) by som sa prisiel pozriet. Kolko dni po poslednom ta treba ocakavat? Popripade potlacim dolu kopcom :-)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.