• redhotrock

    Ahoj lidičky,četl jsem výzvu na jizdu v prokopaku,ale to nestíhám,bo se učim na přijímačky. Určitě ale dneska buka protahnu po nějákých cestičkách. Kdyby měl někdo zájem o společnou jízdu,tak sem z Prahy8 a vyzaím mezi 18h a 19h. Pohodovým i ostrým tempem. At žije Troja a sever. Zatim zdar. HONZA

    0 0
    • lempl  

      hoj ted cas nemam ale urcite pristi tyden bude:-) pac ted mam skolu:/ hele si v nejakym tymu? jinak ja sem z p7:-)

      0 0
      • lempl  

        troju mam co by manualem dojel:-) hele tak dame nejakou spolecnou vyjizdku treba ece s meeshou:-) nebo se muzem dohodnout treba s blackym, fousacem, enjoyem:-) jen jde o to ze dohodnout:-)

        0 0
        • redhotrock  

          Fajn,ja se sice na bika dostanu asi az v nedeli,tak mi piste na mejl jestli pojedeme.Rad se pripojim ke skupince ci jednotlivcum.V zad­nem tymu nejsem,mam radeji volnost jizdy.Zatim zdar and bike. HONZA

          0 0
    • jecnak  

      Zitra vyrazime prave do techto koncin: http://bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      0 0
      • blue  

        nevim, kde udelali soudruzi z NDR chybu, ale tvuj link vyhazuje z BF… radsi jeste pripis nazev threadu

        0 0
        • jecnak  

          Otvira se to v _blank okne, ale otevre se spravny thread, tak nevim, kde soudruzi udelali chybu, mozna pouzivaji IE od M$, tim to asi bude :-)

          Pro poradek tedy nazev threadu: Prazsky city error IV

          0 0
          • blue  

            pouzivam mozillu, to jen pro tvoji informaci, aby sis nemyslel, ze vis vsechno nejlip :-)))

            sice se to otevre a mozna i na spravnym threadu, ale hned se mi to refreshne na logovaci stranku

            0 0
            • admin  

              problem je v tom ze jeden z vas pouziva www.bike-forum.cz a druhej jenom bike-forum.cz. tim nemate ulozoeny heslo a login pro tu druhou adresu a proto vas to hodi na uvodni stranku :)

              0 0
              • ravo  

                Takže ne chyba, ale vylepšení:-))) A nešlo by to ošetřit tak, aby se při zadávání klikacího linku automaticky doplnilo „www.“ tam, kde to někdo nenapíše ( tedy jen při odkazu na něco na B-F) ?!

                0 0
                • ravo  

                  Sám si odpovídám – pak to zase bude blbnout těm, kteří jsou zalogování na bike-forum.cz bez www. No nic, tak jsem si jen tak sám se sebou hezky psal:-)

                  0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.