• Lukster

    Zdravím! Jaké máte zkušenosti z přilbou Giro E2? Hlavně mě zajímá, zda příliš nestéká (v porovnání s jinými přilbami) pot do tváře – ty vycpávky na čele se mi totiž zdají celkem tenké a halvně jich tam je docela málo…Oproti vycpávkám v Bell NemesisPro jsou opravdu pr?avé.Díky za info.

    0 0
    • huh  

      jo steka, steka :-((((

      0 0
    • kovar  

      když dáš čelenku, tak nestéká

      0 0
    • Daf  

      Pochybuji ze existuje helma, kde pot nesteka. Kazda helma ma vystelky ktere se potem nasaknou a pak to tece do oci.

      0 0
      • rich  

        mam uvex a pot mi ani v najvacsom teple nesteka, a ak nie do oci ale po stranach

        0 0
        • Daf  

          Po case se prece kazda vystelka nasakne potem tak ze uz ho neni schopna zadrzovat. Pak uz jenom staci dostat kopanec na nejake nerovnosti a mas je vyzdimane rovnou do oci. Leda ze bys nemel vystelky na cele.

          0 0
          • rich  

            fakt je to uplne minimum – ver mi, vsimol by som si to. vozim kontaktne a keby mi to stekalo do oci dost by to bolo citit. je tam dost siroky vystelka a myslim, ze sa ako-tak stihne ten pot odparovat. a asi aj dostatocne mnozstvo otvorov na prilbe urobi svoju pracu.

            0 0
    • Jenca  

      to ja mam zase trochu jinou skusenost. nevim jak je to mozne mozna trochu ze mam hlavu lehce naklonenou dolu ale pot se me dostava z te vystelky na helmu na predek te helmy a tam odsad kape dolu takze fakt me litaj kapky pred brýlema a vubec nic se me nedostane do oci. jinak s helmou jsem absolutne spokojenej i s giro programem pro pribat rozbytí helmy pri padu. cus

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.