• olino

    Zdar, mám z dobrých zrojů info že od 28.3. bude na prodejnách Hypernova velice zajímavý leták k cyklistice. Budou tam nášlapy MTB Northwave, helmy Giro a hadry Briko..

    0 0
    • McBlacky  

      že by se Briko zahazovalo se supermarkety vážně pochybuju

      0 0
      • olino  

        nebudu ti to vymlouvat, ale všeobecně: na mezinárodním trhu jsou k dispozici výprodeje kolekcí z roků minulých a hypermarkety je nakupují..

        0 0
      • pepino  

        Quicksilver i Airwalk taky dělaj třeba pro tesco kolekce

        0 0
    • Lenka.05  

      Po akci v Lidlu už mně do Hypernovy nikdo nedostane:-)) Ale zase Briko..:o)

      0 0
      • black maniax  

        no já byl v hypernově dneska a teda v jiné sekci, než mají standardně kola jsem našel dresy BRIKO – byly pouze dámské bez rukávů, asi tři barvy.

        0 0
    • mosquito  

      sakra dalsi bitka s duchodcema :-D

      0 0
      • black maniax  

        V Olympii je dlouhá rovinka, myslím, že na topspeed je dáme, ne? ;-)

        0 0
        • mosquito  

          a nechces tam nekdy zajet driv, zmapovat situaci, presne to zmerit, abych vedel jaky iontak si pripravit, taky jestli ty okamzite s otevrenim vchodu do Olympie otviraji i ty „branky“ pri vstupu do hypernovy.. aby topspeed nezkoncil top resp. mega pleskem

          0 0
          • black maniax  

            no čirou náhodou se tam chystám, tak bych to mohl odkrokovat, ale v 9 ráno se tam teď nedostanu, takže to budeš muset risknout kolem těch otvíraček. Osobně myslím, že už v půlce začnou odpadat, a před zatáčkou stejně budeš muset ubrat, vozík bych vynechal a hrábnul bych za brankama po košíku.

            0 0
            • mosquito  

              s tim kosikem je to dobrej napad, preci jen samotnym sprint je lepsi, navic odpada servis kolecek voziku pred vchodem – zvlast ted kdy bude potreba aplikavoat nejak WetLube :-D

              0 0
              • black maniax  

                já osobně myslím, že důchodci v tomto počasí nasadí hřebíky, takže budou trhat dlažbu, jak pometou!!

                0 0
                • smith22  

                  A až budete jednoho předjíždět z boku tak pozor na to aby vás nesetnul hůlkou.Rádi se totiž kolem sebe ohánějí holemi.

                  0 0
              • black maniax  

                dneska jsem to byl očíhnout. Do Olympie se dostaneš v pohodě už po 8hod, takže změna taktiky. Hypernova je až do 9 zamřížovaná, takže dobře načasovanej rozběh a skluz po dlažbě na důchodce bude fungovat. Pak už jen najít regál, kam to – jestli ta akce vůbec bude – dají, už dneska tam měli dámské dresy BRIKO bez rukávů za 499,–

                0 0
    • pegas  

      ze by tohle? www.akcniceny.cz/letak/1443/

      0 0
    • borda  

      je pravda, ze loni tam meli blatniky SKS za 150

      0 0
    • smith22  

      No v tom Lídlu ta akce myslim měla trvat až do čtvrtka ale hned první den vyskladnili celej sklad a večer už nic nebylo a v těch větších městech jako je třeba Brno to nebylo už odpoledne.Vzal sem si tam jeden dres a materiál toho dresu je lepší než ten co mám doma kterej sem dostal na vánoce a kterej stál 1000,–

      0 0
      • rb  

        Sem chtěl vestu a nebyla žadna už v 10:15.

        0 0
        • borda  

          nebyla vubec zadna :-) a to jsem podstoupil boj v sedm :-( nebylo tam moc důchodců, zato kvantum agresivních socek, který tam ten boj meli evidentne nacvivenej. a to jsem si myslel, ze kdyz jsme s kamosem dva stokilovy chlapi, ze budeme mit sanci :-).ou tam v zivote nepujdu v pondeli nebo ve ctvrtek v sedm. je az neuveritelny, jak se dokazou nektery lidi chovat kvuli pitomejm par stovkam

          0 0
    • volvej  

      Dneska prišlo tohle to lejstro

      0 0
      • black maniax  

        není tam něco víc o tom Giru?

        0 0
        • volvej  

          Bohužel, jen to co vidíš na obrázku.

          0 0
          • Smazaný účet  

            a není tam něco víc o tom kole? :oDDD

            0 0
            • pačes  

              Záruka 12 let na rám – na prorezivění

              0 0
              • smith22  

                Za 12 let už možná ten Hypermárket nebude ani existovat.Třeba ho koupí nějakej jinej gigant a pak si můžeš ******.

                0 0
                • sway  

                  Hypernova? To tezko…myslim, ze neni vetsi gigant nez Albert Hein…

                  0 0
                  • black maniax  

                    no může se stát všechno – ruší se Polsko i Slovensko, v Čechách si chtějí udržet první místo na trhu – co se týká počtu prodejen. Jo a obchody v americe jim taky moc nevychází.

                    0 0
                • orca  

                  A myslíš že za 10 let na tom budeš ještě jezdit ???

                  0 0
            • Sobi  

              Specialized ´07 vyráběný v licenci OLPRAN! :-)))

              0 0
            • Honcek  

              Zajímavý je, že má tretry na těch kvalitních plastových šlapkách. Zajímalo by mě jak to tam drží :-D

              0 0
              • Sobi  

                Lepidlem který je v akci za 29kč! :-) SPD je už OUT! :-)))

                0 0
            • volvej  

              Taky nic dalšího, bohužel. Až ted sem si přečetl popis toho kola a docela by mě zajimalo co na něm ten strojirenkej ustav zkoušel.

              0 0
        • black maniax  

          chtěl bych ji pro přítelkyni, tak škoda, že tam toho není víc, jestli by se ten kup vyplatil.

          0 0
          • Sobi  

            Když budete hodní tak zítra ráno vám pošlu info přes web z mého auta na parkovišti před Hypernovou! Stejně jedu ráno do HILTI v Pruhonicích tak to zkouknu… ;-)

            0 0
            • black maniax  

              no vypadá jako ENCINAL, ale ta je s štítkem, a nevím, jestli je i verze bez něj.

              0 0
              • Sobi  

                No jo, asi máš pravdu! Teď jsem se koukal na svůj Encinal a vpadá úplně stejně jen fakt bez toho štítku! To by byla fajn cena! :-) Teď jsem sundal štítek a je to fakt ona!

                0 0
                • Aillas  

                  Možná tahle verze 04 … www.cyklo-online.cz/…ozi-1226.htm

                  0 0
                  • Sobi  

                    jj vyhráváš první cenu! V Pruhonicích tě pustim před sebe! :-))) No fakt to vypadá jako ona! :-)

                    0 0
                    • Aillas  

                      No já ti to místo asi nechám, možná se bude dát koupit i tady :-D

                      0 0
                • black maniax  

                  No určitě mám zájem o tu informaci, za 899,– by to mohla být dobrá volba pro dívku na rekreační ježdění, ne? A když už bych tam byl, tak by mě zajímalo, jakou vložku budou mít ty kalhoty, na jaro a podzim by se tříčtvrťáky hodily.

                  0 0
            • black maniax  

              a v kolik tam jedeš, v Průhonicích otvírají už v 8:00, u nás až o hodinu později, tak bych eventuelně mohl i nějakou stihnout.

              0 0
              • Sobi  

                No na tu osmičku! :-) Fakt mi to i tak vychází! :-)

                0 0
            • mosquito  

              jo pls omrkni to a dej vedet – me zajimaji botky (jestli maj jen ten typ nebo i jiny modely, jestli pouze modry a do jakych velikosti 45–46) dik

              0 0
              • Sobi  

                jasně, neni problém dám vědět! :-)

                0 0
              • Sobi  

                Tak v Pruhonicích mají v týhle velikosti jedny, červenočerný letní s velkým odvětráním, děravý jek řešeto, a vypadali dobře, škoda jenom že je neměli vc modrý… už by byly doma! Maj tam asi tak 6 druhů v různých barvách a velikostech…

                0 0
                • Lenka.05  

                  Potřebovala bych botky tak č38…je tam něco? Myslím v Průhonicích…že bych tam na otočku zajela z práce.

                  0 0
                  • JMT  

                    koukni trochu niz :-)

                    0 0
                    • Lenka.05  

                      Jojo…díky…nějak jsem přehlídla, že to jsou ty Průhonice…tak už vyrážím:)

                      0 0
                      • Sobi  

                        Jo v týhle velikosti si vybere v Pruhonicích, ráno tam ještě byly. Teď jsem se vrátil z Hypernovy z Chodova a tam mají to semé, ale dresy Briko jsem tam nenašel… jen zpousty Olpran…

                        0 0
          • volvej  

            Přemýšlím, že bych se z místníma penzistama porval o ty boty.

            0 0
            • Sauce  

              Chápu to správně, že v Brně otevírají až v devět? Na netu je přeci psaná otevírací doba od osmi…

              0 0
      • kubajs mtb  

        nám do liberce nepřišlo skoro nic :( chtěl sme s epodívat an ty 3/4 kaťata a nic a tretry taky nic moc jenom nějaký turistický dámský, prej jim toho měli přivíst víc al enic nedorazilo tak doufám že třeba eště dorazí ale moc s tim už nepočítám

        0 0
        • black maniax  

          promo akce se vozí v předstihu, ale může se stát, že tam třeba stáhnou všechno, co se v republice neprodá :-)

          0 0
      • juebox  

        typek ma tretry a obyčejné pedály a ještě olprana,ježiš marja

        0 0
    • Sobi  

      Tak jsem teď na parkáči před hypernovou… Koukal jsem na ty přilby: je to opravdu Encinal typ snad WHT – bez štítku, Boty NW mají různé typy, barvy a velikosti převážně však 37–41 větších je míň, ale našel jsem tu zimní zateplený s neoprenem velikosti 41 ty byly fakt super! Škoda že mám 45 :-( a letní NW s dobrý odvětráním… Dresy jsou fakt hrozný…

      0 0
    • Sobi  

      Tak jsem byl i v Hypernově na chodově a měli tam to samé, ale víc turistických bot,a ty zimní tam nebyly! Helmy jsou jenom v bílé… a dresy Briko jsou jenom v Pruhonicích a měli tam ještě (v Průhonicích) několik elasťáků s vložkou Briko a visačkou BikeExpert! :-)

      0 0
      • Sobi  

        Tak jsem si tam nakonec koupil 0,226 kg česnekosýrový pomazánky a 4 sýrový bulky! :-))) Alespoň něco! :-)))

        0 0
        • Lenka.05  

          To sis koupil víc než já:-)) Botky v Průhonicích v č. 38 už bohužel neměli..měli zimáčky 39, ale byly mi bohužel dost velký…pak jedny poslední hnusný 37..a ty mi byly zas tip ťop …spíš malý. Dresy měli..líbil se mi tam jeden dámský TOP, ale za pětikilo…to už mi přišlo nějak dost teda!

          0 0
          • Sobi  

            No to mě mrzelo, kdyby toho měli jako ostatních výrobků Olpran tak bych si i vybral… ale ty zimáky byli dobrý viď jen škoda že jsem je nenašel v 45–46 :,–(

            0 0
            • Lenka.05  

              Nojo…zimáky bych brala hned. Ale ty odvětraný tretry na léto byly taky dost prima. Hm…zas mám smůlu! Jinak ty dámský kraťasy…ty byly tak kraťoučký (myslím ty elasťáky), že se to musí nutně vyhrnout a dřít v tříslech… Já teda nevím jak ostatní holky co víc jezdí na biku, ale já mám radši kapánek delší (kraťasy!)

              0 0
              • Sobi  

                Jo ty tretry se mi taky líbily… jen škoda že je naměly v 46 modrá neb šedá… S tím koncem se to povedlo :-))) Ještě že jsi to upřesnila! :-)))

                0 0
                • Lenka.05  

                  Tak nejen kraťasy…ale to už by bylo na jinou debatu:-P A upřesňovat se tu musí, protože vás znám, bando sprosťácká:-)))

                  0 0
                  • Sobi  

                    Bando sprosťácká… no fuj takový výrazy… :-))) mohlo by se mě to dotknout! :-))) Sranda musí být! :-)))

                    0 0
          • Sobi  

            Dreasy e mi nelíbily a dámský nenosim! :-)))

            0 0
          • Aillas  

            U nás jedny Arcticy velikost 38 ještě jsou. Bez vyzkoušení je to celkem na prd, ale kdybys měla zájem, tak se můžem domluvit.

            0 0
            • Volf  

              No pokud můžu poradit tak nosím všechny boty 43. Jedině tretry Diadora jsem musel mít 44. A ty zimní tretry jsem koupil taky 43 a 44 by byla velká. Jsou to takový ,, bačkůrky,,. A teď mně volal kamarád že koupil pro moji ženu 39 v Hypernově v Průhonicích. To jsem vážně už ani nečekal :-))

              0 0
    • sraldo lattrinny  

      MArnost nad MArnost celkem 4 různé kusy 4 různé velikosti, alespoň tady v CR. Bohužel neměli moji velikost!!!! Každopádně zimní NW (tuším bear) za 800,– Komu sedne velikost vyhraje. Sraldo.

      0 0
    • DyEm  

      Brno, 1ks silničních treter vel. 40 1/2 bohužel:(, na tři sucháče, pár kousků SPD (jedny jsem koupil), 2ks zimních a cca 4ks odvětraných. Cyklogatě ani náhodou ( po stejných mně olezla prdel až do masa)

      0 0
      • DyEm  

        ty silniční bych bral, pokud někdo uvidí velikost 42, tak dejte echo. Systém Look (tři šrouby)

        0 0
        • Zdena  

          www.briko.cz/?…

          To jsou tusim ony, ze jo. V olomouci meli pred cca hodinou jeste 2 krabice velikost 42. Ale ty jedny co jsem zkousel nemeli 3 srouby.

          0 0
    • peky  

      Právě sem se vrátil z Olympie (hyper) z Brna a neforemná helma Giro v jedné velikosti a jedné barvě mi bohužel nesedla (možná se mi to zdálo ale byla dost těžká). Tretry NW jedny pěkné v sedmičce velikosti jinak bída hlad a utrpení. Tretry bez děr na přídavné kolíky pod špičkou ve třech velikostech 7 9 13 a jedny pěkné zimní neoprénové pětky. Dres sem zaregistroval pouze Olpran v kvalitním červeném již opraném provedení a to je vše.

      0 0
    • Zdena  

      Tak v Olomouci po inzerovanych dresech ani pamatky a boty jak uz nekdo psal vyse- vesmes nepouzitelne male velikosti. Ale neni tu nahodou ten šťastlivec, kteremu kolem destae hodiny sedla velikost 42 u tohoto www.briko.cz/?…

      0 0
      • petryk  

        Díky za info, ušetřil jsem si večerní projížďku do Olympie…

        0 0
        • Zdena  

          Pred tou desatou jsem pry byl snad uz jedenacty kdo se na ty boty pta :) . Takze priste delam frontu jeste pred otevrenim :)

          0 0
          • black maniax  

            byl jsem tam hned po 9 hod, boty jsem taky chvíli hledal, ale pak jsem našel chlapa, co měl jednu krabici v košíku. Tak jsem si tam prohlídnul všechny krabice – moje velikost 10, tam už nebyla, chvíli jsme polemizoval nad helmou pro přítelkyni, ale vzhledem k tomu, že jich tam bylo 10, jsem si řekl, že bude lepší, když si ji vyzkouší.

            0 0
      • smith22  

        Tak jestli tam měli tyto botky tak ty vypadají fakt dobře vzhledem k té ceně.

        0 0
    • Žulda  

      Králův Dvůr – dresy jen dámský. Koupim si ho normálně v krámu, ani v Lidlu před týdnem jsem nad důchodci nezvítězil …

      0 0
    • spešl  

      Mladá Boleslav 8:30 am – boty asi 12 párů, super zimní 3 (komu padne velikost=koupě roku), letní odvětrané asi 3 (modré a černo červené, pak 4 červené a 1 bíle MTB – ty byly fakt super, jako na potvoru byly buď o fous menší, nebo větší, tzn. 41,42 a 43, 1 turistický hnědý. Dresy pánský vůbec nic moc, dámský celkem ujdou, hlavně ty bez rukávů, já jsem vzal holce kraťasy šedivý, ty jsou pěkný… Helmy asi cca 20ks. Toť vše. Závidím, komu padnou ty tretry, za tu cenu…fakt dobrý…

      0 0
    • Aillas  

      Koupil jsem si před týdnem botky v Lidlu. Docela mě ale lákají i tyhle. Myslíte, že stojí za to ty Lídlácké vrátit a vzít Northwave? Já se v tom moc nevyznám.

      0 0
      • mrozu  

        Resim uplne stejny dilema… nevim, jestli jeste neco touhle dobou v hypernove zbylo, ale jdu to nejspis risknout :)

        0 0
        • jakub  

          ai ja, letim na spinning, a pak tam zajedu… pro boty, mam velikost 41 tak uvidime, co tam vycaruju…

          0 0
          • jakub  

            nooo tak jsem byl taky pomalejsi nez duchodci..... kua… skoda…

            0 0
      • Aillas  

        Tak konkrétně se rozhoduju mezi těmito:

        Northwave Elite www.aillas.wz.cz/…orthwave.jpg

        X-ion??? www.aillas.wz.cz/ruzne/Xion.jpg

        Oboje mám doma, ale zůstat můžou bohužel jen jedny. Ty Northwavy bych si dokázal představit i hezčí, ale ve 46 si člověk moc vybírat nemůže :) Potřebuju to převážně na silnici a občas na bika. Co byste mi poradili?

        Ještě u nás byly ve 45 Northwave Freeaction, ale jedna botka byla jaksi vybledlá a na můj vkus už byly odvětrané až moc :) Ale normálně stojí 2750, to by nebyl špatný kup :-D

        0 0
    • smith22  

      Prej aji PennyMarket plánuje v blízké době nějakou takovou akci na cyklověci.Nevíte o tom něco?

      0 0
    • kubas  

      nevíte někdo,jak to vypadá v Nových Butovicích??

      0 0
    • Volf  

      Poznatek z dnešních cest. Svitavy pár dresů a zimní tretry 37, 41, Havl. Brod pár dresů a zimní tretry 41, 42 a mám dojem že i 45, Žďár nad Sázavou koupil jsem velikost 43 jedinej pár co měli. Je to pro mě kup roku, jen škoda, že jsem nesehnal ty zimní ve velikosti 40 pro ženu. Pokud by někde byly tak dejte echo a já je vezmu. Jinak ty dresy a kraťasy tzo nebyla žádná hytparáda, tu helmu bych taky nekoupil, av tretrách se fakt vytáhly. Já tam vlezl úplně náhodou a když jsem viděl ty zimní, tak jsem nevěřil vlastním očím.

      0 0
    • tomek  

      mám nohu 41 a tak mám i nové zimní tretry. No za 799,– to neber… Na visačkách byla nálepka „CYKLOEXPERT“. asi se toho chtěli zbavit

      0 0
    • rb  

      Tak mi se dneska zadařilo,jedny letní,jedny zimní a jedny pro tu paní co s ní bydlím…

      0 0
      • rb  

        Sakra,fotku sem zapoměl…

        0 0
        • Uža  

          Může mi prosím někdo prosím podat co nejvíce informací o těch zimních tretrách? Model, materiál,…

          0 0
          • rb  

            Model Arctic,material kuže a neopren..

            0 0
            • Uža  

              Silnice nebo bike?

              0 0
              • Uža  

                jo a je tam nejake zatepleni?

                0 0
                • vysmátej bajker  

                  Vědět že tam budou mít zimní NW za 900 tak od rána objíždím Prahu.Podle toho co píšou ostatní tak jsem (jsi) už bez šance.Moje 8–9 prostě už nemůžou mít když na republiku bylo tak 10párů.

                  0 0
                  • Uža  

                    Ja mam detskou nohu, potrebuju 39 – 40, takze jeste zivim nadeji:-)

                    0 0
                    • Uža  

                      Nadeje sice umira posleni, ale ta moje uz umrela:-( Obvolal jsem a vyslal poslicky do celkem 5 Hypernov a zimni tretry vubec zadne. Nezbyde mi nez na pristi sezonu risknout nakup zimnich treter za plnou cenu a doufat, ze narozdil od normalnich treter s teplymi fuseklemi a navleky mi nebude zima a nevyhodim 4 litry z okna…

                      0 0
                      • rb  

                        Mužu tě uklidnit,do velke zimy asi stejně nebudou.Neska rano,když sem jel z nočni a bylo okolo nuly,už bylo citit,že do nich tahne.takže počitam,že při –10 to stejně bez navleku nepude.Ale zas za ty prachy…

                        0 0
                      • Zorn  

                        Ted uz ti to asi nepomuze, ale vcera v 7 odpoledne meli v Karlovych Varech jedny zimni ve vel. 41.

                        0 0
                        • Jogador  

                          V Praze na chodově v 8:00 neměli ani jedny…

                          0 0
                          • ptak1000  

                            Dnes jsem je koupil v průhonicích. Měli tam už ale jen zbytky. 42 a 45,nebo 46. zimní jen do 41,5.

                            0 0
                  • Volf  

                    za 799,– :-)

                    0 0
                • rb  

                  Bike,dalši zatepleni nepozoruju…

                  0 0
        • mosquito  

          horsi nez duchodce :)) jak ma neco zbyt na ostatni :(

          0 0
        • Dumbo  

          tak to mas sakra stastie :) tiez som chcel tie modre NW co maly v letaku ale bohuzial som ich nestihol… zrejme aj na slovensku prebehol podobny osial a neuslo sa mi :-(

          0 0
    • poiko  

      no, tak v plzni měli dresy a kalhoty už jen dámský. boty malý velikosti

      0 0
    • Ruprecht  

      Tak jsem oblítal 3 hypernovy a doufal, že objevím buď ty Freectiony nebo Arcticy a HOUBY HOUBY, ZLATÁ RYBKO…:-(. Ve velikosti 45 –46 vůbec nic…a to ty Freeactiony mi přišly jako alternativa na léto super…měli je vůbec v těch velikostech někde?

      0 0
    • tomixx  

      Tak v Plzni v Hypernově v Černicích jsme ulovili jedny northwave mamba pro tu moji a jedny freeactiony pro sebe.Jinak mměli tam tak 15 párů,dresy taky,ten mám žlutý bez rukávů.Ale byli jsme tam hned v 8.Teď už tam nic nebude.

      0 0
    • tomixx  

      Ještě fotka :))

      0 0
    • mosquito  

      uz to diskusi zamknete … blednu zavisti :( a sem leda nastavanej kdyz tu nekdo pripise ze jedny ma nebo dvoje nebo dokonce troje :))

      0 0
    • kungpao  

      Akcie prebieha aj na Slovensku. Od včera som čerstvým majiteľom zimných Arcticov, ak má niekto záujem, v Považskej Bystrici v Hypernove sú zaručene ešte minimálne 2 kusy zimných Arcticov veľkosť 42+ tie letné tretry v 46 + dámske tuším okolo 36–37 + dajaké turistické. O prilbách ani chýru ani slychu, kraťasy vo veľkosti XS + dresy len pre baby a aj to len bezrukávové…

      0 0
      • Bohus  

        V Bratislave ešte včera večer mali niekoľko Arcticov 42, letné 39, 46 (možno aj 42), turistické 36 + čo si ešte nespomínam. Dokopy cca 10 párov. Nekúpil som nič, 39 sa mi zdali malé a 42 veľké.

        0 0
    • salvator  

      Nový Jičín, 1× zimní – 43 (to naštve)celkově asi 15 párů, každý typ v jiné velikosti. Oblečení Briko převážně ženské, celkem asi 7–8 kousků. To, co se mně líbilo, v mé velikosti neměli ani náhodou. Chtělo by to tady nějakou virtální burzu

      0 0
    • Kuba - Lomtrading  

      Musím reagovat na výše uvedenou diskuzi. Ano, naše zboží se objevilo v Hypernovách po celé republice. Někdo psal že to byl pan Smil. Má pravdu, tento pán opravdu dovezl zboží odněkud z EU a prodal ho do Hypernovy. Jsou to starší modely v okrajových velikostech. Jinak mnoho lidí zde píše že tam jsou „super odvětrávané“ – tak bacha jsou na spinning a venku Vám v nich bude trochu zima a nebude Vám v nich tak dobře držet noha. Přeji Vám mnoho úspěchů při těchto „výhodných nákupech“ a doufám že budete s našimi výrobky spokojeni. Pěkný den, Kuba Nepraš – Lomtrading (dovozce NW, BRIKO a BIANCHI)

      0 0
      • kungpao  

        Pane Kubo, my Vám tiež ďakujeme že Vaše zimné tretry stoja na normálnych pultoch 3–4 tis. korún. Snáď nám v tých neoprénových arctikoch napriek vašemu prianiu nebude zima a kombinácia šnúrky, vnútorného neoprénu a kože na suchých zipsoch snáď udrží tú našu nohu extra okrajového čísla 42. Váš príspevok iste všetkých prinútil zamyslieť sa. Ja napríklad plačem lebo kamaráti ktorí dali za tie isté tretry skoro 4 tis.korún ich majú priamo od Vás a sú spokojní. Ja s tým istým modelom akurát kúpený od Hypernovy za tisíc korún iste spokojný nebudem.........

        0 0
        • ehvie  

          No, ono to bude asi ako so všetkým kúpeným vo „výhodnej“ akcii v nejakom hypermarkete. Tie NW Arctic sú pomerne starý model, s neoprénom. Súčasné modely Celzius a Fahrenheit sú vybavené Gore-Tex-om a teda funkčne na inej úrovni ako to čo teraz Hypernova ponúka. Takže ak si študent a riešiš otázku, či vôbec zimné tretry za tisícku z Hypernovy alebo žiadne, tak jasné, určite urobíš dobre keď si ich kúpiš. Tretry na spinning určite nebudú to pravé na jazdenie v lese, ale zase, ak riešiš otázku, či na rekreačné jazdenie niekoľko krát do mesiaca použiješ tieto tretry alebo obyčajné tenisky tak určite lepšie urobíš ak si kúpiš tie tretry.

          0 0
          • ptak1000  

            Dobře,tak je to tedy starší model,ale prodává se za 8kilo??? Neprodává!!! A vo tom to je:o)

            0 0
      • TinkTink  

        No, kdyz uz jste sem v breznu reagovali, tak toho vyuziju.

        Nedavno jsem Vam psal dotaz na zakoupeni zimnich treter primo od Vas…tady ve Zline je to proste problem, pokud clovek nechce jit do VIKu, kam ale nechodim. (me jmeno si ted muzete myslim celkem jednoduse priradit k prezdivce :) )

        Napsali jste mi, ze sve prodejce neobchazite a (ve zkratce) to mam koupit v kamennym obchode. :)

        Fajn, vybral jsem prvni obchod ve Zlinskem kraji uvedenem na Vasich strankach v sekci prodejce a zasel tam – Ti mi rekli, ze od Vas brali jedinou vec a ze nic jineho brat nebudou…hmm…co si o tom myslet :)

        Ale abych to zkratil – svym zpusobem Vam jsem vdecny, protoze se mi podarilo sehnat Shimano SH-MW02, ktere v testech vychazi lip a cirou nahodou vysly levneji i (coz ale neresim, protoze chci boty co mi sedi, ne super cenu)

        Takze – diky za Vasi aktivitu :)

        0 0
    • Lenka.05  

      Dneska po 16 hodině Hypernova Průhonice-měli tam víc bot, než když jsem tam byla včera:-) Ale č. 38 ne…39 a 40 tam měli ty zateplený, a to ve dvou kouscích, určitě tam měli 45 ty odvětrané, i nějaké 44 jsem tam viděla, pak nějaké 42, ale nevím modely, do krabic jsem nekoukala.

      0 0
      • Kecha  

        Ja vubec netusil ze neco takoveho bude,teprve dnes v 19.00 jsem si to tady precetl a hned tam s malilinkatou nadeji letel a v Sumperku jsem byl uspesny ty zimni vel.41 jsou akorat.

        0 0
    • Luma  

      Hypr.Frýdek-Místek boty 41č.2ks,36 2ks,45 1ks.Dnes v 11:50.

      0 0
    • Dumbo  

      este otazka,,, tie tretry priebezne dokladaju alebo je to len jednorazove ?? ci sa mi oplati ist pozriet este raz do hypernovy alebo ci mam zabudnut ze tam dolozia moj model a velkost ?? :)

      0 0
    • Bunda  

      1.4. Hypernova Trutnov: 2× Northwave vel. 41 a 2× bílá Giro…

      0 0
    • Jirka***2  

      Hranice – Hypernova 2.4.: tak jsem si tam dnes večer zapsal jaké tretry zde ještě mají a poznámky i s diářem zůstaly asi v hypošce… každopádně tam byly ještě zimní Arctic v 41 a myslím i v 42, v 46 tam byly taky, ale nevím zda letní či zimní,spíš asi letní, v XL měly letní, ty hodně otevřené „větravé“, kolem cca vel.36,37 tam byly taky jedny letní, ale s označením spinning… když tak si tam brnkněte nebo to zkusím upřesnit, pokud poznámky (diář) najdu, čus

      0 0
      • Volf  

        Dneska kolem 11 měli v Havlíčkově Brodě zimní 2 × 41 a 1 × 42. Jedny takový ty stříbrnočervený 36 a svoje tmavomodrý na spining 45.

        0 0
    • Gooorila  

      Sice jsem čel do Hypernova Ostrava kupovat normální nákup, ale již minule jsem si všiml slevy helmy Giro (www.cyklo-online.cz/…ozi-1226.htm) na 600,–. Rozhodl jsem se na ně kouknout, protože se mi líbila vzhledově již tehdy a docela jsem o ní přemýšlel. Docela mě vyšokovala další sleva na tyto helmy na 298,–!. Přiznám se, že ač jsem chtěl koupit kvalitnější helmu, než kterou mám doposud a parametry byly aby měla kšilt a vpředu síťku, cena mě přesvědčila a koupil jsem si ji a přibral jednu manželce. Volal jsem kolegovi z práce a hned si ji zajel koupit také. Byly tam ještě 4 další a protože nahoře na helmě je nálepka s cenou 600,–, předpokládám, že tam ještě bude. Tretry z letáku výše jsou také za necelé 200,–, takže to není žádná špička, ale s helmou jsem si polepšil.

      0 0
      • Volf  

        No a my zase koupili dámský dresy bez rukávu Briko za 98,– Kč!!!!!

        0 0
        • Volf  

          A dneska jsem viděl tretry Briko za 198,– Kč. Možná budete mít kliku:-)

          0 0
      • Santus  

        takze potvrzuju, pro ekonomicky smyslejici dobra volba, Giro uz je koupena pro synovce za 298ka. Je to velikost 54–61cm, takze spis na stredni az mensi hlavu, pocitove je o neco malo mensi nez Belka ve stejne velikosti.
        Meli tam jeste par damskych treter za 200, ale vypadaly jak pohorky.

        0 0
        • petryk  

          Já jsem o prázdninách koupil svojí drahé stříbrné elasťáky Briko za 299. Taky jsem neváhal:)

          0 0
        • Gooorila  

          Malinko mi vadilo, že přilba nemá kšilt. Obešel jsem několik prodejen v YOGI ostrava mi objednali kšilt přímo na tuto helmu. Dnes došel, stál 150,–, otvory jsem navrtal během pěti minut a už je tam. Je to fajn, takže kdo má zájem, v YOGI jej dostanete

          0 0
    • vlk  

      Dnes jsem byl v Olomoucké hypernově a maj am asi 3× zimní tretry NW ve velikosti 8 no a pak tam maj jedny obyč turistický ve vel 12,5 a něco okolo vel ý. Trikoty jsou tam jen 2× žlutý-nějaká malá velikost a jednen hrozný střih-dlouhé a tenké letní bez rukávů a ještě k tomu žluté.- Nic by mi z toho nebylo a ještě to vypadalo fakt ne moc hezky.

      0 0
      • pavelr  

        Nevíš za kolik byly ty zimní tretry? Jestli máte v Olomouci víc hypernov, v který to bylo? Měli taky přilby? Za 300 na zimu to by nebylo špatný. Kdyžtak si tam pošlu zvědy na výzvědy. Dík.

        0 0
        • vlk  

          ty zimní byly buď za 399,– nebo za 499,– ale myslím, že 399-ale jak říkám jen malé velikosti. A ty letní byly asi za 2 stovky.

          0 0
        • vlk  

          PS: hypernova-myslím tu co je u Velkého týnce. Nevím, že jich je v Olmiku více. Mají to až v té azdní prodejně-jak jsou potraviny Hypernova.-maj to poblíž oblečení a poblíž regálů s elektronikou.

          0 0
        • Volf  

          Já viděl ty zimní 41 ve Svitavách za 198,– Kč

          0 0
          • Omen  

            jo já je mám taky za 198

            0 0
            • Volf  

              Budešn mít kufry dražší než tretry:-)

              0 0
              • Pavlos  

                ja myslel ze dneska se uz nekupujou samostatne kufry ale rovnou cele pedaly:)

                0 0
              • Omen  

                no to každopádně ale boty jsou zimní tak to bodlo a za tu cenu NW .A s těma kuframa je to sranda :-)) ale je to fakt

                0 0
    • kapr  

      Hypernova Čestlice MTB Northwave tretry jedno jaký druh(i zimní) 198.- Problém je že jsou jenom nepoužitelné velikosti. Na druhou stranu by mě zajímala nákupka pro bike-shopy :)))

      0 0
      • Omen  

        jsou to výprodeje jsou to modely 2001

        0 0
      • Jenda  

        nevis nemeli tam 45–46? bych je za ty prachy koupil klidne i nevyzkouseny

        0 0
        • Omen  

          u nás v čb ještě včera

          0 0
          • Jenda  

            no jestli by tam meli 46 nebyl bys ochotny je pro me koupit – detaily muzeme dohodnout po mailu ci ICQ

            0 0
            • xentar  

              já kupoval dneska 46 v táboře, poslední. kromě toho v pondělí 38ky a 2× triko briko bez rukávů :)

              0 0
      • JancA  

        se dycky leknu toho tvyho nicku:)…znam jednoho Kapra:))

        0 0
      • tumleh  

        no, koupil jsem dneska dceři ty turistický, sama z nich byla nadšená, že vypadají jak trekový boty a chce je zatím nosit bez kufrů i po městě :-) to jsem zvědavej, jak dlouho v nich vydrží…

        0 0
    • kali222  

      a jake maji velikosti?koupil bych tatkovi, nebo i mne na zimu:-)

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0
  • Volf

    Táhni…

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.