• jakup

    Proč si někdo dává přední brzdu na pravou ruku? Má to nějakou výhodu, dávaj si to tak motorkáři, nebo je to prostě jen jiné?

    0 0
    • Otto  

      Neplete se to pak na motorce. Já osobně, by? jezdím i na motorce, bych si to tak nikdy nedal.Mám zažité kolo předek vlevo, motorka vpravo.

      0 0
    • wroum  

      je to podle motorek. v americe to je standardni. pravak ma pravou ruku citlivejsi a silnejsi. jinak jde o zvyk.

      0 0
      • Vymi  

        taky si myslim ze jde o zvyk… :-) osobne jsem jendou si pucil kamosovo kolo co to ma prehozeny a pripadalo mi to jako nenormalni… proste jsem pravak… :-)

        0 0
        • jimmy63  

          trialový speciály(Monty atd.)se jinak ani nevyrábí..

          0 0
          • visby  

            v anglicku sa to tak predava… videl som origos orange v obchode a mal to tak… dalej to davaju detskam na trialove biky, aby si lahsie zvykali na motorku…

            0 0
    • johny265  

      Když si zvykneš napravo, tak to pak hlavně nikomu nepučuj. Pokud se teda nechceš pomstít… :o))

      0 0
    • TinkTink  

      Jsem to tak jednou pul roku vozil…nejdriv jsem se parkrat vysekal pres riditka a az jsem si po pul roce zvykl, tak jsem to menil a cela patalie se opakovala – ale mel jsem tehdy na predku nehorazne se kousajici kotouc… :))

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.