• Kohout

    Moje mamka se na starý kolena zbláznila a chce si koupit rotoped. Poradíte mi s výběrem? Díky

    0 0
    • rasto  

      v rotopedech se nevyznam… jestli mate hafo penez: nechces ji koupit rovnou spinningovou masinu? zajezdil by sis i Ty ;-)

      0 0
        • jakub  

          samozrejme je rozdil kolik do toho chce investovat, rotopedy se deli mezi tri skupiny a to 1: budto jsou paskove (na kotouci brzdi paska ktera si kolem kotouce utahuje – tnto system je nejhorsi nelze nikdy seselovat optimalni chod , nejporucovejsi – nejlevnejsi)2: celistove nejuzivanejsi system i spinovych rotopedu (na spinning) – (zalei velice na velikosti kotouce, brzdi celisti, tyto celisti se casem obrzdej a je treba je menit,jinak co se tyce funkcneosti jsou dobry), 3: magenticeke – brzdi magnet, ktery se budto priblizuje nebo oddaluje od kotouce – neni zde zadne opotrebeni, tyto rotopedy vydrzi (kvalitni) nejvic – jsou nejdrazsi. pa je este muze me rozdelit na klasicke rorotpedy a stacionarni rotopedy, klasicke rotopedy jsou stelovatelene vetsinou pouze u vysky sedla, jsou tvorene pro sirokou verejnost, stacionarni rotopedy – urcene pro spinning, daji se velice dobre seridit vysove i vdalenosti,

          0 0
    • Paja  

      Ta moje chtela rotoped taky, a protoze jsem tusil, ze na tom bude jezdit jen velmi malo:) tak jsme koupili trenazer a vyuzivam to ja i oba rodice akorat se tam upinaji ruzna kola.

      0 0
    • Martin  

      Nebude to zbytečně drahý sušák na prádlo?

      0 0
    • Kohout  

      Díky všem za názory. Včera mamka dokázala, že nemá daleko od slov k činu a přitáhla mag. rotoped z makra. Tak uvidíme…

      0 0
    • vlk  

      Jo podobné to bylo u nás.Asi 14 dní to používala a teď už se půl roku na tom usazuje prach.Ještě že jsme koupili jakejsi levnější v makru v akci.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.