• MF

    Zaujimalo by ma akym autom chodite na bikove dovolenky alebo vyjazdy. Pripadne ako transportujete svoj bike. Ja zvyknem vozit bajk v kufri (ked som lenivy montovat nosice). Do kombikovej Astry vlezie bez vacsich problemov a bez rozoberania.

    0 0
    • Vrci  

      VW Polo, takže vždy na střechu. Do auta se sice s vyndanejma kolama vejde, ale to už se tam nevejde moc jiných věcí. Je to jen poloauto :-)

      0 0
    • Volf  

      VW Transpoter. Na střechu bych kola nedával. Teda pokud bych nemusel.

      0 0
      • MF  

        Sa ani necudujem v takom aute :) To by si potreboval na montaz nosicov na strechu minimalne rebrik :) Auta tohoto typu sa mi moc pozdavaju. Su ale dost drahe ked sa slusne vybavia :( Uvazujem skor nad Zafirou, alebo zase Astra kombi. Uvidime.

        0 0
        • SavaH  

          Zafiru ma strejda. Nacpe tam celou rodinu, 2 psi a 2 kola. Pěkné auto. Jinak kola na střechu feliny, pokud mi ji naši zrovna nevyfouknou;) Pak je moooc pěkný a netak drahý Xara Piccaso nebo Renault Megane Scenic

          0 0
        • Volf  

          Kup VW Touran. Zafira je už stará.

          0 0
          • MF  

            Ale daleko viac premakana ako Touran. Nehovoriac o tom ze sa mi nepaci :)

            0 0
      • munro  

        Uvažuju o něm, protože mě už sere hodinu rovnat věci do naší felicie kombi, která pak po naložení kol, vozíku a plínek, stanů a kojeneckých vod připomíná spíš citroen. Navíc jsem minulej týden z vidlice půlhodiny odstraňoval rozpláclý muchy. Más to jako rodinný nebo služební auto? Jakej motor a kolik si bere? Dokáže to řídit i ženská?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak to snad zalezi spis na ty zensky, ne? :)

          0 0
          • MF  

            Pozor :) Ked das „zenskej“ do ruky velke auto tak uz ti ho nevrati. Zisti ze sa s tym vlastne jazdi lepsie ako s malym :))

            0 0
            • lienka  

              kombikova astra s dvomi bikami a truhlou na streche sa radi k velkym autam? tym sa vysvetluje, preco si ma cele dva tyzdne nepustil za volant

              0 0
              • misj  

                ty brdo, ten te musel nadzvednout ze jsi se kvuli tomu zaregistrovala

                0 0
              • MF  

                Nie. Ta sa radi k malym autam a nechcel som ti sposobovat traumu zo soferovania maleho auta. Naviac si sa ani raz neozvala ze chces soferovat :)

                P.S. Najvacsie auto na svete je aj tak Octavia. No nie? , no ano :))

                0 0
                • lienka  

                  aaale, to by si mi musel vysvetlovat, co znamena to cerveny trojuholnik v cervenom kruhu na palubovke

                  ps: nekupis octaviu?

                  0 0
                  • lienka  

                    ..vlastne cerveny vykricnik (zabudlivost je sposobena dlhodobym pobytom na sedadle spolujazdca a cumenim do mapy)

                    0 0
                  • lienka  

                    ..vlastne cerveny vykricnik (zabudlivost je sposobena dlhodobym pobytom na sedadle spolujazdca, t.j. sedadle smrti a cumenim do mapy)

                    0 0
                    • MF  

                      No vidis. To je dalsi faktor. Keby som ta pustil soferovat nasa dvojclenna posadka by stratila bezchybneho navigatora (uz neuvazujem o kupe GPS) a mozno by sme teraz bludili niekde medzi Benatkami a Sarajevom.

                      No a taka 10km jazda so zapnutym cervenym svetielkom vie prist aj na dve tisicky, takze by sa nam ta dovolenka sakra predrazila :)

                      A co sa tyka sedadla smrti. Tak len kvoli tebe som zhanal auto aj s airbagom pre spolujazdca :))

                      0 0
        • Volf  

          Pokud myslíš toho Transportéra tak služebák. Jinak pokud bych neměl přístup kslužebním tak určitě bude doma jako vlastní rodinej, ale starší. Motor 2.5 TDI 96 kW a spotřeba kolem 6,5 až 7 litrů nafty. Řídit to dokáže každej, protože se to v krátkým rozvoru chová jako osobák / max. rychlost kolem 170 /. Jinak ve výbavě ABS, airbagy, klimatizace, el. ovládání oken a cent. zamykání s dálkovým ovládáním.

          0 0
          • munro  

            Díky za info, myslím si, že mám rozhodnutý. Budu pokukovat po nějakým vojetým. Třeba mě ho žena pak bude půjčovat…

            0 0
      • jizby  

        Transporter je dobrý auto. Jen dost drahý, řekl bych. Jel jsem s ním loni na kola a lízt da Jontes (Fr). Ten motor s turbem má v plným výkonu zvuk jako varhany a felda mu na rovný cestě nestačí.

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Škoda 130, tam se vleze všechno a když jedou vic jak dva lidi na delsi cestu, tak nosice. Kdyz na kratsi, tak se dovnitr vlezou 4 lidi, 3 kola a jedna jednokolka.

      0 0
      • fousac  

        to mi nekdy vyfot, to chci videt.. :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Neni kdo by to fotil. Vsichni sedi vevnitr :)

          0 0
          • MF  

            No ja by som mal jedno foto, ked sme na streche S105L viezli na klasickej zahradke 3 bajky, v aute 3 ludia+batozina na tyzdnovku a este jedna motorova pila :) Len to musim dakde pohladat :)

            0 0
      • hýbňoš  

        souhlasím s pádlistou a to sem měl rapida – dva lidi, dvě kola, jednokolka, věci na závody.Teď už mám káru větší(ford mondeo kombi) tak to neřeším -místa moc

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Uz taky planuju neco vetsiho, ale spis neco kam se leze na misto ridice nahoru :) Nejakej osamolepkovanej imagevrak. Ale nejspis az na pristi sezonu.

          0 0
        • fousac  

          ja nerikam ze neverim… jenom bych to chtel videt..

          sem taky tri roky jezdil 120, takze vim ze to auto dokaze nemozny.. :) par metraku psenice, par bedynek jablek, kubik dva drivi, rodina a 2 kocky to pobere jak prd.. :)

          0 0
          • Martyss  

            propočítej si kolik váží kubík dva dřeva a zjistíš, že je to kravina vézt samotné to dřevo.....

            0 0
          • Lada1  

            fousac to je fakt nejaky divny ? neridis nahodou ozraly ? ty tam do 120tky nalozis nekolik tun ?

            0 0
            • jakub  

              teda nevim kdo z vas je tedkom ozralej

              0 0
              • Lada1  

                proc jako ? toto "par metraku psenice, par bedynek jablek, kubik dva drivi, rodina a 2 kocky " urcite vazi vice nez 1 tunu amuze i vice nez 2, v zavislosti na typu dreva

                0 0
                • blue  

                  mozna bys mel jist vic masa :-)

                  0 0
                  • Lada1  

                    loni jsem taky nebyl u more. inflace se zveda. u Hubblova teleskopu se porouchal spektroskop

                    0 0
                • Martyss  

                  smrk sušenej počítej okolo 400 kg/kubik.­......mokrej tak 850 kg/kubík..muze byt i vic. U nás ve firmě naložila oktávka v kombajnu skoro kubík sušenejch prken. Váhově toho měla celkem dost a objemově skoro plnej kufr. Takže bych chtěl vidět, jak bys narval dva kubíčky smrku do schade 120. A pokud bys je tam nějak narval, tak bys se nrozjel, protože bys šoupal podlahou o zem:-)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    lidičky nechytejte ho za slovo :)))

                    0 0
                    • fousac  

                      joooo… :))

                      sem to myslel spis obrazne… to drivi bylo na vleku.. :) hlavne sem chtel rict, ze vim co dokaze skodivka.. :) kdyz naklad dobre zozlozis do/na/za, tak tuna neni problem..

                      kolik tak vazi 5 kubiku cerstvy vojtesky???

                      0 0
    • websky.cz  

      mazda 3, sklopim zadni sedacky a dam tam dve kola v pohode

      0 0
    • radek z BF  

      Smarta :-)))) Tam to ale funguje naopak: auto dávám na nosič kola nebo místo bidonu :-))))

      0 0
    • Vojtíšek  

      Ferrari 550 Maranello Kolo si kupuju vždycky nový až na místě podle potřeby

      0 0
      • radek z BF  

        Náčelníku, měl bys mluvit pravdu..... :-)

        0 0
        • Vojtíšek  

          Ty taky :-))

          0 0
          • radek z BF  

            Tak jo: Smarta vozím v Deuterovi na zádech…A teď Ty :-P

            0 0
            • Vojtíšek  

              Tak dobře… Mám Multikáru a kola vozím na korbě.

              0 0
              • radek z BF  

                No konečně :-) , a teď ještě k tomu Maranellu: Podle prvního dodatku „ústavy SacKomu“ není toto auto doporučené pro použití členy SacKomu, protože neprošlo technickou certifikací. Zdůvodnění: kufr auta je nevhodný pro cyklistiku, protože nepojme typizovanou výčepní stolici a dva 50-litrové sudy piva. Enzo, styď se :-)))))))

                0 0
      • vlk  

        víš co se říká, kdo lže ten krade … .Mrkněte někdo jestli to jeho kolo vlastně není Vaše :-))

        0 0
    • Bobo  

      R19, což je pro tyhle účely auto úplně na h****. Dozadu se vejdou max. 2 kola, takže musíme vozit střešní nosič, kterej se ovšem přidělává jen za rantl střechy, podobně jako u Škodáren. Čili jezdit opatrně a pomalu.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Co je na tom zpusobu uchyceni spatneho? Kdyz jezdis podle predpisu (na dalnici max.130), tak to uplne staci.

        0 0
        • Bobo  

          Nejezdím víc, jak 100, ale i když to dotáhneš, co to dá, vždycky na tom za chvíli vznikne vůle. Když jsme někde na víc dní, tak průběžně kontroluju, ale až jednou zapomenu…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Hmm. S tim problem nemam. S tezkejma kolama a nejlevnejsima drzakama to muzu rvat co to da (ono to moc neda, ale tech 130 to taky jede) a zatim (tuk tuk) zadnej problem.

            0 0
    • Matts.  

      Forman, do kufru 2 biky v pohode, ak ideme štyria, tak ďalšie dva na strechu.

      0 0
      • Otto  

        VW Golf 2, dvě až tři kola dovnitř,

        0 0
      • jonti  

        felicia kombi, obycajne 3 ludia a 3 biky dnu, maximum 5 ludi a 5 bikov dnu, nechapal som, ale niektore kolesa mali vzadu na kolenach

        0 0
    • Kokrr  

      mam felici v kombiku a dozadu postavim vedle sebe 3 kola (sundam jen predni) a dovnitr se vejdou tri lidi a dozadu se vejdou jeste veci s sebou…takze dobry

      0 0
    • SODOVKA  

      No ja jezdím vlakem :o) Na auto mi už tak nějak nezbývaj peňauzle

      0 0
    • dalimil  

      škoda forman – 3 lidi – 3 kola – 1 kokakola

      0 0
    • error  

      minulý týdem jsem pořídil nosič na tři kola padne krom skříňové avie na každé auto dává se dozadu na kufr a je jedno jestli je to sedan kombik nebo dodávka prostě se to nastaví a drží to perfektně nejlepší na tom je, že stál jenom dva tis. protože na moje auto nic jiného nedám tak jsem š?astej za tohle a rvát dvě kola do kufru a pořád je rozkládat se mi nechce

      0 0
      • K2  

        Napiš co je to za značku a kde jsi to koupil, případně přihoď fotku a napiš, jak dlouho se to musí montovat a odmontovávat. Jde pak vidět značku a světla auta? – Poliši by mohli remcat

        0 0
        • error  

          kola vysí nad SPZkou a světli, montuje se to pomocí stahovacích pásků je jich 6 a přidělat to na kufr je otázka max. 10min nejtěžší je poprvé vychytat správný sklon celého systému, ale potom je to v pohodě já to pořídil v Mostě normálně v autodílech až budu doma tak udělam fotku a kouknu na název a někde to vystavim, vlastně to jednu chybu má ten komu nekočí kufr u nárazníku tak se mu hůř otvírá kufr když má nasazený nosič

          0 0
          • radek z BF  

            a má to značku, že je to schválené pro silniční provoz?

            0 0
            • SavaH  

              Na tohle jsem taky koukala. Není to schválený a nejeden kámoš za to dostal pokutu 2000Kč a to byla vidět jak značka, tak světla. Prej to není homologovaný nebo co. A ještě jednu chybičku to má. Nevím, jetli to je u všech, ale většinou to promačkává zadní dvěře/nárazníky. Nic moc zkušenosti tady z ČR, ve Francii to rodinka vozila furt na malym renoldu a vše OK.

              0 0
              • radek z BF  

                No teda nevím…Bez homologace bych to asi na auto nedal. Může se stát, že je to pevnostně nevhodné, prasknou něteré z těch popruhů, odletí to , někoho sejme…To seš teda dost odvážná :-(

                0 0
                • error  

                  nevim jestli těch nosičů existuje víc typů, ale ten co mam já tak homologaci má je uvedena v manualu

                  0 0
                  • sraldo lattrinny  

                    Já jej vozím několik let a s bengama v pohodě. Když sem jej kupoval byla tam homologace pro EU. Nicméně při styku s bengama platí vždy §č.1 a pokud.....

                    0 0
        • error  

          poslal jsem ti do mejlu fotky toho nosiče vyrábý to firma MAIN

          0 0
    • Ondra Marin  

      Mam Fávo, takze jedno kolo dovnitr, 3 na strechu a 4 lidi(samozrejme ze dovnitr) a veci na zavody!!!

      0 0
    • TinkTink  

      Fabie…na dalku jedu pod 4 litry na 100…takze jsem spokojenej…teda kdyz uz si ho muzu vzit :o))

      Bajky se do nej vlezou dva…vic tam nedavam bo by se mohl poskrabat a to bych nepripustil – na strechu klidne dva…ale to zas jedu draz… :o)

      0 0
      • rasto  

        jezdi Ti to na naftu? nebo na benzin? (+jak velkej motor?) kombi/ kratka? pristi rok pujdu do nejake ojete fabce, bojim se ze kratkou bych si pohorsil (mam kratkou feldku).

        0 0
        • TinkTink  

          1,9 SDi......krat­ka…dve kola vidim jako max…stejne se tam dovnitr treti clovek pak nevleze…na strechu se to samozrejme da dat, ale komu by se chtelo…a na tri bajky ani nemam nosic :)..

          Kratkou si urcite pohorsis…Felda je prostornejsi…

          0 0
      • radek z BF  

        Tinku, to je spotřeba oleje nebo vody v nádrži od ostřikovačů? :-)

        0 0
    • Meesha  

      Ford Transit – na jezdeni neni tak pohodlnej, ale na zavody to je nejlepsi auto. Kdyz tam sou 4 kola, tak se tam este 3 lidi vyspej. A hlavne tam muzes delat bordel a mit vsechno prehledny… :-)

      0 0
    • RomanP  

      Velký auto je prima, ale zas tak často na něm (v něm) kola netahám.

      Mám Golfa IV a Přítelkyni s novým řidičákem. To byl hlavní důvod pro pořízení slušnýho favorita (jako otloukánka), jelikož cena případné opravy by se stejně podobala ceně druhého vozu. Golf kola ještě neviděl ani z dálky a proto nevím jak by obstál uvnitř, ale fávo na naše dvě kola stačí (na střeše). Jistě mnozí potvrdí, že by i čtyři nemuseli být problém. Rychlost na dálnici s kolama nepřekračuji, protože to nejde :-) ale stejně jezdím i tak pomaleji.

      0 0
    • dave lister  

      Mitsubishi Spacestar – dovnitř zvládnu 3 lidi a 3 kola vč. pár tašek. kola vozim střídavě vevnitř (když jsem línej dávat zahrádku a nosiče a chci šetřt na benzínu) a na střeše (když mám špatný svědomí, že to auto dostává zevnitř pěknej kouř těma kolama). dovnitř je potřeba sundat přední kolo a snížit sedlo. jo a mám zálusk na něco většího;-)

      0 0
    • smotko  

      Citroen Berlingo. Traja ludia, tri bajky a to vsetko vnutri.

      0 0
    • hobler  

      Subaru Libero. Ve dvou se bajky vlezou i se spoustou baglu dovnitr, ve vic lidech na strechu (ale to uz abych pri ty vejsce daval pozor pod mostama). Navic 4×4 a vysoka svetlost me dostane vsude.

      0 0
    • muff  

      Ford Mondeo TDCI 2,O/130 kobyl – 4 ks na střeše,uv nitř narváno a neví,že něco veze

      0 0
    • MartinXC  

      Buď soukr.A4 nebo firem.Octavia, kola prakticky vždycky na střechu a do Sciconu. Když jedu sám, nacpu bika do kufru. Hrozně nerad cokoliv kvůli přepravě z kola oddělávám. Taky jednodenní výjezdy auto->bike a zpět moc rád nemám. Nejvíc by se mi líbíl nějaký Vito nebo podobné, všecko pěkně uvnitř i s prostorem pro odpočinek ;-) nebo aspoň Tranzit. Asi A4ku vyměním.

      0 0
    • kandik psi zub  

      honda accord 2.0 ex-i 1989america

      0 0
    • ananas  

      VW Golf, když jedem 2 tak biky do kufru + složená zadní sedadla, jinak střecha nosiče

      0 0
    • confido  

      osobne si myslim, ze nejlepsi je treba tranzit nebo podobna dodavka.I do zakladni verze(1ridic+2 spo­lujezdci) a nakladni prostor se da nalozit kolem osmi kol a naky veci a pokud jedete sami , tak nemate moc prace s uchycenim kola(staci nakej gumicuk) a jeste mate spoustu mista na veci atd.Ani moc nezere..Ikdyz nemaj naky supr zrychleni,tak ten novejsi typ zvladne 170, starsi 160.Jen skoda , ze jsou delany na cenu, v zakladni vybave toho moc nenajdete, sedacky jsou jak trestny lavice..

      0 0
    • Martin  

      Ať nezakládám nové téma, vykopu mrtvolu…

      Doporučíte 2DIN autorádio do Golfa V?

      Požadavky: BT, GPS, ideálně s WiFi a Androidem, aby tam šlo nahrát Sygic, když už ho mám koupený. Kdyby to umělo číst informace o autě z (stav paliva, TPMS…) tak bych se nezlobil.

      Zatím zvažuju něco ve stylu https://www.aliexpress.com/…7409642.html?…

      0 0
    • Copernicus  

      Roomster, nosič na 2plus1 kolo na kouli

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.