• james

    Isli ste uz niekto tento maraton? Samozrejme myslim 120km Krejzi. Ake to je?

    0 0
    • lubos  

      Ano. Dobre :)

      0 0
      • james  

        :)) podla profilu to vyzera na dlhe tiahle stupania a klesania, ziadne vyslovene extremy – napr.stojky, je tak, alebo zdanie klame?

        0 0
        • lubos  

          Ano. Toto naozaj nie je Banska Stiavnica. Najprv sa rozjazdujes, sem tam kratucky kopce. Potom zacnes tak 5–7km stupat pod Smrecinske sedlo. Odtial asi jeden kratucky kopec , letis na Puste Pole, odtial zase malicke stupanie do Telgartu. Potom prudsi technicky kopec, kratsi vyslap a zbehnes do Sumiaca. Dalej .. 13km stupanie na Kralovu Holu, naspat, rovina, strmy zjazd , kusok dalej Puste Pole, a zacinas znovu stupat na Smrecinske sedlo. Tak 7–10km, neviem presne. Odtial rozbity zjazd, roina az klesanie a na zaver zopar dorazacich kopcekov. nie dlhych ale strmejsich.

          0 0
          • lubos  

            A este dodam, v Telgarte je treba este prekonat kordon pocernejsich spoluobcanov, ktori drankaju keks, hadzu na cestu sklo a podobne, a obcas v strede cesty sa vyskytne aj valanda, na ktorej lezia (v dedine).

            0 0
            • james  

              o pocernejsich obcanov nie je v tomto regione nudza, raz som isiel na biku cez Letanovce smer Slovensky raj a cervena znacka ma zaviedla priamo do osady, adrenalin ako sa patri… kazdopadne, pokial len chcu keks, tak je to v poriadku, horsie, keby ze sa im zapaci tvoj bike, alebo dres:) inac, diky za info

              0 0
              • lubos  

                To je len ich bojovy pokrik – „ujo daj keks“. Ak sa dostanu na dosah, tak beru vsetko co sa da z vrecak. Ak zastanes, neviem. Neriskoval by som to.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.