• filipes

    Laka me Marzochhi Z1 SL vyprodej modelu 2003. Jezdim prevazne XC obcas asi agresive XC/enduro. Vahu 2100 kousnu, zdvih 130cm se mi do kopce zda prilis, na drsnejsi sjezdik ale fajn. Lze zdvih uspesne redukovat pomoci ECC5? (pripadne kratkeho sloupku/nizkeho predstavce). Vozite to nekdo (napr na Marathon SL? A co spolehlivost?

    0 0
    • vratan  

      Kde sa da zohnat Z1 SL za dobru cenu?

      0 0
    • lubos  

      Kde maj vyprodej Z1 ?

      0 0
      • filipes  

        Tahleta nadhera

        http://www.actionsports.de/…uct_info.php?…

        mi dneska mi dosla UPSkou, za 4 od objednani doruceni pomoci UPS do prace, shop prijemne prekvapil.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To jsou ty co jim praskaj korunky. To bude dalsi prekvapeni, ale uz ne tak prijemne. Pak napis, jak probehla reklamace.

          0 0
          • lubos  

            Myslis tu fotku kdesi na pinkbike ? Jestli ano, tak to je jina korunka.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ne ne. Myslim FR a DJ korunky cele modelove rady 2003, ktere vidim kolem sebe. Ale s reklamaci je to relativne v poho. Je to uznany jako konstrukcni vada. Praska to od toho frezovani pro uchyceni blatnicku. Driv nebo úpozdeji to ceka kazdyho. Jeste jsem nevidel nikoho, kdo na tom jezdi a nema ji vymenenou nebo aspon naprasklou.

              0 0
              • lubos  

                Aha. Hmm, tak se asi vykaslu na 2003 kdyz tak 2004 s cernymi nohama.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Kamos ted prodava skoro novou MARZOCCHI Z1 FREERIDE SL 04 za 9990,–. Nemel bys zajem?

                  0 0
                  • lubos  

                    Urcite jo. Zatim jsem totiz nejlevnejsi nasel tuhle za nejakych asi 21tisic Sk :( Ovsem, co znamena skoro nova. Napul praskla korunka, ohle nohy, posahana negativka, rozlomeny sloupek ? :o))))

                    Jenomze problem je jinde. Je moc vysoka na muj ram imho. A nejsem porad rozhodnut uplne kterou. Mam krome tyhle jeste v merku Marathon S 120 (spis) a nebo neco s modelu 2005 (All Mountain SL, nebo mozna neco z nove rady Marathon, jenomze zadne parametry zatim neznam :((((

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      To jen, ze tu ta moznost je. Je to seriozni clovek, za kteryho rucim. Kdyz pise skoro nova, tak to tak urcite je. Je sundana z Norco Fluid 1 a meni ji proto, ze si tam dal hned pruzinovku co mel na pevnaku (stejne tak vymenil tlumic, za pruzinu myslim). Pristi tyden ji muzu zkouknout, kdybys mel velkej zajem.

                      0 0
                      • lubos  

                        Hmmm, hmmm. To je novej brouk do hlavy :) A myslis, ze to muj ram zvladne ? Ten genialni Merida XC Mission :o)) Ted tam mam 100mm vidli, asi 48cm na vysku to ma. Tahle ma myslim 52cm cca.

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Nevim, netusim. Ja se tem Missionum divim, ze zvladnou drzet po hromade pod vlastni vahou :) Ale ja sem divnej. Jinak asi zvladnul. Proc by nemel. Spis co ti to udela s geometrii a jizdnima vlastnostma kola. Ja bych nechtel celopero s mensim zdvihem vzadu, ale ja bych taky chtel funkcni a ne jen na zmirneni nejvetsich obrubniku.

                          0 0
                          • lubos  

                            A to jsou ty ramy jeste docela tezke :) To vis, XC zavodni ram je to. Mne jinak ten zdvih staci, zehli mi to vibrace a nerovnosti, tak mam zada v poradku. A to je hlavni.

                            To zvednuti predku bych taky ale rad vedel, co to udela :)

                            0 0
                    • filipes  

                      S tou cenou/vahou/ge­ometrii jsem to dlouho dloho resil. Mel jsem spadeno na Talase ci Maraton SL 120 (ty jsou v USA zlevneny na cca 400$). Skoleni v USA mi zrusili, takze jsem podleh Z1 SL. Tesneni ve Foxkach nejsou buhvi co a nahradni dily jsou fest drahy. Novy podobny modely M 2005 bude cekam zase u 20tis. S geometrii si to predstavuju tak, ze ji na 80% casu budu vozit na cca 90–105 zdvihu, kdy je vyska prijatelna pro XC, na asfaltu-satanu ji zamknu a maximalne snizim, 130 s harleyackou geometrii mi bude dodavat moral pri drsnejsich sjezdech. V utery ci St vyrazim s novym setupem.

                      0 0
                    • vratan  

                      S tou SL-kou to je blbe. Mohlo ma napadnut ze v tej nizkej cene bude nejaky zadrhel. Korunka All Mountain vsak nevyzera tiez zrovna nejako pevne. www.nsmb.com/…05_08_04.php. by postacoval aj najnizssi model All M. 3. Ale celkom mi nie je jasna ta zmena zdvihov. Najdrahsi All Mountain ma menitelne tri zdvihy (alebo plynulo?). Ale co najnizsi model? Kupuje sa jedna z troch dlzok, alebo sa da zdvih interne menit? Na bikestore predavaju All M. 3 a pri nej je napisany zdvih 130 mm…

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Vzdyt je ta korunka stejna jako letos, akorat trochu ubrali material na mistech kde neni treba. To jste teda straspytlove. Jinde mate korunky duty, ale neni to videt zvenci, tak je to v pohode :) Krom toho, na to krosovani je to az moc predimenzovany :)

                        0 0
                        • vratan  

                          To vies – radsej straspytel, ako reklamovat nejaku tu prasklinu. Mam za sebou reklamaciu zadnej stavby fulla…

                          0 0
                      • lubos  

                        No, zatim jsem to pochopil tak, ze jsou dve verze. 110–130 a 130–150. U te nejvyssi.

                        0 0
                      • filipes  

                        hlavne drsnaci chtej pero, a krosari o pul kila min. Nevim jak moc to frezovani tu korunku narusilo, ale kdyz to vizualne srovnam s jakoukoliv krosovou vidli, tak Z1 je palcat. No, idkyz nektery ty krossky jsou tak gumovy, ze se to prohne a nepraskne. Akorat ja napicu tahat do kopce tezkej kram kovu, kterej je s pevnosti nastiru, protoze ti ho nakej makaron nariz kvuli takovy hovadine jako blatnicek. Ikdyz s takovym motokrosovym blatnikem budes na maratonu fakt frajer ;-)

                        0 0
                        • lubos  

                          Krosari by meli vozit pevnou vidlici :)

                          Jinak i rok 2005 ma uveden jako novinku dalsi frezovani korunky, kvuli odlehceni. U all-mountain jsem to videl. Ja furt nechapu italske mozky. Porad frezuji a vrtaji korunku, kde ziskaj 5g misto toho aby vahu shazovali nekde jinde. Treba co je to za nezmysel nabizet vidlici v cene 10k jenom s ocelovym sloupkem, kdyz hlinikac je drazsi o nejakych 1000,– a vaha je mensi o 200g. Ne oni radeji odvrtaji korunku a ziskaji 5g. Jako ja bych jim vrtal ruce. At vedi jake to je. I kdyz , pro rok 2005 vymysleli system s mene olejem. No, jenom aby to pak mazalo a tlumilo. Nejak se toho bojim.

                          0 0
                          • filipes  

                            vono se rekne 10k. Bez dph 8, neco sebere maloobchod, neco bartonicek a ses rekneme max na 5kkc – to uz je litr rozdil docela dost. Sem koukal ta Z1 ma sice Al as narozdil do krossovejch je tam pridana zepvnujici vlozka.

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              tech 1000,– bylo mysleno pro koncoveho zakaznika. Vyrobni cena 1000,– je cele vidlice.

                              0 0
                            • lubos  

                              A porad je ten sloupek lehci, nez ocelovej.

                              0 0
              • filipes  

                do hajzlu, tos mi zkazil radost. Ale dik za info! Nejaky velky skoky naplanuju, ale asi se budu muset snazit ji znicit v zarucni dobe, co?

                0 0
              • filipes  

                Nevis jak to resej? Na stavajici vidli vymenej korunku?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Videl jsem jen vymenu za korunku,sloupek,vni­trni cerny nohy 2004, ale slysel jsem ze strasej i s prelisovanim korunky (v Cechach). Snad to probuh nedelaj.

                  0 0
        • lubos  

          Jaks platil ? Pes kartu ? Maji ji jeste ? Co stalo postovne ?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.