• aeio

    Nemáte někdo dlouhodobější zkušenost s odpruženými sedlovkami s paralelogramy, např. s modelem SunTour SP-NCX-D3? Je to k něčemu, nebo jen těžší kolo a vyhozené prachy? Jezdím pro radost, ambice na čelní umístění v závodech nemám.

    0 0
    • karel  

      Na jaře jsem koupil p-kyni SR-NCX-03, protože má AL rám a stěžovala si na jeho tvrdost. Dneska je řečem o bolavém zadku konec a vydrží jet déle. Sedlovku jsem taky projel a nato si koupil na svůj HT Thudbustra od Cane Creeku. Došla mi před 3 týdny a zatím jsem s ní super spokojen – na menších nerovnostech, kořenech, rozbitých cestách atd. můžu zůstat v sedle a šlapat naplno. Po delších túrách znatelně míň cítím zadek a záda. Facit – šel bych do ní bezpochyby znova.

      0 0
    • aeio  

      Tak to zkusím. Máš ji z ČR (nenašel jsem na www), nebo od akce thudbustera za 139USD?

      0 0
    • jihra  

      Tento týden jsem na té paralerogramové sedlovce od Suntouru najel cca 500 km (trekové kolo, asfalt, lesní a polní cesty) a funguje fajn. Akorát to chce sem tam promazat čepy – třeba po dešti. Za ty peníze super.

      0 0
      • pitelboy  

        paralelogramova newim, ale chvili sem mel klasickou odpruzenou a ny ty se nedalo jezdit. Pri slapani se ti posed menil o 40–50mm nahoru a dolu…strasny.

        koukni do recenzí/sedlovky

        0 0
        • jihra  

          U té paralerogramové sedlovky jde nastavit tvrdost, Takže při správném nastavení se při šlapání v podstatě „nehoupu“ – samozřejmě je třeba „tlačit“ do pedálů a ne jen „rekreačně“ točit klikama.

          0 0
          • pitelboy  

            To co sem mel ja byla ROCK-SHOXa. Dala se nastavit tvrdost. Ale kdyz sem ji utah, tak aby se pri slapani nehoupala, tak byla skoro jako pevná sedlovka…

            0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.