• vlk

    Měl jste už někdo rozdělanou letošní judy xc?měly by mít zase hydracoil.Ale co by mě nejvíce zajímalo.Píší, že je to elastomerka.Takže pokud to dobře chápu tak elastomerama+pru­žina to pruží a tlumí hydracoil.Takže by se dali elastomery vaházet a nahradit čistou pružinou.A byla by z toho vidle pružina/ hydracoil tlumení.Šlo by to tak, že.Zkoušel jste to už někdo?Mojí holce se zalíbilo jedno kolo, akorát na něm mají zrovna tuto vidlu a nemíní mi ji vyměnit za jinou.A jí se jen tak nějaké kolo nelíbí.

    0 0
    • Kohout  

      Já mám starou Jett (elestomer+hy­dracoil) a že by to nějak extra tlumilo, to se říct nedá.

      0 0
    • Staenly  

      No je to asi tak: V levy noze je pruzina + elastomer, v druhy noze olej…Je to naky divny, pisou ze ma hydracoil, ale kdyby jo, tak by byl olej ve stejne noze jako pruzina. ne?

      0 0
    • Mucha  

      To ja ta nova Judy04 takovej shit, nebo proc to sakra prodavaji jen za 2000,– ?

      0 0
      • pitelboy  

        asi je to šit ! Ja mel chvilu JUDDY SL 2001 a ta stala za hovno !

        0 0
        • wroum  

          …a to byla pravdepodobne nejlepsi judy vsech dob.

          0 0
        • McBlacky  

          to jsi ji měl asi blbě nastavenou, protože SL a Race ročníky 00 a 01 byly the best od tý doby to šlo jen do kopru…

          0 0
          • pitelboy  

            Na ty vidli se dalo nastavit akorat tlumeni a predpeti pruziny. Predpeti sem mel uplne na nejmekci aby ta vidle trochu chodila. Mel sem tam standartni pruziny.

            0 0
            • TinkTink  

              Tak to jsi ji mel blbe nastavenou…se­belepsi vidle bude blbe chodit, kdyz ji nenastavis…pros­te chyba…

              Rocniky 00 a 01 byly the best off all judy!…proste se to musi jenom nastavit.

              0 0
              • pitelboy  

                nejsem zacatecnik. skousel sem vsechny polohy tlumeni a i predpeti pruziny ale ta svine proste neodila podle mich prestav !! Ted vozim psylo sl stejneho roku a chodi o 200% lip.

                0 0
                • TinkTink  

                  Jo…tak presne todle delaj zacatecnici…a kdyz to nepomuze, tak tu vidli prodaj…

                  Tocit koleckama umi zacatecnik

                  Kdyz jsem koupil judynu, tak v jedny noze nebyl olej skoro zadnej a ve druhy byla pulka.....musis do toho umet vlest…

                  0 0
                  • pitelboy  

                    Mel sem tu vidlu komplet rozebranou. (este bych mozna vyhrabal naky foto) Docela teska skladanka. Hromada podlozek, segrovek apod. Dal sem novej olej presne jak doporucuje vyrobce. Skousel sem i trochu min nebo vic, ale ta VIDLA proste nefakala !!! treba sem mel spatnej kus…::--((

                    0 0
                    • pitelboy  

                      to: TINKTINK Jak ses spokojenej s tou svou meridu ? Jak se chova v terenu apod. ???

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Ja jsem spokojenej :)…

                        Hele…spatnej kus – to je mozny…jedna moje Judyna, mel jsem ji asi tyden, se proste nedala upravit aby chodila hladce – bylo to divny…byla v naprosty pohode…nakonec si ji odnes muj servisak a ja dal nic neresil…nechal si ji :o)

                        0 0
                        • pitelboy  

                          Aspon ze ses ji zbavil ::-)

                          Este k ty Meride. Je to zehlicka nebo je to spis zavodni skoro pevny vehikl ?

                          0 0
                          • hanz  

                            Na to že to má vzadu 8cm to žehlí fakt pěkně

                            0 0
                            • pitelboy  

                              Tak to by se mi libilo. Ja bych nejradsi jezdil na nakym DH kole 200/180 i XC a maratony.

                              0 0
                              • TinkTink  

                                Co ti v tom brani?

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  pohled na výsledkovou listinu :-(

                                  0 0
                                  • pitelboy  

                                    to: McBlacky

                                    …tos rek lip nez ja…

                                    0 0
                                  • TinkTink  

                                    To mu brani? Si nemyslim…brani mu pouze mentalita :))…

                                    0 0
                                    • pitelboy  

                                      a taky FINANCE. mit doma DH, XC, ROAD, TRIAL a este lehci FR kolo ..to by byla paraada.
                                      Ale to by mi nejdriv nekdo musel dat tak 200–300 tisic, aby ty kola za neco staly…!! ale predstava uzasna…

                                      0 0
                                      • TinkTink  

                                        Nak nechapes co myslim…nevadi…Co TI brani, vymenit XCcko za DH a jezdit na tom XC…

                                        0 0
                                        • pitelboy  

                                          Pohled na vysledkovou listinu !!!!

                                          0 0
                                          • TinkTink  

                                            Neuznavam…to ti nemuze branit…to je tvuj pocit akorat… :)

                                            0 0
                                            • Air  

                                              dyt je jasny co ti myslel, ne? :)

                                              0 0
                                              • TinkTink  

                                                To vim co tim myslel…ale kdyz chce neco takovyho, tak se proste nemuze divat do vysledkovy listiny…tzn.chyba je na jeho strane…neni problem objet lehci maratonek na sjezdaku…v li­mitu :)

                                                0 0
                                      • McBlacky  

                                        a přesto se najdou týpci co tohle všechno doma mají :-) co Andy?

                                        0 0
        • Staenly  

          Ta vidla zas takovej shit neni, chodi pekne…

          0 0
          • Mucha  

            A kolik vazis? (ja mam 63kg)

            0 0
            • pitelboy  

              ja mam 69 a chodila mi blbe viz. text o neco vys

              0 0
            • Staenly  

              Vazim neco pres 70…

              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce