• cegyna

    Prosim jaky olej mam nalit do stare judy -vzdycky jsem ji daval do servisu, ale nyni se obavam, ze cena prace by prevysila cenu vidle , a tak se do servisu chci pustit sam… ma to nejake zaludnosti?

    0 0
    • Mamut  

      mam Judy XC'00 ale niejak velmi sa nemenili (okrem stavitelneho zdvihu)

      Default je tam hustota 5wt. Chcelo by to viac. Ked som pri vymene dal 7,5wt, tak sa chod zlepsil. Pri dalsej vymene skusim 10wt.

      Olej Denicol. Praha Razzo Podoli. cca 270Kc/liter

      0 0
    • Paja  

      Taky mam Judy XC 00, pokud je model 99 taky otevrena olejova lazen-hydracoil, tak rozebrani a vymena oåeje neni slozita, nejlepe si stahni nebo nech poslat service guide na tento model, kde je postup podrobne popsany i s obrazkama. Jinak olej jakykoliv urceny do vidlic, puvodne je tam viskozita 5w, ale rekl bych, ze neskodi vic, ted mam od firmy Fuchs – Silcolene olej Pro RSF (cca 300Kc/l) 7,5w mel jsem i 15w (clovek si za chvili stejne zvykne, ale ted bych zlusil nejspis 10w)

      0 0
      • cegyna  

        diky vsem, vrhnu se na to, snad to nezkurvim…

        0 0
      • Dr.Milek  

        Abych nemusel zakladat nove tema, chtel jsem se zeptat na neco co s vymenou oleje souvisi :o) jak se mi bude chovat vidle s olejem o viskozite 5w a a jak s olejem o viskozite 10w ? — > jezdim HC freeride s JrT

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.