• Mucha

    Jake mate zkusenosti s temito pedaly? Nikde se tady o nich nemluvi, ale kdyz se tak rozhlednu v nejakem krame, spousta kol je ma primo od vyrobcu. Na prvni pohled se mi na nich libi hlavne cena :-)

    0 0
    • vasil  

      u welga si nechává vyrábět pedály spousta firem-značek(např. author) jinak dobrý poměr výkon/cena záleží jaké chceš a na co je chceš

      0 0
    • Lišák  

      Wellga vozím na bajkovi od roku 98, občas odšroubuju krytku osky a stříknu tam nějaký hustší mazivo ve spreji a zase zavřu. Točí se dobře, vakl nemají. Ale pochybuju, že tento typ se ještě vyrábí :-)

      0 0
    • TinkTink  

      Wellgo je normal taiwan…proste zazity standart – ale nevim co hledas jeste levnejshiho nez 520tky od Shimana…to je ti 900,– moc? :o)

      0 0
    • Orbis  

      Já je měl jako svoje první mnášlapy a nestály za nic jakýkoli shimanan jsou daleko lepší. Ty 520 za 900 ty bych koupil stokrát radši než nějaký Wellga.:)

      0 0
    • fousac  

      jestli myslis obyc plechovy s ohradkou, tak za ty prachy vsema deseti… :) a jestli naslapy, tak nebrat ani omylem, viz. vyse, i shimana M505 za 7 kil sou mnohem lepsi…

      0 0
      • dalimil  

        taky se přidám,žena si po mnoha přemlouvání pořídila nášlapné botky a teď vybírám pedály. Slyšel jsem o Wellgách který dělaj jednu stranu se zámkem a druhou bez.Je to rozumný,nebo je lepší jí naučit používat čistý SPD ?

        0 0
        • fousac  

          podle me jednostranny naslapy nejak nemaj smysl.. taky sem o nich uvazoval, ale nakonec sem poridil klasiku.. kdyz vidim jak Otaku (ten ma jednostranny) hleda spravnou stranu, ani o to nestojim.. ale to je vec vkusu.. nekomu to treba muze pomoct.. tuhle sem videl typky, co jeli ve sjezdu sikmo strani s jednou nohou vycvaklou volne ve vzduchu a zadkem na sedacce.. to sem fakt nepochopil… tem by treba jednostranny pedaly pomohly..

          0 0
          • dalimil  

            já jen nechci aby mi spadla nevycvaklá a něco si udělala z kolenem.Už jsem jí ho trochu poničil při lyžování a tohle by mi asi už neodpustila :-)

            0 0
            • fousac  

              to bude velmi individuelni… pri zacatcich s SPD spadne snad kazdej… a treba ja uz sem ted ale v situaci, kdy sem rad, ze mi ty nohy drzi na pedalech samy a nemusim se o ne starat, parkrat uz mi to zachranilo kuzicku…

              co takhle kompromisni receni… koupit klasika oboustrany pedaly a do nich se daji poridit zacvakavaci platformy.. :)

              0 0
              • dalimil  

                kdo to dělá,jak to vypadá,kde to mají,kolik to stojí ?

                0 0
                • fousac  

                  hmmmm. nevim… ja to videl nekde v kamenaku zaroven s shimano pedalama…

                  ale zkus se zeptat enjoye, tomu se doma vali, a myslim, ze ten je potrebovat nebude..

                  0 0
                  • dalimil  

                    tak je to jinak,„někdo“ tuhle diskusi z povzdálí sleduje a řekl mi že „není blbka,aby se nenaučila vystupovat“.No a je rozhodnuto :-)

                    0 0
                    • fousac  

                      vyrid „nekomu“ pochvalu za spravny pristup k veci… :)

                      0 0
                • blue  

                  plastovy zacvakavaci platformy dostanes v baleni s kazdejma shimanama, minimale s tema z nizsich rad

                  0 0
                • Pip  

                  Ahoj, ja to koupil pred mesicem na www.velotrade.cz s pedalama Shimano 520; byly o 40 Kc drazsi (dohromady 990, samotne pedaly 950) prave kvuli tem adapterum – platformam. Ale budou to mit asi kdekoliv.

                  0 0
              • Beeda  

                Ja nespad a hned mi prirostly k srdci i k noham:-) B.

                0 0
    • dalli  

      Koupil jsem si novy kolo a na nem byly pedaly Welgo WPD 998 (jednostranny naslapy, z druhe strany se da pouzit normalni bota). Obcas dela problemy z nich vystoupit, i kdyz mam silu nastavenou na minimum. Mozna tomu trochu vadi klec na normalni botu ktera dre o podrazku treter pri vystupovani. Z toho duvodu uvazuju, ze si koupim nejaky jiny. Nemate podobne zkusenosti?

      0 0
    • Paja  

      Wellga, ktery byly na kolech (mozna stale jsou) od Authoru mam dvoje – jedny bezproblemove, na druhych se mi podruhe ulomila predni cast zamku (to pod kterou nasunujes predek kufru), poprve na reklamaci opraveno (vymenena ta cast), podruhe uvidim, dnes to jdu dat na reklamaci. Kdybych mel ted kupovat novy pedaly jdu jednoznacne do shimano 520 – cena snad jeste nizsi, vypadaji vyborne, zatim dobre reference (narozdil od wellgo obecne) a mely by byt lepsi v blate.

      0 0
    • Tommy  

      Mám Wellgo 925 a jsem maximálně spokojenej – dobrý.

      0 0
    • Pepazdepa  

      Dnes jsem v jednom kameňáku (neprozradím) náhodou narazil na Wellga za 500kč! SLEVA! Je na nich stará cena přes 1000kč. Má tam poslední troje tak něvím jestli je vzít nebo ne..

      0 0
      • dalimil  

        děkujeme,strč si je do řitě… :-)

        0 0
        • Pepazdepa  

          co tak zhurta „mladej“? Pokud jsou tak špatný tak je brát nebudu, ale neček že tu hodím adresu, když má jen pár kusů! Myslím, že na nezávodní ježdění snad postačí ne? Nemám letos formu tak nezávodím, chápeš.. OH jsem taky vypustil LOL

          0 0
          • dalimil  

            a co čekáš za reakci na tak hamounskej příspěvek „fotře“ ?

            0 0
            • Pepazdepa  

              necukej se.. sme pomalu stejně starý, nebo spíš mladý :) Ježíš to snad pochop ne! Co si o nich teda myslíš? mám je vzít nebo je to podezřele málo??? (má tam 3ks neboli páry..)

              0 0
              • dalimil  

                Pedály SPD-M505 má velotrade.cz za 690,– a 515 za 690,– tak bych se vymňouk na nějaký wellga.

                0 0
                • Pepazdepa  

                  aha.. teď tu byl soused a taky by do nich nešel.. a to jede zejtra na Praděd z Olmíku.. přitom mu praská v pedálu! blázen..

                  0 0
    • Žanek  

      To máš jako kdyby ses zeptal, jaké máte zkušenosti s koly Merida. Wellgo prodává pod svojí značkou Author, 2 modely. Jeden je v pohodě a ten druhej (jmenovaly se A-comp…) je zmetek – praskají osy, mají vakl, povolují se šroubky, které drší mechnizmus, do kteráho se nacvakává kufr, pohromadě s tělem…A ty stejný pedály jsem dneska viděl s nápisem Twister.. Na silničce mám nejaké na průmyslech a nemám problém, na biku taktéž…

      0 0
      • Žanek  

        http://www.author.cz/index.php?… Ty zmetky se jmenujou Pedál A-sport 01 Crn;

        0 0
        • fousac  

          presne ty mam… :( zatim sem jenom utrh jednu predi zapadku, jak uz psal nekdo vyse.. a maj uz z vyroby desnej vakl..

          ale nejen tyhle to jsou… videl jsem ty samy s napise fuji.. a savah ma dvoje ty samy a kazdy s jinym napisem…

          0 0
    • Feroman  

      Ja je mel, Wellgo M3 se to menovalo, nejvetsi shit! Vubec to neslo nacvaknout, zasiralo se to bahnem a po pul roce se to uplne rozpadlo, tak sem to vyhodil a koupil si 520ky a dobre sem udelal.

      0 0
    • BH  

      Zkusenost ze servisu a prodej= zadny podstatny problem

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.