• Luke

    Mate nejaky typ na naslapne pedaly, ktere maji i ten ramecek okolo, aby na tom slo jezdit aji v normalnich botach?

    0 0
    • RapMan  

      Cus, hledal jsem asi mesic, z toho co jsem se pidil, tak jsem se dozvedel, ze naslapy, na kterych by slo jezdit v normalni bote, aby ty naslapy neprekazely, tak takove pedaly nejsou… Co se tomu nejvice blizi, tak jsou asi Odyssey twisted click SPD – http://www.akcebike.cz/index.php?… a jeste nejaky typ Wellgo, nevim presne ktery… U obou cena kolem 1500Kc

      0 0
    • Daf  

      K pedalum M520 a M540 na bikestore dodavaj takovej plastovej ramecek s odrazkami, ktery se zacvakne na jednu stranu pedalu. Da se pak na tom jet i v normalnich botach. Je to ale jen takove provizorni reseni. Rozhodne to neni na dlouhe tury.

      0 0
      • vtt  

        nutno dodat ze ten ramecek nasadis na pedal pouze jednou. kdyz ho chces vyndat tak pouze za cenu ze ho uz znova nepouzijes.

        0 0
        • Daf  

          sroubovakem ho vydloubnes uplne v pohode. Tim nechci rict ze by to bylo neco extra, ale na prilezitosni vyuziti nekolikrat do roka to staci.

          0 0
          • Luke  

            No, do tohoto asi nepudu. Kdyz uz, tak neco bytelneho at do toho nemusim furt vrtat.

            0 0
    • JT  

      Používam Mallet od Crank Brothers. Jsou k nim na výměnu vyšší plechy (koukni na net) a pak se na nich dá v pohodě jezdit i v keckach…Jsem hodně spokojenej.

      0 0
    • Meesha  

      Jedny prodavam. Sou to Wellgo. Ozvi se na intermilitaria@volny.cz a poslu ti info a fotky.

      0 0
    •  

      tak to by me taky zajimalo,mam uz s kolem koupeny jednostrany pedaly,ale nevim kde na to sehnat ty naslapy :(,nikde sem zatim nevidel ze by se to prodavalo samostatne,dikec

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.