• gucan

    Sport.cz: Italský cyklista Marco Pantani byl dle italské tiskové agentury ANSA nalezen mrtev ve své rezidenci v Rimini. Informaci potvrdila také státní televize. Příčina smrti vítěze Tour a Gira není známa.

    0 0
    • Vojtíšek  

      Děsný !!!

      Je ho velká škoda. Zase ta psýcha. Proč jsou teď cyklisti pořád tak vydeptaný? To nepijou pivo, nebo co?

      Mohl toho ještě hodně ukázat…

      0 0
      • lubos  

        Myslis psychicke problemy ? Me je to jasny proc. Pochopil jsem to cely pote, co jsem si precetl clanek na www.kpo.cz od Mudr. Vojtechovskeho.

        0 0
        • Žanek  

          Přesně tak. Psychické problémy byly důsledkem, ne vyvolávající příčinou. Obavám se, že nikdo z nás ani netuší, jak je vrcholovej sport prolezlej dopingem, a teď nemám namysli jenom cyklistiku… Každopádně je to tragédie a velká ztráta.

          0 0
    • Meesha  

      Docela sok… Byl to Pan cyklista…

      0 0
    • scret  

      Me jenom prijde divny, ze v posledni dobe umira hafo spick. sportovcu „jentak“ z niceho nic. Zeby to byl nejakej novej doping?

      0 0
      • lubos  

        No, dle clanku na www.kpo.cz je hlavni problem doping ani ne tak na zavode, nybrz pri treningu. Normalne clovek ma urcitou hranicu, kde muze jit pri treningu, pak to boli fyzicky pripadne i psychicky. Existuji latky, ktere tyhle hranice posouvaji, jenomze jejich vedlejsi ucinky se projevuji tak jak se projevuji. Vazne, precti si ten clanek. Je vynikajici.

        0 0
        • Paja  

          Ten clanek na KPO je „Budete jak Muhlegg krasne tancovat“ nebo je tam jeste nejaky dalsi, ktereho jsem si nevsiml?

          0 0
    • MartinXC  

      Velka skoda pro cyklistiku.

      0 0
    • scret  

      Sbohem pirate.

      0 0
    • error  

      tak tohle asi ve Velu netušili, když psali článek Stíny na duši a myslim, že jenom hodně málo lidí si dokáže představit je to težký něco takového prožívat je ho škoda

      0 0
    • rasto  

      ach jo… http://www.sport.cz/02/57/98.html

      0 0
      • Žanek  

        Není mi jasná jedna věc. Když během jednoho roku zemře 8 špičkových sportovců (jen z řad cyklistů) na „infarkt“ nebo „srdeční zástavu“, není to nikomu divné. Jedná se o lidi, kteří byli ve špičkové kondici, dodržovali přísnou životosprávu atd – prostě nebylo u nich zvýšené srdečních příhod a navíc byli pod lékařským dohledem…To přece není jen tak. A nikdo nic nevyšetřuje, zamete se to pod koberec…

        0 0
        • Robbie  

          Že by to ti kluci přeháněli s muesli tyčinkama? Třeba nakonec jo, ale otázka je, z čeho jim je připravujou, že?

          0 0
    • Tinker  

      Když jsem ho viděl v televizi, jak nastupoval někomu do kopce, tak jsem vyskakoval z křesla… Když jsem ho viděl trápit se, tak jsem trpěl s ním… Když jsem ho viděl stáhnout 2 minuty ve sjezdu, tak jsem se to už pak z kopce nikdy nebál pustit… Druhej Pantani už nikdy nebude :-(

      0 0
      • lubos  

        2 minuty ve sjezdu ? Teda … dost dobry, rekl bych.

        0 0
        • Tinker  

          Mám to natočený! Bylo to na Giru, nevím teď přesně jaký rok atd., ale nahoře na horský premii měl ztrátu na první dvojici 1:50min a dole pod kopcem jel už s nima! Ten sjezd měl cca tak 14km (odhaduju). Byl na tom kole zkroucenej ala Paolo Savoldelli… :-)

          0 0
      • enjoy  

        a kolik desitek kilometru ten sjezd mel?:-)

        0 0
        • djano  

          Pozeral si Giro 2003 ? Asi nie, ale skus si to niekde pozicat. Niektore zabery stoja za to. Skoda tej kolizie s Garzellim (neviem ci som mu neskomolil meno), mohlo to byt velmi zaujimave. Ale tie zjazdy isiel uplne na doraz.

          0 0
    • RomanH  

      Byl to Pan Cyklista, je mi to lito. Co rici vice…

      Napada me jedna otazka : Vsichni tu mluvi o dopingu, depresich pramenicich z obvineni atd. Co takhle prestat delat dopingove testy ? At se kazdy zaridi podle sveho. V NHL taky nikdo testy nedela a nikdo se nad tim nepozastavuje. Takhle vypada cyklistika jako jedinej sport, kde se dopuje, a pritom je to v kazdym sportu (snad s vyjimkou sachu). Kdo si chce kazit zdravi, at si bere, co chce, a mozna se zbavi depresi z moznosti odhaleni. Stejne by me zajimalo, o kolik by byly horsi Ti, co vyhravaji a dopuji – mozna naivne si myslim, ze takovy rozdil by to nebyl – co nemas v nohach, bobuli nedozenes. Dalsi otazka je, co je to vlastne doping – jizda v tunelu simulujici horske prostredi, energeticke napoje…

      0 0
    • vtt  

      tak nevim, kokain ze bral Pantani to men prijde docela zajimavy: http://www.sport.cz/02/61/09.html

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.