• Honza-HK

    Tak cákryš, co je nového v Mníšku ? To vás pozavírali za loupežné přepadení, nebo klučík s ta?kou sledují tohle fórum a vzali kramle ? Začlo to jako fajn bikerská detektivka ale bez rozuzlení.

    0 0
    • MARIN  

      Zanedlouho se tam chystam tak si tu Moratku asi vemu ja, kdyz uz o ni jeji puvodni majitel tolik nestoji :)

      0 0
    • RD33  

      Je to des kazdy den sledovat jak se tema Morati 1.1 propada v zebricku navstevnosti:)) Taky bych rad vedel jak to dopadlo.

      0 0
    • panaczek  

      …predpokladam, ze se zainteresovani dohodli, ze prohanet to pres forum neni moc rozumny…

      0 0
      • Otto  

        Hledám lidi do auta, a? se zaplatí benzín. Značka – Morati Mníšek

        0 0
        • Třé?a  

          Na mníšek to nemam daleko ale nejsem ve vobraze.

          0 0
          • Honza-HK  

            Koukni na minulých sto témat „Nepostrádá někdo Morati“. To je počteníčko. Jinak si myslím, že se fakt rozhodli to neventilovat přes forum.

            0 0
    • Třé?a  

      Už sem to našel dnet toho kloučka jedu hledat :) Jestli to kolo nevyměnil za angličáky.

      0 0
    • SELMIRA  

      Jo, jo. Máte pravdu. Už to neřešíme tady. Zvonek už to nahlásil poldům a poldové mi včera volali, že jako co a jak, tak jsem ji to všechno řekla a dneska s nima mam zas povídání a tož doufám, že se budou snažit stejně jako já a kolo se vrátí tam, kam patří. o)

      0 0
      • vlty  

        no konečně nějaký info! tak třeba budeš vyhlášena za detektiva roku a bude ti udělena pochvala před rozvinutou standartou za zvuku hymny :-)

        0 0
      • Staenly  

        Tak nam dej aspon vedet, jak to dopadlo, az to bude cely vyreseny…

        0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.