• Corbett

    Poslední dobou se v telce na různých hudebních kanálech objevuje výše jmenovaná muzika. Co na to říkáte? Naprostá pohoda, co? Při současném stavu počasí tomu klučíkovy z klipu docela závidím.

    0 0
    • Vrci  

      Je docela ironie, že cyklista se do TV dostane pouze v klipu k hymně MS ve fotbalu :-(

      0 0
    • olaf  

      obcas si to pustim z webu hitparady ocka a je to moc prijemny klip.

      0 0
    • BOREK  

      super skladba, ten klip je suprovni, letni klip v zime a zase se tesim vic ja ten snich sleze, bezky jsou mala zaplata, nebo se snad nekdo v lete tesi na bezky v zime?

      0 0
      • dieegoo  

        ja se v lete tesim na sjezdovky :)

        0 0
        • goofy  

          Jj… Ja taky. Nejlepsi by to bylo nejake univerzalni. Treba pulka Beskyd pod snehem s hafou prasanku v lesich, a druha pulka zelena s letem na svazich… :o) A treba by se to mohlo co pul roku menit, at se ty lokality neomrzi. :o)

          0 0
          • gobike  

            TO bych bral… Co treba zajet (spis zaletet) na Novej Zeland, dole na plazich se koupe, navrchu v horach se lyzuje:)

            0 0
    • kesu  

      jj super,podle meho docela povedenj klip,je docela sranda jak po tom klucikovi koukaj ty holcicky tam.

      0 0
      • Corbett  

        Koukaj, ale bez šance na úspěch. Klučíka jen tak nějaký ten úsměv nerozhází.

        0 0
    • kurýr na bajku  

      Ty vago, to je naprosto fantastická záležitost. Dycky dyš to na óčku dávaj, tak to vohulim na celej panelák :-) Taky sem na chalupě tagle drandil, dyš sem byl malej, ale vobčas sem to trochu přepísk a musel sem domů tlačit :-( prostě už sem nemoch. BTW: Duši sem si, ale vyměnit neuměl.

      0 0
    • hanz  

      vždycky mě ten klip zahřeje u srdce…moc pozitivní záležitost

      0 0
    • Páník  

      ted jsem si to stahnul-je to fakt pohodova vec…az jsem si vzpomnel jak jsem za mlada valel na starym dobrym BMX,cely zelezny,delali jsme na tom psi kusy…jo to byli bezstarostny casy,co?

      0 0
      • kurýr na bajku  

        No, jo to je fakt. Já sem jako malej měl RMX a Triala. Jezdil sem dycky na folimanku na ty hliněný hroudy, ale dost často sem to nevychytal a když sem si rozsek spánek tak to bylo zlý, protože nikdo nebyl doma a taxem stál před barákem, přitom z toho dost chcalo. Chodili okolo lidi, že mi to ošetří, jenže já věděl, že s cizíma nesmim a taxem málem vykrvácel :-o

        0 0
      • Lister  

        odkud si prosím stahoval…kabel k televizi nevlastním, takže tohle neznám :o))))

        0 0
    • Meesha  

      taky mu zavidim! Fyzicku ma jak drak, kazda se za nim otoci… Asi nekde vyhrabu BMX! :-D

      0 0
    • gummo  

      disko fakt nemusim ale tohle je hrozna pecka… fakt se povedla

      0 0
    • MrAndrew  

      Nedokazu se vynadivat na to, jak ho predjizdi ten spravnej americkej truck. To je proste parada! To tady u nas by to ta prohnila Tatrovka prosvistela tesne kolem riditek :-)))))

      0 0
    • dieegoo  

      ted to hrajou ;)

      0 0
    • cabbage  

      to je tak pohodovy, ze sem si musel pustit neco jinyho…:-/

      0 0
    • Caryfuk  

      Pekna sracka.....

      0 0
    • ddd - andy  

      Rikam na to, ze vubec nevim vo co de.

      0 0
    • noname0  

      dobry klip a dobra muzika, je to tak trochu propagace stare dobre ROUTE 66 ,urcite by stalo za to si ji projet na kole.Nejsem vsak pozorny divak,klucina vyjizdi z New Yorku a konci v Sant Diegu?

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      no zpocatku se mito dost libilo ale jelikokz to v radiu v nemecku hraje desetkrat do dvou hodim tak uz me to zacina sra.

      0 0
      • ddd - andy  

        A-ha – uz tomu zacinam rozumet – ta pripona DISCO… tak proto to neznam.. :-/

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.