Chci vybrat celoodpružený rám okolo 15000 Kč s asi 10-13cm zdvihem

23 nepřečtených
  • Yirka

    Prosím o vaše nápady: Chci upgradovat bajka novým rám okolo 15000 korun, na kterým budu jezdit Enduro respektive lehký freerajdík pro radost. Nechci nic těžkého, nebudu s tím létat. Jak vidíte, tak nechci ani nic drahého. Tak poraďte s rozumem. Díkec. Yirka

    0 0
    • Andrzej  

      hmm, tak to bych chtel taky az nekdo neco solidniho v te cene najde, tak reknete…

      0 0
    • SODOVKA  

      kup si nějakej jetej. v této ceně budeš mít dáááleko větší výběr než mezo novejma :o))

      0 0
    • riki  

      marida big air 2002–3? su to alu ramy, 2002 ma dnm 33rc tlmic z 80mm zdvihom, mozno by tam slo dat 100vku, alebo vo vypredaji napriklad zozenies novy stormbringer za 11900sk.

      0 0
    • Aiax  

      O tom jaky FS ram premyslim uz od zimy. A cim vic premyslim, tim min vim, jaky chci, ale rekl bych, ze v tomhle pripade by bylo lepsi usetrit par tisic navic a koupit treba RB bandit FR (od tusim 22 tisic) – ted inzeruji nejaky se slevou na www.racebike.cz stacilo tech 10cm zdvihu, levny ramy dodava i Spyder (asi 8500,– kc + priplatek za tlumic) – ty bych tech 10cm mohly mit. Na bikecentru.cz maji ve sleve lonsky i-drive marathon – je ale hnusne zeleny a bez tlumice :( Author A-zone Pro se u nas prodava asi za 14.500,– Kc, ale zatim jsem o nem neslysel nic pekneho. Nebo zkusit ten bazar, ale pokud je to prvni FS (jako v mem pripade), tak asi bude tezke poznat, jestli to neni vrak pred rozpadem…

      0 0
      • panaczek  

        tak ten ram i-drive maraton, to je myslim slusna nabidka – i kdyz cena je bez tlumice…nelibi se mi ale tvoje poznamka o tom, ze ram je „hnusne zeleny“ :-) – jsem ochoten se s tebou dokrve hadat, ze ta barva a cely design je DOKONALY!!!!! mrkni sem: http://www.sterba-kola.cz/…gt200303.php?… …a nechci uz nic slyset ;)

        0 0
        • Aiax  

          uz mlcim :)

          0 0
          • panaczek  

            …no proto – druha vec je, ze ten ram myslim ani zdaleka nema zdvih 10 cm…

            0 0
            • Aiax  

              To nema, taky to samozrejme neni ram na freeride, ale ja jen pro nekoho, kdo by o nej treba mel zajem, ale nacpal jsem to vsechno dohromady, takze to asi nebylo poznat. Takze na tu hlavni otazku threadu bych odpovedel rb bandit frf, za 15000 bude tezke takovy ram na freeride sehnat. ted me jeste napada Mongoose Wing, hodne lidi je s nim spokojenych a za 15 dokonce mas cely kolo, nejen ram – to u te nejlevnejsi verze.

              0 0
              • panaczek  

                taky sem o nem loni premyslel – ale tu nejvyssi verzi. nekde ho doknce testovali: za malo penez hodne muziky. asi se ale neda sehnat jen ram…

                0 0
              • Aiax  

                dyt rikam, ze uz v tom mam hokej: bandit=monster, na strankach racebike je tahle nabidka (uz proklate blizko tech 15, ale nevim jestli jeste plati): MonsterFRF 03 Rám MonsterFRF model 2003, osazený tlumičem SW BR, velikost M, barva oranžová, za cenu 17 990,– k dispozici v našem zákaznickém centru

                0 0
    • Yirka  

      Děkuji přátelé za Vaše odpovědi, ale nechci žádný „Marathon“ chci s tím blbnout a ne jezdit do kopce. Tak se zamyslete nad mým dotazem. (Jezdím s pláštěma 2,35", kotoučema, sadou XT, 72cm řídítkama a opravdu nechci žádné posrané XC.) Že by mých 15000 na rám bylo tak zoufale málo peněz, že se za to nedá nic koupit? PS: nevěřím ojetinám z bazaru. Yirka

      0 0
      • rejow  

        máš smůlu ale asi ye

        0 0
      • TinkTink  

        MMyslim ze mas hodne tezky vyber…nemas prakticky na vybranou…bud ten zmineny Author nebo jit ukecat Frantu Mrazka – ten SNAD vari za tydle prachy…ale jiste to nevim – myslim ze asi jo :)…

        Hele…plaste 2,35" pouziva i Kovar na marathony…sadu XT taky a tydle riditka taky.....takze to, ze nemas XC me nepresvedcis :o)))

        0 0
        • K2  

          Mám vzadu 13 a na XC turistiku je to ideální. Zatím jsem vystačil s 2,1" pláštěma – jsem asi hold turista-chrt:)

          0 0
        • hanz  

          Vzadu mam 146, ve předu 130, kotouče, xt, pláště 2,1 a jezdím na tom xc, aj drásala jsem dal. A jestli nevěříš bazaru tak asi opravdu ještě šetři, protože v novém za tyhle prachy nekoupíš nic solidního na to tvé použití.

          0 0
    • rider  

      Kdybych řešil tvou otázku, koupil bych od sebe v bazaru za 8900 ocelovyho Benesta Hatecheta DS (120mm) a mas kolo, který tě přežije :-)

      0 0
      • SirMike  

        Teda nevi nevim…máš sadu XT, solidní řídítka, asi slušný široký pláště. A chceš celopéro za 15 000,–? To je trochu bláznivý ne? Možná bys moh zkusit jít do Banshee…třeba i do toho pevnýho za 18 000,– anebo do Chaparala za asi tááák 30. Ale tu cenu nevim jistě. Levnější fakt nemá cenu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.